PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 225
ocen
4,6 10 1 34225
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

Zgapione od Pampeluny z zeszłego roku :). Wpisujcie jak uważacie :).
1- Najlepsza postać żeńska:
2- Najgorsza postać żeńska:
3- Najlepsza postać męska:
4- Najgorsza postać męska:
5- Najgorsza postać dziecięca:
6- Najlepsza para:
7- Najgorsza para:
8- Najciekawszy wątek:
9- Najnudniejszy wątek:
10- Najładniejsza postać żeńska:
11- Najprzystojniejsza postać męska:
12- Moje trzy ulubione postacie:
13- Trzy postacie, których nie lubię:
14. Wolę wątki wadlewskie/ wrocławskie:
15. Najlepszy czarny charakter:
16. Najgorszy czarny charakter:

Według mnie:
1. To trudny wybór ale może Paulina
2. Sabina ( zasłużyła sobie w tym sezonie :))
3. Bartek ( za charakter względem Jowity) lub Artur też może być w tym sezonie ( poza zdradą)
4. oczywiście Radzio lub Kaśka ale Radzio gorszy
5. Julka
6. Paulina i Norbert
7. Jowita i Radek
8. hmm z Igorem, Dragonem, może też być z porwaniem Tomka
9. najgorsze to było zakończenie wątku z Igorem :)
10. Paulina
11. Natan :P
12. Artur, Marian, Natan ( na ten moment bo zapunktował w tym sezonie :P)
13. Jowita, Radek, Kaśka ( w tym sezonie Kaśka spadł jeszcze niżej :P)
14. Wadlewskie
15. Igor :P
16. Ted :P. ( on w ogóle był czarnym charakterem :P?)

maria_88_3

A i od siebie dam jeszcze 17. Najbardziej żałosny wątek: "samobójstwo" Krystiana :P.

ocenił(a) serial na 5
maria_88_3

co się stało z Ryśkiem Wiktorii ? z góry dziękuje

niko_filmweb

Rysiek wyjechał na szkolenie i tam postrzelono policjanta z jego broni, podejrzewali go, że to on zabił, Rysiek uciekł i się ukrywa , kontaktował się wcześniej z Wiki, ale później podejrzewał że ona go wydała policji. I się wkurzył na Wiki, nawet zażądał rozwodu, ale chyba dalej są małżeństwem. Ale co teraz się dzieje z Ryśkiem to nie wiadomo, bo wątek się urwał a Wiki cały czas na niego czeka, ale on się nie odzywa.

maria_88_3

To tak mniej więcej, jeżeli dobrze pamiętam, bo ten wątek trwa już długo i Ryśka już długo nie pokazują, bo albo aktor nie ma czasu by grać, albo i tak nie mają dla niego wątku.

ocenił(a) serial na 5
maria_88_3

Podziękował, nie byłem na bieżąco :)

niko_filmweb

ok, nie ma sprawy :).

maria_88_3

1. Aśka. Gdyby nie jej wygłupy, to grupa "przyjaciół" by zamulali
2. Jowita ( w tym sezonie)
3. Artur
4.Krystian
5. Julka zaczęła wkurzać w tym sezonie, lepiej było jak nic nie mówiła
6. a to nie wiem, jest kilka par ok, ale chyba Paulina i Norbert
7. Luiza i Mikser, jakiś dziwny ten ich związek, a teraz niby nie są razem, a tęsknią ale tak dziwnie u nich ten związek wyglądał
8. z Anną, ale szkoda że szybko się skończyło
9. wątek z Tedem ( mogli inaczej to rozegrać a zrobili z niego przygłupa)
10. chyba Paulina na ten moment :). Kinga też się wyrobiła
11. Może Mikser po zgoleniu brody
12. Mikser ( za dogadanie kiedyś Radkowi), Marian, Weksler
13. Radek, Daria ( wcześniej ją lubiłam, ale w tym sezonie jakoś się zmieniła?, stała się nudna i naburmuszona), Sabina ( w tym sezonie)
14. wrocławskie lub wadlewskie, wszystko jedno :).
15. Raczej Igor mimo wszystko
16. Skowronek
17. też uważam że "samobójstwo" Krystiana było najżałośniejszą sceną w historii, ale jaka postać takie wątki, wątek z Tedem też był głupi i początki znajomości Majki i Michała, kiedy zachowywali się gorzej niż Melka z Krystianem.

ocenił(a) serial na 5
maria_88_3

1- Najlepsza postać żeńska: Paulina
2- Najgorsza postać żeńska: Sabina
3- Najlepsza postać męska: Igor
4- Najgorsza postać męska: Radek
5- Najgorsza postać dziecięca: Maciek
6- Najlepsza para: Paulina i Norbert
7- Najgorsza para: Jowita i Radek
8- Najciekawszy wątek: porwanie Tomka
9- Najnudniejszy wątek: Jowita,Ted i Radek
10- Najładniejsza postać żeńska: Paulina
11- Najprzystojniejsza postać męska: -
12- Moje trzy ulubione postacie: Igor,Beata,Kaśka
13- Trzy postacie, których nie lubię: Ted,Sabina,Radek
14. Wolę wątki wadlewskie/ wrocławskie: wrocławskie
15. Najlepszy czarny charakter: Igor
16. Najgorszy czarny charakter: Ted

użytkownik usunięty
maria_88_3

1- Najlepsza postać żeńska:Krystian
2- Najgorsza postać żeńska:Krystian
3- Najlepsza postać męska:Krystian
4- Najgorsza postać męska:Krystian
5- Najgorsza postać dziecięca:Krystian
6- Najlepsza para:Krystian i Krystian
7- Najgorsza para:Krystian i Krystian
8- Najciekawszy wątek:Krystian
9- Najnudniejszy wątek:Krystian
10- Najładniejsza postać żeńska:Krystian
11- Najprzystojniejsza postać męska:Krystian
12- Moje trzy ulubione postacie:Krystian,Krystian,Krystian
13- Trzy postacie, których nie lubię:Krystian,Krystian,Krystian
14. Wolę wątki wadlewskie/ wrocławskie: Krystian/Krystian
15. Najlepszy czarny charakter:Krystian
16. Najgorszy czarny charakter:Krystian

Haha, Krystian rządzi. Jest gwiazdą tego sezonu w negatywnym sensie :).

użytkownik usunięty
maria_88_3

w 6 i 7 punkcie powinno być zamiast Krystian i Krystian Krystian z Krystianem w sensie najlepsza i najgorsza para.

ocenił(a) serial na 4
maria_88_3

1. Beata
2. Jowita
3. Norbert
4. Radek :D
5. Krystian XD
6. Paulina i Norbert
7. Radek i Jowita
8. Porwanie Tomka
9. Pięciokąt wrocławski
10. Daria
11. Mikser a co :D
12. Marian, Norbert, Artur
13. Aśka, Krystian, Luiza
14. Wadlewo
15.Zbyszek
16. Ted

ocenił(a) serial na 4
jesustookmyphone

17. Podchody Marysi i Michała :D

jesustookmyphone

O tak, te podchody były jak z podstawówki :).

użytkownik usunięty
maria_88_3

1- Najlepsza postać żeńska: Marysia
2- Najgorsza postać żeńska: Jowita zasłużyła sobie w tym sezonie.
3- Najlepsza postać męska: Igor/Artur
4- Najgorsza postać męska:Radek /Krystian
5- Najgorsza postać dziecięca: Julka
6- Najlepsza para: Artur i Kinga
7- Najgorsza para:Kaśka i Katarzyna.
8- Najciekawszy wątek: Wojna pomiędzy Igorem vs Wekslerem
9- Najnudniejszy wątek: Jowita/Radek/Ted i zakończenie tego wątku.
10- Najładniejsza postać żeńska: Paulina
11- Najprzystojniejsza postać męska:Mikser
12- Moje trzy ulubione postacie: Igor,Artur, Kinga
13- Trzy postacie, których nie lubię:Krystian,Natan, Ted
14. Wolę wątki wadlewskie/ wrocławskie: Wrocławskie
15. Najlepszy czarny charakter: Igor
16. Najgorszy czarny charakter: Ted
17. Żenujący wątek sezonu : Samobójstwo Krystiana oraz Kiblowanie Andrzeja wraz swoimi ludźmi pod domem Sabiny.

ocenił(a) serial na 4
maria_88_3

1- Najlepsza postać żeńska: rok temu postawiłem na Beatę, teraz ciężko mi kogoś wskazać... na upartego Daria, bo wraz z Wekslerem próbowali zrobić coś z tej pseudofirmy podczas gdy Sabina i Radzio czekali na gotowe... żadna inna postać, którą mógłbym tu wskazać, nie przychodzi mi do głowy
2- Najgorsza postać żeńska: Aśka, za to co odwalała z podszywaniem się pod Darię, a potem Luizę (choć Jowita nie dużo do niej straciła, wiadomo dlaczego; rok temu za najgorszą postać żeńską uznałem Luizę)
3- Najlepsza postać męska: I znów problem... był Weksler, ale w tym sezonie zabrali mu wszystkie jego atuty, choć fajnie wypadł w wątku z Arturem. Dałbym Artura, ale wątek ze zdradą był słaby (sam pomysł może nie był zły, ale zachowanie Artura w tym czasie beznadziejne). Chyba jednak Natan, za to że pokazał że "ma jaja".
4- Najgorsza postać męska: Krystian już mniej wkurza (albo się poprawił, albo przywykliśmy, albo został przyćmiony przez innych). Tym razem jednak Radek za frajerstwo i słabość do Jowity.
5- Najgorsza postać dziecięca: Julka, zbyt wyszczekana się zrobiła (Tomka było mniej, a jak go porwali to już w ogóle nie cwaniakował, dlatego stracił pozycję sprzed roku)
6- Najlepsza para: Norbert i Paulina (w 2015 Artur i Kinga)
7- Najgorsza para: Tostera i Luizę rozdzielili, więc nie mógłbym ich wskazać ponownie, ale i tak przebili ich Radek i Jowita
8- Najciekawszy wątek: tutaj nie będę oceniał całych wątków, bo nowi scenarzyści mieli skłonność do psucia końcówek i dlatego w tej kategorii dla mnie bezapelacyjnym zwycięzcą jest zamknięcie Igora w piwnicy hotelowej
9- Najnudniejszy wątek: niepewna sytuacja małżeństwa Bartka i Emilki - myślę że nie ma co komentować, wątek bezsensownie przeciągany przez cały sezon
10- Najładniejsza postać żeńska: Paulina (rok temu postawiłem na Jowitę, teraz jednak uważam że Paulina)
11- Najprzystojniejsza postać męska: - (ponownie nie podejmuję się oceny)
12- Moje trzy ulubione postacie: Weksler, Igor, Śmiałek (z poprzedniej trójki utrzymał się Weksler, wypadli Artur i Jowita)
13- Trzy postacie, których nie lubię: Krystian, Marta, Aśka (Krystian utrzymał swoje miejsce, Marta wskoczyła tym swoim płaszczeniem się przed Krystianem, a Aśka podszywaniem się, desperacją i głupotą, wypadli Luiza i Emilka - obie jakoś bardziej znośne w tym sezonie)
14. Wolę wątki wadlewskie/ wrocławskie: wrocławskie (bez zmian)
15. Najlepszy czarny charakter: Igor
16. Najgorszy czarny charakter: Andrzej (czatowanie pod domem Sabiny, ta psychoza na punkcie Igora i ten entuzjazm gdy Igor zaproponował interesy w Brazylii)

Dodając jeszcze z tamtego roku:
Postać która zyskała moją sympatię: Paulina (właściwie odzyskała, rok temu wskazywałem ją jako postać która straciła moją sympatię, głównie przez wątek romansu z Bartkiem i to jak się wtedy zachowywała, ale w tym sezonie ją wyprostowali)
Postać która straciła moją sympatię: Jowita (wyszła na zwykłą dziwkę, dobrze jej Radzio w jednym z odcinków przygadał jak mówiła że ratowała mu tyłek to on powiedział coś w stylu "używając swojego")

użytkownik usunięty
maria_88_3

1- Najlepsza postać żeńska:Aśka,przynajmniej zabawna w swojej głupocie.
2- Najgorsza postać żeńska:Jowita
3- Najlepsza postać męska:Natan-ciężki wybór jak z większością ale ten przynajmniej sam doszedł do zdrady,dał w gębę Radkowi,postawił się Sabinie.
4- Najgorsza postać męska:Radek
5- Najgorsza postać dziecięca:Julia
6- Najlepsza para:Paulina i Norbert
7- Najgorsza para:Radek i Jowita ich miłość jest strasznie przereklamowana.
8- Najciekawszy wątek:Zapewne trzymanie Igora w piwnicy.
9- Najnudniejszy wątek:Wybaczenia zdrady przez Emilię.
10- Najładniejsza postać żeńska:Paulina
11- Najprzystojniejsza postać męska:tutaj raczej kobiety będą lepiej wiedziały,ale zapewne największe powodzenie mają taki Norbert,Natan,Artur,Hubert.
12- Moje trzy ulubione postacie:Aśka,bo zabawna,Artur,Natan
13- Trzy postacie, których nie lubię:Jowita,Radek,Krystian
14. Wolę wątki wadlewskie/ wrocławskie: chyba Wrocławskie
15. Najlepszy czarny charakter:chyba Zbyszek bo ten przynajmniej dał w gębę Krystianowi,Michałowi ale końcówka jak przy większości czyli frajer który zamiast wyjść z komendy,grzecznie się do wszystkiego przyznaje i zdziwiony że mają kwity na niego,i jeszcze myślał że wszystkich pozabija.
16. Najgorszy czarny charakter:Chyba jednak Ted,ale Andrzej pod koniec też słabiutki,zrobiony na frajera i sz...

maria_88_3

1- Najlepsza postać żeńska: Anna której już nie ma. kiedyś bym powiedział Jowita/Aśka ale teraz jedna była głupsza od drugiej
2- Najgorsza postać żeńska: Jowita - w tym sezonie to jest tragedia
3- Najlepsza postać męska: Igor
4- Najgorsza postać męska: powinien być Radek ale jako że go lubię mimo wszystko no to chyba tylko Krystian zostaje
5- Najgorsza postać dziecięca: etam
6- Najlepsza para: Bartek i Emilka
7- Najgorsza para: eh... no chyba tym razem Radek i Jowita. ich związek się zrobił strasznie toksyczny
8- Najciekawszy wątek: Igor i kamery (ale zakończenie to spaprali)
9- Najnudniejszy wątek: pięciokąt
10- Najładniejsza postać żeńska: a niech będzie Luiza
11- Najprzystojniejsza postać męska: niwim
12- Moje trzy ulubione postacie: Igor, Andrzej hotelarz, Karol (ale od czasu zmiany scenarzystów nie ma już ciętego języka...)
13- Trzy postacie, których nie lubię: Krystian, Marta i ten Maks co przejął firmę Artura
14. Wolę wątki wadlewskie/ wrocławskie: wro
15. Najlepszy czarny charakter: Igor
16. Najgorszy czarny charakter: Ted. słaba postać, a poza tym mimo że aktor się starał to jednak obcokrajowiec mówiący po polsku jako czarny charakter tak sobie się sprawdza. momentami miałem problemy żeby zrozumieć dokładnie co mówi, dobrze że niektóre odcinki mają w ipli napisy

maria_88_3

A czemu w rubryce tej która jest na zasadzie skrajności (najlepszy-najgorszy) nie ma najbrzydsza postać męska i żeńska ?

dj_carlos

...i najlepsza postać dziecięca xd

dj_carlos

A jeżeli chodzi o dzieci, to łatwiej powiedzieć który dzieciak jest nie do wytrzymania i jest najgorszą postacią niż najlepszą. W serialach najlepsze dzieci to te których nie pokazują :).

dj_carlos

Bo nie ma brzydkich ludzi, mogą być jedynie starzy lub zaniedbani :P. A miałbyś pomysł na najbrzydszego mężczyznę i najbrzydszą kobietę? Znaczy oczywiście się znajdzie, ale to tak nie ładnie :).

maria_88_3

A zabawie twoją zabawę xd
1.Sabina(
Bardziej mi jek szkoda za to co ja spotyka w tym serialu ciagle problemy a wszyscy zajeci innymi sprawami) a po drugie to to ze miedzy nią a mna jest zaledwie 11 dni róznicy przez co jest mi bliska moja rówi3niczka :D
2.Beata
3.kiedyś Artur później Krystian ale ze obaj stracili to chyba Kaśka
4.Igor(pisząc go jako najgorszą postać mam na myśli nie to ze wg mnie najgorzej gra tylko ze go najbardziej nie lubilem)
5.Julka
6.moja niespełniona para To Natan i Luiza
7.Paulina i Norbert(nieznosze Norberta i uważam ze na Paulinę nie zasługuje i dlatego wkurza mnie ze z taka super kobieta jest)
8.chyba z igorem
9.również chyba z Igorem..tyle ze zakończenie bez sensu historii z nim albo historia z Pawłem ale jak wiemy sam Mikołaj Krawczyk odszedł z serialu no i musieli cos wyymyslic..
10.Melka albo Sabina
11.jestem hetero ale jak musze to powiem ze Natan lekarz dobra partia i ten męski glos widać ze kobietom się podoba XD
12.trudne pytanie ..Kaska śmiałek i niech bedzie krystianek bo nadal mam do młodego sympatie choć nie taka jak kiedyś
13.Igor Norbert i ten młodszy brat Pawła
14.ostatnio Wrocław
15.Igor czyste zlo! Xd
16.Ted
17.najlepszy dzi3ciecy aktor .Tomek

użytkownik usunięty
maria_88_3

Dodam jeszcze od siebie 17-najbardziej żenująca scena podanie ręki przez Natana Radkowi.

O tak, to prawda, to była żenująca scena :D.. Nie mogłam uwierzyć w to co wiedzę. Owszem to na Sabinę spada cała odpowiedzialność, bo ona była w związku i zdradziła a Radek to był wolny ptak na tamten moment. Ale jednak Natan był powiedzmy jego kumplem, razem mieszkali, Natan pomagał mu zdobyć miejsce dla Jowity w Stanach ( przecież Radek by tego nie załatwił) i Radek miał to gdzieś i jeszcze ukrywał się po kątach, a na dodatek zachowywał arogancko. W życiu Natan nie powinien przychodzić na imprezę na cześć Radka i podawać mu ręki.

użytkownik usunięty
maria_88_3

gdyby jeszcze Natan miał nagraną nową dziewczynę i ta zdrada byłaby mu na rękę bo przecież nieraz faceci myślami kobiety też są z inną,i pojawia się szansa na związek z nią,ale nie mają odwagi odejść od kobiety,to taka zdrada kobiety załatwia sprawę,facet związuje się z nową kobietą nikt nie ma do niego pretensji i to ta kobieta jest ta winna.Bo jednak to ona pierwsza złamała granicę,blokadę.

Albo powinien i Sabinę traktować jakby nic się nie stało,właśnie było minęło,może zdobędę Luizę z Sabiną to i tak było bez przyszłości,a ją olał a do niego jak do kumpla.

Jednak w takich sytuacjach to faceci mają trochę jakieś słabości do partnerki,sentyment te sprawy,a do faceta żadnych skrupułów,podobnie jak faceta uwiedzie inna,ta kochanka to s...itd,a facet może zbłądził choć drań.

tyle chociaż że na samej imprezie było pokazane jak Radek gwarzy głównie z Bartkiem swoją drogą z nim też się nie specjalnie lubił,i trochę z Kaśką a Natan z Królami.Powinno być raczej odwrotnie bo przecież Bartek i Natan to kumple.

maria_88_3

można by jeszcze dodać: najbardziej śmieszno-żałosna scena
mianowicie mam na myśli dwie:
1. to jak Sabina i Natan mieli mieć chwilę dla siebie jak Sabina była w więzieniu a tu Daria i Radek i:
Daria: yyy balony mamy!
Radek: Kinga otworzyła fitness i teraz wszyscy tam pracujemy, ja też!
2. była całkiem niedawno, Radek oglądający seks taśmy i Jowita z twarzą zakrytą dłońmi
normalnie to są sceny jak dla mnie Legendarne XD
z wcześniejszych lat przychodzi mi na myśl jeszcze zajarany Radek i do Nikoli "mamy ten kredyt, teraz nasze problemy się skończą!" XD albo jak Sabina poszła zastrzelić Igora a ten zabrał jej pistolet i dał jej w twarz że aż sie przewróciła :D

Wingo

oraz to
odc 2080 czas 23m33s Radek i Daga i te ich groźby + ta zrezygnowana mina Radka
- Ale Radzio masz łeb, powinieneś zostać prokuratorem
- radzę ci, wyjedź
- <śmiech>

Wingo

Masz rację :). To były świetne sceny i tak się składa że głównie z Radkiem. Ale z tym więzieniem najlepsza chyba i na zawsze pozostanie w pamięci. To było takie głupie. Przyszli pochwalić się Sabinie z udanego życia i że mają prace, jeszcze jej zaproszenie na otwarcie dali :P.

użytkownik usunięty
Wingo

w tym serialu była masa żenujących scen,tak jak absurdów jednak mi w pamięci utkwiła sytuacja z miłosnym kwadratem sprzed wielu lat.Odnośnie Anny,Marii,Huberta i Pawła a dokładniej tej żenady że Maryśka nie powiedziała że Paweł jest ojcem kilka scen:

1-Mariusz dowala się do Maryśki żeby dała spokój Pawłowi,nazywa ojca Julki jakimś draniem co zostawił ją z dzieckiem,ta jego relacja z bratem chyba nie była aż tak silna skoro gość nawet nie przypuszczał że to jego brat może być ojcem,wyszło raczej żenująco.

2-Chrzest Julki-Jan jest poirytowany że Hubert nie zdąży na chrzest własnej córki,też raczej cudów między nim a córką nie było skoro Maryśka nie powiedziała mu prawdy.

3-Paweł mówi Maryśce że zazdrości jej że ma dziecko i też by chciał,a także dodaje że jest podobna do taty w sensie Huberta.

4-Paweł mówi Hubertowi że jest szczęściarzem znów chodzi o dziecko,na dodatek Hubert myśli wtedy że Maryśka kocha Pawła.

w tym wątku było więcej żenujących scen,ale te jakoś mi się przypomniały.

jeszcze było jak Ania spotkała Marysię na ulicy i triumfalnie do Majki: "jestem w ciąży, teraz będę miała do niego takie same prawa jak ty" [prawa do Pawła]

użytkownik usunięty
Wingo

ten wątek co cały kabaret był najpierw:

Maryśka uwiodła zajętego Pawła bo on wtedy był w normalnym związku z Anną,trochę jak kochanka,i samo to sprowokowała bo zadzwoniła po niego,wyznawała mu miłość itd.Wydawało się że to było najtrudniejsze,bo przecież wiele kobiet miałoby opory iść do łóżka z zajętym facetem.

a potem wręcz w drugą stronę,wyjechała jak licealistka,po pierwszym razie,a potem tak się zbierała żeby powiedzieć o dziecku że Anna zaszła w ciąże.

Zabawne było że Anna prosiła ją i Kingę żeby nie mówić Pawłowi prawdy a jak zaszła w ciąże to jakby chciała powiedzieć i co frajerko jakbyś mu powiedziała to wróciłby do ciebie,dziecka ze mną by nie było.

Albo potem Maryśka powiedziała Pawłowi tylko dlatego że musiała a potem przepraszała Annę że to powiedziała,pewnie powinna ryzykować życiem dziecka, i dalej iść w zaparte że ojcem jest jakiś ćwok poznany przpadkiem.

ocenił(a) serial na 4
maria_88_3

1- Najlepsza postać żeńska: Beata, Paulina
2- Najgorsza postać żeńska: Sabina, Jowita
3- Najlepsza postać męska: Karol
4- Najgorsza postać męska: Radek
5- Najgorsza postać dziecięca: --
6- Najlepsza para: Paulina Norbert
7- Najgorsza para: Radek Jowita
8- Najciekawszy wątek: moze trojkat Sabina - Radek - Jowita hehe
9- Najnudniejszy wątek: z Anna
10- Najładniejsza postać żeńska: Paulina
11- Najprzystojniejsza postać męska: Norbert Ted
12- Moje trzy ulubione postacie: Paulina Beata Karol
13- Trzy postacie, których nie lubię: Krystian Jowita Radek
14. Wolę wątki wadlewskie/ wrocławskie: na rowni
15. Najlepszy czarny charakter: Igor
16. Najgorszy czarny charakter: brak ;)

ocenił(a) serial na 4
marajka

Widzę, że mamy podobny gust bo też bym w najprzystojniejszych Norberta i Teda wybrała :P

ocenił(a) serial na 4
DoomedMistress

ano tak ;) wreszcie ktos z dobrym gustem bbo wiekszosc obstawiala Miksera i Natana ;/

użytkownik usunięty
marajka

serio Ten Ted taki przystojny czy żarty sobie robicie?nawet od serialowego amanta Radka?

ocenił(a) serial na 4

a dlaczego zarty,? wg mnie, lepszy od Radka. czy az taki dobry to nie wiem, ale na tle serialowych amantow spoko. wiadomo - rola nie dodawala mu uroku ;)

marajka

Ted nie taki zły, to prawda. Oczywiście że przystojniejszy np od Błażeja, czy Artura, Bartka i wielu innych. Norbert też niczego sobie. Radek akurat mi nie pasi i wyglądem i tym bardziej charakterem ale ja akurat wybrałam Natana, bo wyrobił się, kiedyś był bardziej chłopięcej urody, może teraz też ale przypakował i ogólnie ma ładną buźkę, później będzie przystojniejszy z biegiem lat, a faceci o chłopięcej urodzie są przystojniejsi po 50 od tych którzy są męscy. Poza tym Natan też już nie jest taką ciotą, trochę zaimponował mi swoim charakterem, co dodało też mu uroku, ale mam nadzieję że w nowym sezonie będzie jeszcze lepiej ;).

ocenił(a) serial na 4
maria_88_3

Natan nie jest zly, ale ma taki dziwny malenki nosek jak na faceta ;)

marajka

A no może i tak, nie zwróciłam takiej uwagi :). Ale zły na pewno nie jest i może się podobać. Ale to właśnie zależy od gustu. Bo Norbert i Ted są męscy i przystojni a Natan i Mikser bardziej kobiecy i bardziej ładni niż przystojni :). Więc ci pierwsi niech będą najprzystojniejszymi postaciami męskimi a ci drudzy najładniejszymi :).

użytkownik usunięty
marajka

chodziło mi że Łysy a oni wydają się trochę mniej atrakcyjni,zwłaszcza że to młody facet gdyby miał np 50 może 60 lat,kiedy faceci często już tracą włosy,albo mają ich trochę to nawet może całkowicie łysy wygląda lepiej niż taki z niewielką ilością,a serialowy Natan jest 10 lat młodszy niż Norbert tamten też raczej wyglądał wtedy mniej męsko,najlepszy przykład Artur teraz jako tako kiedyś szczyl.

To prawda, mnie też nie podobają się łysi. Ale mam wrażenie że Tedowi pasuje to, nie wiem jakby wyglądał gdyby miał włosy, myślę że bycie łysym mu pasuje. Natomiast to prawda, że Artur wygląda o wiele lepiej teraz niż 10 lat temu :). Więc właśnie ciekawe jak taki Natan będzie za 10 lat wyglądał.

użytkownik usunięty
maria_88_3

mnie generalnie się nie podobają ani łysi ani z włosami,jednak kobietom chyba niezbyt się podobają,w końcu najwięksi amanci zazwyczaj mieli nie wiem jak to nazwać poprawnie,mieli fajne/atrakcyjne włosy,pewnie brzmi to słabo,ale wiadomo jaki jest sens.

Konopkę kojarzę sprzed lat czasami oglądałem Kryminalnych i tam grał w kilku odcinkach i wyglądał dość lalusiowato,to chyba każdego czeka i to normalne.

Ponoć łysy Mezo np uchodzi za atrakcyjnego artystę.

Mezo to co innego, jemu właśnie pasuje i jest atrakcyjny i przystojny. Ale właśnie nie każdemu to pasuje, większości nie i wyglądają jak dresi agresywnie a to fajne nie jest. To prawda jest że amanci zawsze mają włosy i to zadbane, często nawet gęste :).

użytkownik usunięty
maria_88_3

Mezo nawet jak miał włosy to były niespecjalne,chyba właśnie on nadrabia twarzą a taki Liber włosami z twarzy chyba brzydszy od Meza,ale ma lepsze włosy.W tym serialu włosami nadrabiają właśnie chyba Mikser,Natan,Artur i o dziwo Błażej który ma chyba dobre włosy,ale z twarzy gorzej.

Kiepskie włosy mają taki Bartek,Kaśka,Radek

Radek powiedzmy nadrabia twarzą, choć mi nie podoba się za bardzo, kiedyś lepiej się prezentował. Może to też dlatego że miał fajniejszy charakter, ciekawszy jak np działał z Dragonem, a teraz to po prostu frajer i podnóżek Jowity. Bartek niczym w sumie nie nadrabia, bo kiedyś był ładniejszy i miał lepsze włosy, ale teraz to tak kiepsko, aczkolwiek jest dobrym kumplem i umie postawić się komuś a to plus. Kaśka kiedyś był śmieszny i miał ok wątki, ale teraz bardzo stracił przez służalczość, a urody specjalnej też nie ma, więc kiepsko ;).

Hubert też nadrabiam włosami i Paweł jeszcze bardziej :). Chociaż oni z wyglądu też są ok, chociaż Krawczyk to taki debil z wyglądu, sorry ale to prawda. Kiedyś jakoś inaczej się patrzyło na twarz Krawczyka, ale teraz ma taką mimikę głupka, że nawet gorzej niż Koterski. Ale fakt że Krawczyk jeszcze ciałem nadrabia a przynajmniej nadrabiał i wzrostem, ale ja go nigdy nie lubiłam, nie podobał mi się :P ale PM urozmaicał :P. Błażej to nie wiem, nie zwróciłam uwagi szczerze mówiąc na jego włosy, ale jak na blondyna najgorszych nie ma, bo to bruneci najczęściej mają gęstsze włosy, ale za to szybciej widać siwiznę ( coś za coś ;)). Natan i Mikser jak najbardziej i z urody są ok i włosy również :), postacie też nie najgorsze.

użytkownik usunięty
maria_88_3

Krawczyk zazwyczaj robił takie pozy jakby chciał komuś obłożyć,jego hitowa scena uważaj co mówisz,ja cię załatwię itd,jego Paweł był dość do niego podobny,miał pozytywne cechy ale też był dość gburowaty,tak sobie pomyślałem kiedyś że jakby Merry dalej miała dobry kontakt z ojcem to pewnie Janowi też gburowatemu,dwóch gburów co nie mogło się dogadać,nie pasowałby Aleks może nawet bardziej niż Paweł.

Pasowałby mu Hubert oczywiście do momentu cyrku z Sandrą,zresztą pasował mu na początku jak się pojawiał,a Michał pewnie też choć pewnie jego wredny syn nie.

No tak bo zazwyczaj tak jest że niby lubisz ludzi o podobnym charakterze ale dobrym np jak oboje są towarzyscy, zabawni czy sympatyczni itp ale jak np jest dwóch wredzielców lub gburów to nie bardzo się lubią, tak jak właśnie Jan z Pawłem nie mógł się dogadać. Ale Jan to jeszcze był gorszy, bo tak jak napisałeś Paweł miał swoje pozytywne cechy a Jan niewiele, prawie wcale niezauważalne :P.

użytkownik usunięty
maria_88_3

dlatego ja prywatnie nie trafię ludzi którzy np leczą swoje kompleksy innych kosztem,to wyjątkowa żenada,uważam że jak wyleczyć kompleksy to tylko przez redukcję ich do minimum a nie że komuś nawtykam.

No tak, dokładnie, też tego nie lubię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones