PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 225
ocen
4,6 10 1 34225
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

1.jak dla mnie fajnie, ze Krawczyk juz nie gra i wiadomo, ze najprawdopodobniej nie wroci. to byl najgorszy aktor w tym serialu! sama postac Pawla moze sie jeszcze pojawic, ale tez nie tesknie ;) a co za tym idzie niech sie rowniez nie pokazuje Wlodarczyk co zreszta jest jeszcze bardziej pewne niz z Krawczykiem. nie przepadalam za postacia i watki przylegle do niej rowniez byly nudne (jak z karateka)
2. Daga - jakos mi tej postaci nie brakuje i wiadomo ze tez nie wroci. chyba ze jak Halejcio - jako zupelnie nowa postac haha
3. Aleks - byly Majki. nie lubilam go nigdy. dobrze, ze jest z Michalem.
4. rodzinka Pawla - jakos za nimi nie tesknie. chyba ze Mariusz odwiedzi mieszkanie Blazeja i wpadnie na Luize :P taka mala schizofrenia :D
POWROTY
1.Filip - fajna postac z potencjalem. nie musialby grac na pelen etat, ale czasami sie pojawic dla beki ;)
2.Patryk - wiem, ze dosyc kontrowersyjna koncepcja, ale nie pokazali wypadku wiec mozna to wykorzystac.
3. Stefani - jedyna godna Kaski partnerka.
4. Adam - mogliby czasami go pokazac chociaz nie upieram sie.
5. Dominik kumpel Krystyny... zaginal w boju czy jak?

marajka

Prawie dokładnie się z tobą zgadzam, z tym że mi Aleks aż tak nie przeszkadzał, jak i Daga, takie obojętne dla mnie postaci, ale wiadomo że i tak już nie wrócą czy chcemy czy nie, zwłaszcza Daga, która nie żyje.

Mariusz jakby pojawił się na dwa odcinki, byłaby beka, jakby zobaczył Luizę. Kogoś mi przypominasz :P, albo zupełnie nic :P.

Co do powrotów to się zgadzam w pełni. Jeszcze bym dorzuciła ojca Majki, dziadek pewnie nie żyje, ojca pokazywać od czasu do czasu, nie na stałe :), załóżmy że wrócił z za granicy, rodzina Radka mogłaby wrócić, i Stasię córkę Artura mogliby pokazywać od czasu do czasu, że w ogóle nadal jest :P. Dominik to miałoby sens że pojechał do Krakowa, do Patrycji, gdyby wcześniej nie zarywał do Melki, tak jakby Patrycja nie istniała :P. To było głupie. Jak pozbycie się Makowskiej i Seweryn nagle do Karoli, choć to ok para :).

ocenił(a) serial na 4
maria_88_3

Co do Dagi to tez nawet ja lubilam w porywach, ale byla zbyt rozdarta I mialam wrazenie, ze jest gorylem Sabiny a nie przyjaciolka. Natomiast Alex byl mi obojetny ale nie pasowal do Marychy anina jote.

marajka

Ooo a może żeby wróciła Makowska akurat w dniu ślubu Kazanowej z Sewerynem :P. Mega.

ocenił(a) serial na 4
maria_88_3

hhehe no moglaby ta Makowska sie pokazac i w kosciele powiedziec "nie zgadzam sie! moj ci on" :P
Antek moglby wrocic do obsady. fajne takie rozmowy podstarzalych facetow Marek./Antek/Grzegorz/Karol. co do rozmow mlodych facetow tez bieda :/ nie wspomne o tej pierwotnej ekipie, ale pozniej bylo tez Adam/Szymon (tak byllo ttemu djowi?)/Hubert oraz Blazej/Mikser/Radek/Kaska... teraz tak po lebkach to pokazuja jesli pokazuja. Krystian nie ma juz Dominika. a moglby by sie pojawic i kumplowac sie nadal z Kryska i na dokladke z Pawlem. bida bida...
co do Stasi i jej mamy to raz czy 2 mozna je pokazac, ale nie ze jakis wiekszy watek. ja tam nie tesknie. ale sam fakt, ze nigdy o niej nie mowia dziwny.
rodzina Majki to wiadomo - kuriozum absolutnie, ze sie o nich nawet nie wspomina.
byla tez cala masa roznych eksow najrozniejszych postaci, ale za duzo tego i zbyt malo znaczace wiec napisalam tylko te wazniejsze w moim odczuciu.

marajka

Znaczy to nie jest tak że tęsknię za Zośką i Stasią, bo nie lubię tej pierwszej, a wręcz nie znoszą, okropna była, aż dziw że Artur z nią był, a Stasia to tak ani ziębi ani grzeje, ojca Majki też nie lubiłam, ale jednak ojciec który miał super kontakt z córką, teraz nic, Artur który ma córkę i nawet groził Zośkę, że odbierze jej córkę, teraz już się z nią nie widuje, to głupota. Jeżeli Zośka wyjechała znów za granicę ze Stasią, to powinni o tym powiedzieć, albo niech Artur wspomni że dziś przychodzi do nich Stasia. A nie że temat zakończony,w zasadzie Majka nigdy ojca nie miała, ani dziadka, a Artur nie ma córki... I absolutnie żadnych już wątków z tą Zośką. Ale mogą się pojawić, gdy scenarzyści nie będą mieli nic do wymyślenia dla Artura i Kingi.

Z tym żeby wrócił Antek to dobry pomysł bo był śmieszny i żeby się trzymali z starszym pokoleniem, jak napisałaś. To już ktoś nawet napisał, by się trzymali razem. Jako taka ekipa. Młodzi to tam kogoś mają, tyle że są nudni. Trochę bida z Arturem, bo ma tylko Bartka i to w Wadlewie, ale mógłby częściej tam przyjeżdżać, to jest jeszcze Norbert i Olek :).

W ogóle ja nic nie mówię, ale Filip znów przepadł bez wieści, Patrycja z matką miały tylko na rok wyjechać do Krakowa, rozumiem że ułożyły sobie tam życie a jej matka ma pracę, ale odezwać się czasem by mogły, poza tym to tak wygląda jakby Radek nie miał rodziny.. a wcześniej matka przyjeżdżała, wtrącała się. Poza tym Kraków to nie Australia, można znaleźć tanie bilety, jest blisko do Wrocka, no ludzie, nie mogą czasem przyjechać z Krakowa? Szymon też miał być tylko rok w Hiszpanii a nic nie mówią, poza tym Beata mieszka w jego mieszkaniu, bo to on wynajmował, czy nawet kupił, ja nie wiem jak to było, ale powiedział że za rok wróci i żeby nie robić za dużego przemeblowania, nawet swój sprzęt djowski zostawił :P i Beata do piwnicy go zniosła :P. Fajnie. Przepadł bez wieści. Eksów to ja już nawet nie liczę, ale oni wiadomo skoro zerwali ze sobą, to odeszli i już. Mniejsza z tym :P. Ale niech już będzie że ktoś wyjeżdża na zawsze do jakiejś dżungli i nie będzie z nim kontaktu, a nie że na rok i niedaleko, a potem przepadnie bez wieści i nikt o nim nie wspomina. A Szymon dodatkowo zostawił różne wartościowe rzeczy, wątpię by nie chciał ich odzyskać :P.

marajka

z Makowską zgadzam się :). Śmiesznie by było. Oni i tak na tych ślubach zawsze mają jakieś dziwne akcje. Nigdy te śluby i wesela nie mogą być normalne. Jak są normalne, to ich nie pokazują. Kiedy Aneta i Marek wzięli ślub, bo nie kojarzę, czy była o tym mowa? Ciekawe czy Grzegorz i Grażyna mają ślub.

marajka

Zgadzam się, jeszcze bym dodała że dobrze, iż nie ma Nicoli vel Beret i jej mamuśki. Nicola może pojawić się na moment, żeby można było się pośmiac, pozwalam.

Szkoda że nie ma Patryka, to bezapelacyjnie. Byłby fajny zwrot akcji, gdyby patryk wrócił bo np był w śpiączce, a nie zginął. I byłby ubaw we wsi, wspólne wątki z Bartkiem, ale najpierw wrogowie toczący walkę o Emilkę, Patryk mógłby zaprzyjaźnić się z Olkiem, bo oboje śmieszni i bardziej rozrywkowi niż Norbert i Bartek. Jak można, to żeby Wojtek pojawiał się cześciej i już ekipa jak marzenie. I Artur częściej w Wadlewie. Filip mógłby być choć raz na jakiś czas. I ogólnie się zgadzam też z innymi postaciami przez was wymienionymi żeby wróciły bądź nie wracały.

I żeby kiedyś pojawił się Igor :P. Ale nie na stałe. Parę odcinków.
Kto jeszcze... Jak sobie przypomnę to napiszę :).

ocenił(a) serial na 4
Penelope261988

To samo zdanie co do bereciary. Na kilka odcinkow jako zer do zjechania dla Jowity :P

ocenił(a) serial na 4
Penelope261988

A co sadzicie o Darii? Powrot czy do lamusa? Ja raczej stawiam na odstawke, ale przezylabym powrot. Tyle ze strasznie nudni byli z Blazejem. To juz wole go z Luiza - przynajmniej bylo by smiesznie ze nie z tej ligii a jednak razem :P a pierw romans z Ola jak juz wspominalysmy :D I wszystko zostaje w rodzinie hehe

marajka

Daria do odstawki, bo jak nie z Błażejem to z kim miałaby być?

Doskonały pomysł, najpierw Ola z Luizą, a potem Luiza z Błaziem i wszystko zostaje w rodzinie. I nawet się zgodzi, bo Ola jest z ligii Luizy, obie lubią ćwiczyć i są w formie, a w końcu nie dogadają się, więc Luiza stwierdzi że Błażej lepszy, bo właśnie przeciwieństwo, nie lubi ćwiczyć, lubi jeść i tyć więc śmiesznie by było jakby byli razem. Z Darią za nudno :P.

ocenił(a) serial na 4
maria_88_3

JAK Grzegorz mogl przejac Graze po Blazeju to mysle , ze spokojnie Blazej Luize po Oli tez moze brac. watkow smiesznych z nimi moze byc co nie miara. chocby jej proby rozruszania go - Blazej na zajeciach na rurze, Blazej u Arcziego (dogryzajac mu) itp itd.

marajka

Tak, to prawda, no to widzisz ile my tutaj w kilka dni tych wątków wymyślamy a ile jeszcze się wymyśli hoho. I to prawda Arczi i Błażej mogą sobie dogryzać wzajemnie z różnych powodów :).

ocenił(a) serial na 4
maria_88_3

wlasciwie wiadomo , ze przez 10lat serialu sporo sie tych postaci przewinelo, ale z tych nieobecnych top 3, ktorych chcialabym zobaczyc, to Stefani, Filip i Patryk.
nie chce juz zakladac nowego watku, ale z calkiem nowych nazwisk "marzy" sie wam moze ktos?

ocenił(a) serial na 4
marajka

ze swojej strony zaproponuje Karolaka lub Szyca :P hihi zartuje ;) serio chcialabym Pawla Domagale, ale on chyba zbyt rozchwyytywany obecnie. napisalabym , ze z Beatka by pasowal, ale juz w innym serialu sa para wiec bez sensu powielac :P wiec moze Slawomir https://www.google.nl/search?q=liszajec&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiRw 6zClbbTAhWHVRoKHc0tAQwQ_AUIBigB&biw=1536&bih=755#tbm=isch&q=slawomir
a z babek Magda Boczarska moglaby miec fajny watek ;) moze z Radziem i Jowitka ;)

marajka

hehe :). Myślałam że serio piszesz z Karolakiem i Szycem i sobie myślałam o nie, tylko nie oni, oni są wszędzie. Ja bym musiała pomyśleć kogo chciałabym zobaczyć. Ale może nie kogoś bardzo znanego, grającego pierwsze skrzypce w innych serialach. Magda Boczarska fajna babka, ale jednak skoro jest z Banasiukiem ( dalej są razem?) to może niekoniecznie, mogą być jakieś kwasy na planie, bo może być zazdrosna o Opozdę, choć to raczej równa babka, to wiadomo jak to jest. Poza tym nie wiadomo jak to by sie tam układało jakby mieli wspólne sceny, chyba że nie mieliby. Ale może nie byłoby tak źle.

ocenił(a) serial na 4
maria_88_3

Patrzac na "polityke" PM to oni nie zatrudniaja zbyt wielu znanych "gwiazd" . raczej nieznanych mlodych aktorow (Melka, Pawel, Patrycja, Dominik, Fabian, Jowita, Radek/na poczatku/Wiktoria,Paulina, Aska i wielu wielu innych) lub takich juz lekko zapomnianych jak Grzegorz, Grazyna, Aneta. a wprowadzaja tez czesto w nagrode tych, ktorzy wygrali jakis polsatowski program jak Cezary, Olek, Karolina. jest tez kilku calkiem fajnych aktorow , nie starych , ale juz nie debiutantow, ktorzy maja w dorobku fajne role, natomiast nie sa przereklamowani i popularni jak Szyc czy Karolak ;) - np. Norrbert czy Wojtek. jakos typowych "gwiazd" w tym serialu nie widze... no i stala ekipa oczywiscie, ktora chyba nie gra kompletnie w niczym innym niz PM -Majka, Kinga, Artur, Bartek :D

ocenił(a) serial na 4
maria_88_3

A tak teraz mi przyszla do glowy teraz Ada Fijal - lubie jej urode i styl i ma dryg do komediowy. moglaby miec wiec watek w Wadlewie- np.byc kuzynka Malwiny i Wiktorii ;) albo siostra Pauliny intrygantka :P a we Wrocku moglaby pojawic sie w Barbarianie i miec smieszne akcje z Beata, Kaska i Cezarym :)

marajka

Nie znam jej, to zaufam Tobie na słowo że ma dryg komediowy, widzę że zagrała w planecie singli, który to film oglądałam, ale nie pamiętam kim tam była, a resztę filmów czy seriali nie oglądałam. Ale dobry pomysł by kogoś takiego wprowadzić, byłaby lepsza akcja :) i odświeżenie. A nie taką Mariankę. Na którą pomysłu nie mają. Albo Melkę srelkę.

ocenił(a) serial na 4
maria_88_3

w planecie to epizod miala. nie jest taka bardzo popularna wiec do PM sie nadaje ;) a to na dowod ze ma zaciecie komediowe https://www.youtube.com/watch?v=E2eq1nUYZTc
to tez fajne https://www.youtube.com/user/AdaFijal

marajka

No świetne :) nawet to z Kubą Wojewódzkim było jeszcze lepsze ;P

marajka

Mogłaby się zaprzyjaźnić z Beatą, bez dwóch zdań, bo Jowita zrobiła się nudziarą.

maria_88_3

Znaczy Jowita i tak nigdy nie była na luzie jak Beata, nie była zabawna, ani robiąca jakieś głupotki ale chociaż nie była nudna, bo miała charakter, czasem niezłe teksty, była wredna a teraz jakaś taka nijaka.

ocenił(a) serial na 4
maria_88_3

Jowita mamusia :) no niestety zwykle zycie nie sprzedaje sie za dobrze w serialach ;) Ada F. moglaby MIEC romansik z Blazejem - on lubi starsze a ona i tak mlodsza niz Graza. no i Luiza by sie zdziwila, ze z taka laska jest :) wiec jednak dobra liga :P

marajka

O dobry pomysł :). W ogóle fajnie jakby Wiktoria, Malwina, Beata i "ta nowa" się zaprzyjaźniły, to by było śmieszne i fajne wątki, ale to wszystko to póki co tylko nasze marzenia. A na razie Ada F. w ogóle nie gra w PM. A byliby taką słodką parą z Błaziem, ehh.

maria_88_3

No i Stefani z Kaśką, ehh. Czemu jej nie ma?

ocenił(a) serial na 4
maria_88_3

nie chcialo im sie juz grac - mam na mysli ja i Patryka bo wowczas (a moze i nadal) byli para

ocenił(a) serial na 4
maria_88_3

https://www.youtube.com/watch?v=LnZTNcwf8Uw
https://www.youtube.com/watch?v=JJZoiBwvjoY
:D

marajka

ma talent :D.

marajka

Ja widzę że Ada trochę tych filmików ma, gdzie ośmiesza znanych ludzi i dobrze ;D. Jest świetna.

marajka

Dobra, ja chcę ją w PM. Miałabym bekę gdyby np od października była w PM, bo tu ktoś czytał :P.

marajka

Tak Filip, Stefani i Patryk to świetna trójca :).

marajka

Daria może wrócić wg mnie, ale już nie do Błażeja. Może mieć jakieś śmieszne wątki. Ale w sumie pewnie nie wróci, bo nie ma z kim trzymać teraz. Jest sporo innych postaci fajniejszych i mających potencjał i lepiej żeby wrócili niż Daria.

ocenił(a) serial na 4
marajka

Za Dagą również nie tęsknię. Dla mnie ta postać była irytująca,

Aleksa mogliby przywrócić, żeby trochę namieszał w życiu Majki, może też i Melki. Przy okazji mogliby zrobić z nim jakiś ciekawy wątek kryminalny. Nikolę też, Jowita mogłaby pokazać dawny charakter i pocisnąć po niej. Od razu pojawiłaby się szansa na wyjaśnienie sprawy z kredytem Radka.

Daria out, już była przez moment, jak próbowała wrócić w łaski Sabiny. Chyba jednak jej koniec w serialu, przynajmniej na jakiś czas, ale nie brakuje jej w serialu.

Nowe postacie? Mogliby wprowadzić np. siostrę Melki (nawet przyrodnią), a w tej roli widziałbym Agnieszkę Pawełkiewicz, która grała Kingę w Ranczu. Jest nawet trochę podobna, obie postacie przechodziły jakby okres buntu... Wątek z potencjałem.

Za to na pewno nie chciałbym widzieć Macieja Musiała (oprócz Szyców, Karolaków). Swego czasu było go za dużo, ale ostatnio trochę przycichło. Całe szczęście że on przede wszystkim współpracował z TVP, więc jego obecność w PM nie jest wielce prawdopodobna.

qwerty95960

Zajebiste pomysły :). Zwłaszcza ten z wprowadzeniem przyrodniej siostry Melki, za dobrze tam mają Melka i Paweł sami w mieszkaniu, no no no nie może tak być!. Będzie siostra Melki spała w małym pokoju Julki. To byłby wątek z potencjałem. Faktycznie Klaudia z Rancza to taka buntowniczka, ciekawsza od postaci Melki.

I Aleks mógłby wrócić, tak dla namieszania i wątku kryminalnego, bo nudy u Majki i Michała.

qwerty95960

Chyba zerznełaś pomysł o podobieństwie tych dwóch dziewczyn o de mnie bo sam o tym napisałem wcześniej posta na filmwebie chyba podam cie na policje haha

marajka

"5.Dominik kumpel krystyny haha dobre to było

ocenił(a) serial na 4
marajka

Ale ogólnie na przyszłość powinnaś uważać na lapsusy językowe..albo ewentualnie je poprawiać je w edycji
A co do tematu to no kurde przez ten serial przewinęło się tyle osoba ty uwazasz ze Paweł był najgorszy może i to nie jest wybitny aktor no ale jakby nie było był główną obok Marysi postacią w serialu na której w zasadzie ten serial na tej parze się opierał,wiec w cale nie uważam ze to dobrze ze już nie gra bo dla niektórych pewnie PM bez tej pary z tego co napisałem wczesniej w praktyce nie ma racji bytu.obojętnie jakby by nie grał.ja tam do niego nic nie miałem za bardzo a właściwie do postaci co ją odgrywał na pewno więcej zastrzeżeń miałem do jego brzydszego brata na niego to nawet nie chciało mi się za bardzo na niego patrzeć ale cóż...Dalej Daga która podobnie jak u cb tez była dla mnie obojętna wiec akurat jej straty nie poczulem

ocenił(a) serial na 4
dj_carlos

na jakie lapsusy? przeciez specjalnie to napisalam...
a Krawczyka naprawde uwazam za najgorsze drewno. zwlaszcza, ze dzwigal glowna role i mial sporo do grania to dobrze. ze zniknal

marajka

a myślałem ze samo ci poprawiło z tą "krystyną" ...fajnie ze mi odpisujesz bo widzę ze nie wszystkim odpisujesz haha..

ocenił(a) serial na 4
dj_carlos

a nie zauwazylam... komu nie odpisalam?

marajka

może wzrok szwankuje czy coś haha....dobra juz nie ważne..koncze nadawanie może kiedyś jeszcze ci od pisze..do zobaczyska

marajka

Właśnie Stefani powinna wróci co się z nią stało zmarła ? i powini pokazac Antka Turczyka dobra postać jeszcze nie dawno wpadał do Marka a teraz zapomnieli o tej postaci.

Ruben_fw

Stefani gdzieś wyjechała, nie wiem gdzie, zawsze mogłaby wrócić, ale nie wiem czy aktorka chce. I Antek też był super śmieszną postacią, tworzył dobry duet z Markiem. Mógłby też wrócić.

marajka

Makowska już wróciła. Może jeszcze Filip wróci,albo będzie pojawiał się jak Wojtek raz na jakiś czas. Patryk to już raczej nie wróci,ale pomarzyć można. Tak samo jak Stefani. Ale Dominik to kto wie, może i się pojawi w następnym sezonie.?

ocenił(a) serial na 1
marajka

adama krawczyka lubie za to że mi przypomina Jasona Bahr legandarna postac z filmu rosweell ;)

ZnawcaKina91

Chyba Mikołaja Krawczyka a nie Adama faktycznie są podobni .

marajka

Stefani najlepsza postać komediowa serialu

Ps Działają wam odcinki na serialenet.pl ?

marajka

Patrycja(siostra Radka) by mogla wrócić z Dominikiem. Fajny był ich wątek.

mania19

Tym bardziej że wróciła w opowieściach w sensie Radek mówił komuś o córeczce że została z jego siostra czy coś takiego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones