PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 76 944
oceny
8,2 10 1 76944
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull

Gdzie jest Benek

ocenił(a) serial na 7

Oglądam już 13 odcinek i od jakiegoś czasu zastanawiam się co się stało z Benkiem (Janusz Gajos), pamiętam że miał zawał przy tej akcji co się chowali w szafie i przypadkowo postrzelił tamtego Armeńca, dalej już nie mogę sobie przypomnieć jak się potoczyły jego losy, przeszedł na emeryturę czy jak? Jakoś tak zniknął mi albo to ja już mam taką słabą pamięć :D

PositivThink

a nie zastrzelił się?

ocenił(a) serial na 7
Dwa_Siedem

No właśnie nie pamiętam co się z nim stało, albo pominęli wątek po prostu.

ocenił(a) serial na 7
PositivThink

Miał rozległy zawał w wyniku, którego zmarł. Benek i Despero siedzieli w szafie czekając na Saida, nagle facet grany przez Janusza Gajosa zaczął strzelać i zabił przy tym tego Armeńca.

ocenił(a) serial na 8
PositivThink

Beniu zastrzelił przypadkiem tamtego a sam miał chyba właśnie zawał, pierwszy sezon super, zacząłem drugi i na pewno wkurza mnie brak Benia i zwyczajna fryzura Despera, wcześniej wyglądał fajnie, jak rasowy cwaniaczek i zadzior

ocenił(a) serial na 8
PositivThink

Jesteś prawdziwym geniuszem, jeśli nie byłeś w stanie pojąć, co stało się w 5 odcinku xd

ocenił(a) serial na 7
borzo30

No Benek dostał zawału i chyba zmarł, ale chodzi mi o to że przeszło to tak bez echa, nikt nawet w serialu o nim nie wspomniał później :/

ocenił(a) serial na 8
PositivThink

Napisałbym, że to nie będzie pierwsza taka zmiana w obsadzie, po której wszyscy przejdą do porządku dziennego, ale nie będę zanadto spoilerował.

PositivThink

Pod koniec 5 odcinka naczelnik wchodzi do pokoju w którym siedzi Despero i Goc (piją) i mówi Chyb nie żyje, Metyl siedzi a Magiery nie mogą znaleźć ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones