PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833962}

Planety

The Planets
8,2 420
ocen
8,2 10 1 420
Planety
powrót do forum serialu Planety

Po pierwszym odcinku mogę powiedzieć, że prowadzący z mega zajawką na punkcie kosmosu, doskonale prowadzi program. Reszta czyli efekty, ciekawostki na najwyższym poziomie, ale w końcu to dokument zrobiony przez BBC.

ocenił(a) serial na 8
ChoryPastor

Ciekawe czemu nie można ocenić? Dawno już po ostatnim odcinku.
Moim zdaniem prowadzący czasem trochę przymula, zdecydowanie bardziej wolę oglądać zdjęcia czy animacje i słuchać go w tle niż oglądać jak gada. Za to daję punkcik w dół...

ocenił(a) serial na 8
ChoryPastor

Jestem świeżo po. Jako tło porównawcze mam w głowie 8 -odcinkowy serial PLANETS z 1999 roku też od BBC i ta nowa produkcja wcale nie wypada lepiej. Szczerze mówiąc, to scenariusz każdego odcinka dałoby się zmieścić w 35 minutach. Niestety twórcy postawili na komputerowe obrazki z patetyczną muzyką i ciekawy choć rozwlekły komentarz Briana Coxa rodem z dialogów w "M jak Miłość" (15 sekundowe przerwy między zdaniami), którym praktycznie w każdym serialu BBC usypia widzów. Niemniej 8/10 za ukazanie kilku nowych kosmicznych odkryć. Seria z 1999 r. opowiadała o kosmosie o wiele ciekawiej i interesująco merytorycznie , a zatem ją bardziej polecam. https://www.filmweb.pl/serial/Planety-1999-146232

ocenił(a) serial na 8
Kazikowy

A ja polecam obejrzeć odcinki 46 sezonu serialu Nova. Praktycznie to samo, tylko lepiej ubrane. No i myślę, że nie opłaca się cofać o 21 lat do serialu, gdzie wiedza o naszych planetach była zgoła mniejsza niż obecnie. Krok wstecz.

ocenił(a) serial na 8
Kajak_Szatana

Nie kalajmy też swojego umysłu i nie cofajmy się też do podręcznika "Grey's Anatomy" bo dzisiejsza wiedza o ciele człowieka jest wyższa. To jest właśnie przykład twojej kuriozalnej logiki.

ocenił(a) serial na 9
Kazikowy

Tak bo za greya uwazano wśród lekarzy ze przeszczep serca to byloby jak przeszczep duszy - gratuluję poglądu. Sam grey pewnie by się z ciebie smiał.

ChoryPastor

Serial jest świetny! Jest kontynuacja (tak jakby) nazywa się Wszechświat, nie wiem jak ją dodać, wczoraj była premiera na BBC Earth

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones