PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 225
ocen
4,6 10 1 34225
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

Bowiem od nowego sezonu oglądalność nie przekroczyła dwóch milionów.

Oglądalność serialu:Tydzień: 15 - 21 września 2014

1. M jak miłość (0) TVP2 6.44 mln
2. Na dobre i na złe (0) TVP2 4.95 mln
3. Ojciec Mateusz (0) TVP1 3.91 mln
4. Barwy szczęścia (0) TVP2 3.89 mln
5. Na Wspólnej (+) TVN 2.50 mln
6. O mnie się nie martw (+) TVP2 2.24 mln
7. Blondynka (-) TVP1 2.18 mln
8. Komisarz Alex (0) TVP1 2.18 mln
9. Szpital (-) TVN 2.15 mln
10. Świat według Kiepskich (+) Polsat 2.09 mln
11. Przyjaciółki (+) Polsat 2.02 mln
12. Prawo Agaty (-) TVN 2.01 mln
13. Na sygnale (+) TVP2 1.94 mln
14. Klan (-) TVP1 1.77 mln
15. Zdrady (0) Polsat 1.73 mln
16. Pierwsza miłość (+) Polsat 1.62 mln
17. Lekarze (-) TVN 1.44 mln
18. Na Krawedzi 2 (0) Polsat 1.43 mln
19. Malanowski & Partnerzy (0) Polsat 1.40 mln
20. Ukryta prawda (-) TVN 1.31 mln

no_bo_co

a ciekawe jak by sie kształtowała ogladalność PM jak by leciało o "normalnej" porze np miedzy ok. 20 a 21:30...?

mrowa93

Myślę, że mogłoby być jeszcze gorzej, bo na Dwójce w tych godzinach lecą "Barwy szczęścia", "M jak miłość" i "Na dobre i na złe".

no_bo_co

no ale wtedy też może by była taka sytuacja że ludzie ktorzy ogladaja i to ito (tj i pm i mjm ) wybrali by pm i ogladalonsc w 2 by mala na korzyc polsatu ...

mrowa93

znając moją matkę wybrałaby dwójkę

no_bo_co

masz racje pierwsza milosc zniknie z anteny

ocenił(a) serial na 4
no_bo_co

Niech fajnie zakoncza watki, polacza MAjke z PAwlem i bye bye. Czemu nie? Ile mozna ciagnac jakikolwiek serial i mieszac bohaterom w zyciu. Sparuja ich, porobia happy endy i bedzie dobrze

marajka

To jest opera mydlana, mogą ile chcą, bo to nie serial z jakimś wątkiem przewodnim.

Np. taka Marysia:

1) Straciła ciążę przez jakąś psycholkę.
2) Wdała się w romans przez który jej chłopak został oskarżony o morderstwo, potem trafił do więzienia w którym spotkał znajomego o imieniu...
3) Carlos, tancerz którego prawdziwe imię to Marian, próbował zgwałcić Marysię.
4) Była świadkiem koronnym i w czasie przewozu jej na przesłuchanie...
5) Doznała amnezji po wypadku samochodowym...
6) ... uratował ją jakiś psychiczny rolnik który wmówił jej, że są razem, po czym z pomocą jej matki uciekła, pomogła jej ukrainka która załatwiła jej pracę sprzątaczki w...
7) Klubie Go Go gdzie z czasem dostała atrakcyjną propozycję Striptizerki.

No i teraz mamy jeszcze Kubę i w ogóle, lajcik :)

ocenił(a) serial na 1
no_bo_co

Wcale bym się nie pogniewał. Jak by zdjęli z anteny ten szajs.....

ocenił(a) serial na 8
no_bo_co

Jak będzie koniec, to napiszą o tym oficjalnie. Nie wiem po co niepotrzebne spekulacje na ten temat. ;)

użytkownik usunięty
Cefalix

Jeżeli w necie nie ma nic na temat końca serialu to znaczy,że to jeszcze nie koniec ;) ale fakt faktem jest to,że serial jest na niskim miejscu niestety.

ocenił(a) serial na 8

Dopiero początek sezonu. Ludzie zimą zasiądą przed telewizory, będzie lepiej na pewno. ;)

użytkownik usunięty
Cefalix

Będzie ;)

użytkownik usunięty
no_bo_co

Coś podobnego. Może dlatego, że ja nie oglądam? xD Nie myślałam, że "M jak miłość" będzie miało większą oglądalność. Mogliby wymyślić jakiś lepszy serial niż PM. No chyba, że by wyje*ali większość postaci i dali nowe wątki, ale tak się niestety nie da hehe.

Oni by musieli zmienić tych kiepskich scenarzystów, żeby poprawić jakoś serialu na lepsze.

użytkownik usunięty
no_bo_co

No i w ogóle wszystko cały serial, a jedynie tytuł by został :D

Popularność PM nigdy nie równała się popularności MjM, więc nie wiem, czemu się dziwisz. MjM święci triumfy od lat, trudno powiedzieć dlaczego, niemniej 6.44 mln jak na ten serial to i tak wcale nie za dużo, mimo że cztery razy więcej niż Pierwsza Miłość. M jak Miłość miewało i ośmiomilionową publikę. Skąd ten fenomen, to chyba nikt nie wie, na pewno pora emisji jest tu istotna.

ocenił(a) serial na 5
LiLuLa

Jak obejrzałam odcinek Mjm nie dawno słyszałam wypowiedź w kulisach ,ze dostali nagrodę za najwyższą oglądalność

gumis882

Z tego co pamiętam, swego czasu PJM oglądało chyba ponad 12 milionów osób.

ocenił(a) serial na 5
no_bo_co

No też o tym słyszałam i za tak wysoką oglądalność dostali nagrodę co wspomniałam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones