PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 76 983
oceny
8,2 10 1 76983
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull

Jak w temacie. Bez kitu ciągle nie wiem co to jest :) wygląda to na kawałek lodu , ale co w dupe mu to wsadzili ??? :) A ogólnie to serial jest pierwsza klasa :) - aha , wszystkie odcinki z obu serii siedzą sobie spokojnie na Emulu w zajebistej wersi , a pierwsza seria bez cenzury zripowana elegancko z telewizji :) POLECAM !!!!

ocenił(a) serial na 10
Jan_Baptysta

Kostkę lodu. Nigdy nie próbowałem, ale z filmu da się wywnioskować, że nie był to Romusia dzień:D

ocenił(a) serial na 10
mar_cin_son

Hmmm a mnie się wydawało, że był to kawałek szkła i po prostu on mu pokaleczył tę dupę...

ocenił(a) serial na 10
marciin

To by było chyba troche zbyt hardcorowe:) No i ślady by pozostały. Poskarżyłby się i wszyscy by poszli do paki jak tam siedzieli:)

mar_cin_son

Właśnie żadnych śladów nie było i na tym cały fortel - gdyby mu wsadzili coś stałego np. kawał drewna to jeszcze mógłoby zostać w środku i nie mogliby wyjąć mu z dupy tego kołka. A tak lód się Romusiowi w dupie roztopił po jakims czasie i śladu nie ma - ale chłopak przeżycie miał :D

ocenił(a) serial na 9
Jan_Baptysta

Słuchaj to jest taka zagrywka psychologiczna z tym lodem. Vega może przeczytał sobie w młodości Punishera i tam jest taka scena, że związanemu gościowi opowiada się, że właśnie przypala się go palnikiem po plecach a tak naprawdę to trzyma mu się przy krzyżu loda na patyku. A to wszystko siedzi w twojej głowie, bo przeczuwasz, że to nic przyjemnego kiedy ktoś ściąga ci gacie i majstruje przy dupie i Romuś jak frajer zaczyna śpiewać, (nie to żeby ktoś z nas cokolwiek próbował sobie ladowac w tylek, ale jak podejrzewam lod straszny nie jest:)

ocenił(a) serial na 10
Jan_Baptysta

na 100% lód - jeśli sie dobrze wpatrzysz, to zobaczysz ze leci z tego kropelka wody ;)

jammer

Gebels ma też całą łąpę mokrą - ale załatwił "gwiazdora j3banego" :D

.

Jan_Baptysta

Ktoś to w końcu wrzucił na yt.

http://pl.youtube.com/watch?v=kkeIjWXQre8

fajne te odcinki bez cenzury.
.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones