PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654281}

Piraci

Black Sails
7,9 27 025
ocen
7,9 10 1 27025
Piraci
powrót do forum serialu Piraci

4 epy wystarczyly zebym dal taka ocene. Totalnie nic sie nie dzieje i piraci z ultra bialymi zebami xDD

ocenił(a) serial na 8
Lelouch Lamperouge

Na to że mają białe zęby też zwróciłam uwagę, ale mało w którym serialu oni na to zwracają uwagę niestety ;_; Natomiast co do emocji. Ja nie rozumiem dlaczego aż tyle osób się przy tym serialu nudzi. Dla mnie to jest jak filmowe objawienie, no bo ile DOBRYCH filmów o piratach dostaliśmy w ostatnich latach? Aż tu nagle takie Black Sails gdzie ślicznie zastanawiają się nad życiem pirata. Mamy plądrowanie, opychanie towaru, planowanie, problemy etyczne - jest wszystko co bym chciała zobaczyć. Po trailerach bałam się że to będą kolejni 'piraci z karaibów' czy ciul wie co, ale jak baaardzo się myliłam.

ocenił(a) serial na 4
Leran

ja tam wole poczekac na serial o czarnobrodym, zwlaszcza ze glowna role odgrywac bedzie malkovich ;)

Lelouch Lamperouge

A ja myślałem że to jest ten sam film , ale coś zaczęło się dziać inaczej.
http://www.dailymotion.com/video/x1a101s_jessica-kennedy-hannah-new-lesbian-sex- in-black-sails-hd_redband

ocenił(a) serial na 7
Lelouch Lamperouge

No to sie doczekałeś :-) lol Black Sails to przy Crossbones arcydzieło.

ocenił(a) serial na 4
neolith

smutne. Nie sadzilem ze crossbones bedzie takim syfem.

Lelouch Lamperouge

ja moge tylko powiedziec ze jest na odwrot crossbones rzadzi niepodzielnie
jak mozna ogladac taki badziew - przeciez to jak produkcja dla TV PULS
a jezeli pan neolith uwaza ten serial za arcydzielo...
... to ja przepraszam
... alez wodzu co wodz

Lelouch Lamperouge

tia crossbones to wielka kicha pewnie w TVP poleci

ocenił(a) serial na 10
Lelouch Lamperouge

Po 8 dasz ocenę co najmniej 8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones