PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788358}

Piknik pod Wiszącą Skałą

Picnic at Hanging Rock
6,3 1 211
ocen
6,3 10 1 1211
Piknik pod Wiszącą Skałą
powrót do forum serialu Piknik pod Wiszącą Skałą

Dużo szumu o nic... Żeby targać się niejako na remake sukcesu kinowego - trzeba mieć pomysł, którego tutaj zwyczajnie zabrakło. Jest za to kilka odcinków - ni to owianych grozą, ni tajemniczych bolączek wieku dorastania...Może miniserial wierniej oddaje książkę, tego nie wiem, sam w sobie nie jest jednak intrygujący, no może dla kogoś, kto nie widział produkcji z 1975 r.

SathyaSaiBaba

Widziałem produkcję z 1975 roku - Ale staram się nie porównywać, uważam ze nie ma to większego sensu - Co do tej wersji to ma swój klimat i uważam ją za udaną .

użytkownik usunięty
buterfly

Jestem po pierwszym odcinku i muszę przyznać że całkiem dobrze się ogląda. Nie zgadzam się z tym że twórcy nie mieli pomysłu. Widać że historia jest przedstawiona nieco inaczej niż poprzednio i podoba mi się to. Trochę się bałem tej młodej Appleyard, ale jest w porządku.

ocenił(a) serial na 2
SathyaSaiBaba

nazwijmy rzeczy po imieniu - ten serial to kompletna katastrofa. Miłośnicy słynnego oryginału z 1975 roku oślepną po pierwszych 10 minutach oglądania

tiglatpilesiar

Dziwnę bo nie oślepłem .

ocenił(a) serial na 2
buterfly

Buterfly: bo gimbony mają taka zdolność że nawet na widok Wioletty Willas nie ślepną.

tiglatpilesiar

Violetta Villas - świetna piosenkarka, nie to co obecne gwiazdeczki .

tiglatpilesiar

Chyba na widok Michała Wiśniewskiego. Wioletta Villas miała przynajmniej porządny głos i zasłużenie zdobyła sławę. Żeś palnął teraz jak potłuczony.

tiglatpilesiar

Ogólnie premiery filmowe nadawane w Canal+ to kompletna katastrofa, o ofercie sportowej nie wspomnę bo to portal filmowy. Na szczęście nie płacę za ten syf choć mam NC+.

ocenił(a) serial na 2
Tomik_4

W 100% się z tym zgadzam

tiglatpilesiar

Filmu Weira nie da się strawić na trzeźwo. Tylko na imprezie, z wyciszonym dźwiękiem, żeby leciał w tle do wódki i pogawędek z gośćmi.

ocenił(a) serial na 9
SathyaSaiBaba

Widziałem pierwowzór dwa razy i uważam go za jeden z kilku najlepszych filmów, jakie zdarzyło mi się oglądać. Ale obejrzałem przed chwilą czwarty już odcinek serialu i jestem zachwycony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones