PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468032}

Pingwiny z Madagaskaru

The Penguins of Madagascar
8,0 124 919
ocen
8,0 10 1 124919
8,4 9
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum serialu Pingwiny z Madagaskaru

Ja chciałbym taki odcinek w którym pingwini wrócili do madagaskaru wraz z julianem
mortem i morisem i spotkali tam Alexa i reszte tylko nie mam pomysłu skąd się tam wzieli

ocenił(a) serial na 9
batman_fw

Ja bym chciała odcinek wyjaśniający sprawę Danii oraz kim byli Manfredi i Johnson :)

ocenił(a) serial na 10
Imenss

Manfred i Johnson to dawni podwładni Skippera ,często o nich wspomina ,a o Danii to chyba się nie dowiemy :)

ocenił(a) serial na 10
MaRySiAa2108

No właśnie Marysia, bo my chcemy się dowiedzieć więcej o Manfredzie i Johnsonie, jakby był o nich specjalny odcinek :D

Piotrov_2

taaa... pokazali by jak umierają 100 razy na 1000 różnych sposobów

ocenił(a) serial na 10
Piotrov_2

Wiecie co ,ja zamiast martwić się Maniem i Johansonem to bardziej chciałabym dokładnie pokazany odc jak pingwiny dostały się z powrotem do zoo z dziczy:)P To byłoby bardziej interesujące

ocenił(a) serial na 10
MaRySiAa2108

zgadzam się również chciałabym się o tym więcej dowiedzieć.Madagaskar 2 kończy się na tym jak pingwiny i małpy odlatują a król Julian zostaje w Afryce.

MaRySiAa2108

skąd wiesz?

ocenił(a) serial na 10
batman_fw

No sorry ale chciałabym się dowiedzieć jakim cudownym sposobem z dziczy są w zoo ,to powinien być temat jednego z odcinków ,nie jestem w tym poglądzie odosobniona

Imenss

Manfred i Johnson są pokazani w odcinku "Pingwin, który mnie kochał"

użytkownik usunięty
batman_fw

Wookie_LG - Nie muszą pokazywać jak umarli, wystarczy, że pokażą, kim byli, co robili, gdzie byli itp. A może tak naprawdę nie umarli i ciągle żyją? Świat jest naprawdę skomplikowany, nawet ten w Pingwinach...

Co do tematu: chciałbym, tak samo jak poprzednicy: poznać przeszłość pingwinów, Juliana, i najlepiej też Bulgota, Hansa i Alexa, Melmana, Glorii i Marty'ego.

no nie muszą. Ale lepiej niech nie pokazują nic o Manfredim i Johnsonie - tak jest tajemniczo i mogą mówić o nich co chcą...
co do przeszłości Alexa, Melmana, Glorii i Marty'ego - w Madagaskarze 2 widać, że w zoo są od najmłodszych lat. Wątpię aby ich życie w zoo było ciekawsze od pingwinów...

ocenił(a) serial na 10
batman_fw

nie wiem
coś z podziemiami, lasami, piramidami albo murami jakieś wyspy i trupy, tak żywe trupy...

batman_fw

mogliby zrobić odcinek w którym najwięksi wrogowie pingwinów łączą siły: Bulgot, Czerwony Wiewiór, Waleń "Głębokie Gaedło" (wzmiankowany w którymś odcinku) itp... jakiś taki mega specjalny.
Puszę teraz wodzę fantazji, ale w tym odcinku mogli by się pojawić co ważniejsi/ciekawsi bohaterowie epizodyczni (Pancernik The Kid) i drugoplanowi (Fred). Generalnie wielka bitwa, kupa śmiechu z Juliana itp.

Wookie_LG

A mnie tam by odpowiadał odcinek, który by wyjaśnił o co chodzi z tą nieszczęśliwą miłością Kowalskiego do tej delfinicy.

Nimfadora01

lepiej nich pokażą jak Rico przeszedł teksty na inteligencję (każdy nowy rekrut musi je przejść). W którymś odcinku Skipper mówił, że do dziś jest to dla niego zagadką.

Wookie_LG

Rico przeszedł bo ma urok osobisty i pojemny żołądek c(:

Nimfadora01

taa... nie ma to jak "zdolności specjalne"...

ocenił(a) serial na 10
Nimfadora01

i piękny uśmiech

ocenił(a) serial na 8
Szop72_80

Ja bym chciała obejrzeć odcinek, w którym wyjaśnione zostaje dlaczego Rico jest taki....."dziwny". Szrama na jego dziobie świadczy, że ma na koncie jakieś traumatyczne przeżycie (atak orki, lub kłusowników). Przez to sfikował i wytwarza sobie własny świat m.in jest do szaleństwa zakochany w lalce Barbie.

PS: Tak, masz rację. Rico jest słodki i uroczy, bardziej niż sam Szeregowy.

ocenił(a) serial na 8
christinearron

I jeszcze chciałabym zobaczyć dla kogo i w jakim celu, samica morsa, będąca na jednym wybiegu z Marlenką ukradła zrobione przez Kowalskiego urządzenie.

christinearron

o to tak. To z Rico to nie koniecznie. Ale z tym lwem morskim (chyba a nie mors)... to tak

ocenił(a) serial na 10
christinearron

A mi podoba się pomysł z Rico^^

Szop72_80

mnie się bardziej podoba jak nie wiemy wszystkiego, zwłaszcza o Manfredim i Johnsonie... innymi słowy zero retrospekcji.
ale jestem ciekaw czy kiedyś pokażą tą definicę co się w niej Kowalski kocha... mogli by z tego zrobi ciekawy odcinek (nawet specjalny)

ocenił(a) serial na 8
Wookie_LG

Mogliby też rozwinąć wątek chłopaka, który podczas wycieczki szkolnej po zoo, nakrył pingwiny jak kradną precle a potem próbowały odebrać mu notes. Skończyło się na tym, że jego wychowawczyni go zabrała a pingwiny napadły na nią w szkole i wyczyściły pamięć. Wygląda na to, że owy chłopiec poprostu już nie pamięta o nich, a przecież był bardzo nakręcony na nakrycie ich.

ocenił(a) serial na 7
christinearron

ja tam bym z checia zobaczyc kolejny odcinek o Czerwonym wiewiorze :DD
bo ten jeden co byl to ekstra po prostu :D
te teksty tego generala sfiksowanego po prostu mega byly :D

Shanks1337

odcinków o Wiewiórze było dwa. Znany The Red Squirrel
oraz A Visit From Uncle Nigel - premiera była w czwartek na Nickoleodonie (czy jak to się tam pisze). W ogóle tam co czwartek teraz są nowe odcinki...
nie mniej Czerwony pojawił się drugi raz

ocenił(a) serial na 7
Wookie_LG

serio ? musze zobaczyc :D fajny jest ??

Shanks1337

ciekawy

ocenił(a) serial na 8
Wookie_LG

Chciałabym aby wyemitowano odcinek w którym wyjaśnią co tak strasznego jest w zoo w Hoboken.

ocenił(a) serial na 9
christinearron

Jest nawet odcinek specjalny dotyczący Hoboken. Polecam (;

Imenss

specjalny jest? ile trwa minut?

ocenił(a) serial na 9
Wookie_LG

ok. 22 minut. Tytuł "The Hoboken surprise" i można ten odcinek obejrzeć na YT :)

ocenił(a) serial na 10
Imenss

Naprawdę jest taki odcinek?
A można prosić o link?
Bardzo mnie ciekawi te Hoboken.

Imenss

myślałem, że to zwykły odcinek, fajnie...
http://www.youtube.com/watch?v=56BeRJepJog

ocenił(a) serial na 10
Wookie_LG

ślicznie dziękuje;)

ocenił(a) serial na 10
slabaaa

a ja to bym chciał żeby dali jakieś nowe zwierzęta jenoty, szopy, itd

ocenił(a) serial na 10
Wookie_LG

Tak,ale co do Doris to sporo odcinków już o niej było,a teraz jest nawet epizod,gdzie Kowalski buduje machinę która ma na celu zahipnotyzować Doris tak aby się w nim zakochała... Oczywiście nastąpią pewne komplikacje :-)
(szkoda,że odcinek na razie tylko po angielsku).
Poza tym szefostwo Nickelodeona zapowiedziało,że choć jeszcze trochę poczekamy,to jednak poznamy Doris... Ale się będzie działo!

Jednak jako wielkaa fanka Kowalskiego,mam jeszcze jeden pomysł.
Mianowicie chciałabym aby do zoo, właśnie na wybieg pingwinów trafiła pingwini-ca,która jakby się okazało byłaby przyjaciółką Kowalskiego z dzieciństwa...
Tak jak on byłaby doskonałym naukowcem(choć mniej błyskotliwym niżeli nasz pingwin),ale potrafiłaby czytać...
Co więcej choć za powód swego przybycia podała,brak miejsc w starym zoo,tak naprawdę kierowała by nią przeogromna chęć zobaczenia Kowalskiego,tego jak teraz żyje oraz nieświadome ciche podkochiwanie się w nim... Na imię mogłaby mieć Isabella,żeby nasz Inteligent mógł do niej zdrobniale mówić np.Issy... Ten epizod dłuższy bądź krótszy mógłby zrodzić pytania czy Kowalski oprze się pięknej intelektualistce i wybierze tajemniczą Doris? Czy może po raz kolejny okaże się,że stare jest jednak lepsze?
Myślicie,że mógłby być o tym blog????
Czekam na szczere opinie... :D

Angela1997

Czytałaś mi w myślach :P? Miałam podobny pomysł: nowa pingwinica w zoo, na imię jej Kate, inteligentna, umie czytać, przyjaciółka Szeregowego, a Skipper się w niej zakochuje. A i jeszcze jest córką jakiejś wielkiej szychy pokroju Bucka Rockguta.
Ja osobiście jestem zbyt kiepska z polskiego, żeby pisać fanfici, ale gdybyś prowadziła blog z takimi opowiadaniami, chętnie bym je przeczytała :)

ocenił(a) serial na 10
Flutterlie

Taa właśnie jakbyś chciała to założyłam. Tutaj jest link:
http://angelika-smigielska97.blog.onet.pl/

Miłego czyytanka... P.s. Skippera chcę zeswatać z Marlenką co sądzisz??? Ale najpierw zdradzę,że będzie powrót panny Kitki...

Angela1997

Spoko, zapowiada się fajnie :)
Co do Skippera i Marlenki... Ja nie jestem zwolenniczką tej pary, ale to w końcu twój blog. Natomiast powrót Kitki - niezły pomysł.
Dodam, że jednak postanowiłam się przełamać i zaczęłam coś pisać. Może niedługo to opublikuje...

ocenił(a) serial na 10
Flutterlie

Fajnie,jakby co pisz chętnie przeczytam :D

Angela1997

jak czytałam te fora i znalazłam to i link do Twojego bloga i przeczytałam całą tą historię...wow,kiedy następny odcinek??? historia genialna ,superbombowa i total czad!!!

ocenił(a) serial na 10
marina1318

Dzięki :D
Jutro dodam kolejny, Skipper i Kitka w akcji...

ocenił(a) serial na 10
Angela1997

Dobry pomysł :D

ocenił(a) serial na 10
Sami1230

Dzięki...
Pisałam kiedyś bloga, ale straciłam wenkę.
Teraz publikuję inne opowiadanie ;D

ocenił(a) serial na 10
Angela1997

Czytałam twój blog o Pingwinach z Madagaskaru, no i przyznam, że miałaś super pomysły ;D

użytkownik usunięty
christinearron

"The reason for Rico's scar was never explained. He had no scar or Mohawk-feathers in Madagascar 2: Escape 2 Africa, but does have them in A Christmas Caper, which has the Madagascar animal cast. It was presumably added to differentiate him from Skipper, as they look much more alike in the movies." - źródło: madagascar wikia.

Najwidoczniej blizna pojawiła się po Madagaskarze 2.

ocenił(a) serial na 10

A ja czytałam, że:
"It will show Rico getting his scar and mohawk." - źródło: madagascar wikia, "Madagascar 3..."; "Rumors"
Co w przetłumaczeniu na polski, znaczy:
(ach... google tłumacz ;) ) "Pokaże Rico uzyskania jego bliznę i irokezem."

Pozostaje tylko czekać :)

użytkownik usunięty
Szeherezadaa

Wydarzenia z Madagaskaru 3 są najprawdopodobniej między "dwójką", a "Misją świąteczną", więc to możliwe, że w trójce to będzie. Ale jakoś tak w to nie wierzę. To tylko przecieki.

"It will show Rico getting his scar and mohawk." znaczy mniej więcej "Film pokaże, w jaki sposób Rico uzyskał (Nie wiem, jak to przetłumaczyć) swoją bliznę i fryzurę". Z tym irokezem przesadzili. No co? Inna moda, to i Rico się zmienił. ;)

ocenił(a) serial na 10

Hehe ^^ Blizna też moda? Co on, jakiś emo, żeby się ciął? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones