PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468032}

Pingwiny z Madagaskaru

The Penguins of Madagascar
8,0 124 919
ocen
8,0 10 1 124919
8,4 9
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum serialu Pingwiny z Madagaskaru

Dziwne

ocenił(a) serial na 7

Nie dziwi was to, że Kowalski jest wynalazcą i jest bardzo mądry, a jest analfabetą? :P

ocenił(a) serial na 7
zosia33j

to trochę dziwne, zwłaszcza, że robi dużo rzeczy, które wymagają umiejętności czytania i pisania

riaerif

No...

użytkownik usunięty
riaerif

Popieram. :P

ocenił(a) serial na 10
zosia33j

To od zawsze było dziwne xD
Myślę, że "dziwność" tego zagadnienia jest - i była - zawsze tak oczywista, że nikt nawet nie pomyślał, aby założyć o tym temat xD
Szczerze mówiąc to dla mnie nielogiczne...
Przecież pisać to on umie na sto procent...
A czytanie ?
Żeby odczytać swoje zapiski musi chyba literować...
Bo inaczej to nie wiem xD
Może jest tak genialny, że robi to wszystko na przysłowiowego czuja i zawsze mu to wychodzi ??xD
Nie mam pojęcia ;p

Angela1997

a może nie umie czytać po angielsku? tylko bo eskimosku czy jakoś tak?

owieczka

A może, jak KOWALSKI, czyta po Polsku?

dawidking2

"Patriotyzm patriotyzmem", ale "po polsku" z małej litery ;P

Somebody78

łe tam czepiasz się szczegółów ;) he he he

Somebody78

Ale patriotyzm jest rzeczą ważniejszą od ortografii

Swoją drogą, jak takie hardkory, to idźcie zastąpić swoją babę od polaka.

dawidking2

Czy było coś wspominane, że jestem mistrzem języka polskiego, skoro nim nie jestem?
Ale co jak co, to był zwykły błąd i go poprawiłam. To, że ty tego nie znosisz, już nie moja sprawa.

ocenił(a) serial na 8
zosia33j

Nie, nie dziwi mnie to. Skoro osoby, które potrafią pisać i czytać mogą być debilami, to dlaczego osoba nieposiadająca tych umiejętności nie może być geniuszem?

ocenił(a) serial na 8
Merkura

Dobre wytłumaczenie.

zosia33j

Kowalski nie pisze tylko rysuje. Do rysowania obrazków i schematów nie potrzeba umiejętności pisania.

ocenił(a) serial na 10
Karirsu

Ale w odcinku "Stop Czas" wyraźnie widać, że obok schematów i rysunków pojawiają się normalne litery xDD
Dziwne...

Angela1997

Potrafi rysować litery ale nie potrafi tego czytać i śpiewać

ocenił(a) serial na 10
Karirsu

Uhmhmhmh...
Dziwne do kwadratu xD

zosia33j

Nie, bo to kreskówka.

zosia33j

Cóż, w bajkach zwykle takie rzeczy są pomijane, twórcy bardziej skupiają się na fabule serialu, chociaż przydałoby się to trochę dopracować... Ale może mieli mało czasu, czy coś. ;)

ocenił(a) serial na 8
Jamninka_13_fw

Albo po prostu im się nie chciało. ._.

użytkownik usunięty
zosia33j

To przykład niedopracowania treści, który jest tutaj straszną kalką przeszkadzającą w odbiorze produkcji. Zwłaszcza, że takiego osobnika jak Kowalski w życiu nie nazwałbym "bardzo mądrym", tylko irracjonalnym szaleńcem.

ocenił(a) serial na 10

Bez przesady xD
Przecież jest mądry ;/
Czasami ma odchyły od normy, ale inteligenty być musi xD

użytkownik usunięty
Angela1997

Czy nick użytkownika, który to powiedział, to raven_2_2?

zosia33j

Ciekawe. Przecież biegle zna język matematyki. W jednym odcinku nawet poprawił słynne E=mc2 samego Alberta Einsteina. Myślę, że Kowalski jest analfabetą z własnego wyboru.

leifysbrutalson

Mnie się wydaję, że na początku nie umiał pisać, a potem się nauczył, był odcinek w którym ciągle chodził ze smartfonem ( to był ten chyba z tym złym różowym jednorożcem) i mówił coś o interenecie, a zeby działać w interencie niezbędna jest umiejętność pisania i czytania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones