PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95952}

Plebania

3,9 23 533
oceny
3,9 10 1 23533
Plebania
powrót do forum serialu Plebania

Człowiek bardzo spokojny, nie popełniający błędów. Jego każdy ruch był przemyślany, a każda wojna zakończona sukcesem i zatopiona w szklance koniaku. I genialne riposty do swoich ochroniarzy. Mający na uwadze dobro syna. Nie wiem czy reżyser wdawał sobie z tego sprawę ale stworzył obraz gangstera doskonałego. Tracz według mnie jest idealnym wcieleniem antagonisty
I mogliby o nim zrobić osobny serial.

ocenił(a) serial na 8
WielkiKrasnolud

No właśnie, po usunięciu Plebanii liczyłem, że może go zatrudnią chociaż do podobnej roli w jakimś innym tasiemcu...
Mógłby chociaż na Youtube zacząć coś nagrywać, jakieś takie "traczowskie" scenki.

TraczTulczyn

Na YouTube masz wątek z Komisarza Alexa, gdzie też gra szuję. : ))

ocenił(a) serial na 2
Forrest_Monk

No właśnie ostatnio na youtube są dodawane scenki tylko z Traczem. Świetnie zmontowane. Ogląda się jak Grę o Tron :P

WielkiKrasnolud

Całkowita racja! On też nadaje dynamiki i charakteru reszty postaci i ich wątków

WielkiKrasnolud

Przeraża mnie, że większość komentujących czy to tutaj czy na youtube to chciałaby być taka jak Tracz, zamiast w całości potępiać takie zachowanie...

Ryloth

To jest niestety element polskiej kultury społecznej .Ważniejszy jest sprawca niż ofiara.To jemu przysługują prawa człowieka, domniemanie niewinności uczciwy proces.A pokrzywdzonym - figa.Scenarzyści pokazali że taki bydlak zawsze się wywinie.Wraca silniejszy i dalej czyni zło.Sprawia mu to przyjemność.Wszyscy z nim przegrywają.I to w serialu który ma uchodzić za ewangelizujący.Morał - żeby odnieść sukces w Polsce musisz postępować jak Janusz.Zło zawsze tam triumfuje.W Hollywood zasadą niemal powszechną było od początku to że łajdacy zostają ukarani choćby przez zrządzenie losu .A tu na odwrót jest.To antylogiczne i smutne.

bartimus

Niestety. A wiesz może, czy serial został zakończony, tzn. czy wszystkie wątki domknięto? Jak tak, to co ostatecznie stało się z tym Traczem?

Ryloth

Oj nie.Nie widziałem ostatniego odcinka.

ocenił(a) serial na 6
Ryloth

Serial skończył się w 2'012 roku i to nie było jakieś spektakularne zakończenie. Po prostu normalny odcinek serialu. A Tracz pozostał złym (z tego odcinka pochodzi ta scena): https://www.youtube.com/watch?v=xzWLci3FSQ4

afilman

Ale to nie zakończyli żadnego wątku?

ocenił(a) serial na 6
Ryloth

No właśnie nie. Nawet niektóre pozaczynali (np. Z nową służącą u Tracza tzn. z ,,K*****kiem")

afilman

Trochę słabo. Musieli przecież wiedzieć czy będzie kolejny sezon czy nie...

A tak a propo, to ten tytuł tego filmiku na youtube idealnie obrazuje to, o czym mówiłem w swoim wcześniejszym poście - po prostu dramat jeśli chodzi o dzisiejszych ludzi...

Ryloth

Decyzja o zakończeniu produkcji była zaskoczeniem. To nie tak, że zakontraktowano X sezonów i na tym miał być koniec. Dopiero w trakcie emisji ostatniego sezonu wydano decyzję o zakończeniu produkcji plebanii, były petycje do tvp itd., ale cóż. Życie. Gdyby to było tv4, czy Puls to dalej by to ciągnęli, a w tvp 1 kiedy coś nie ma 1-2 mln widzów to idzie na odstrzał.

Ryloth

Chociaż w przypadku plebanii oni chyba ciągle mieli dobre wyniki, ale chodzi o trend...spadkowy wykluczył nie jedną sensowną produkcję. Tak samo serial "prokurator" - niby wyniki były dobre, ale trend był spadkowy i cześć.

senbonzakura

TVP rządzi się swoimi prawami niestety. Trochę tak jak polska Ekstraklasa i trenerzy. Właściciele zwalniają czasem trenera po kilku meczach od momentu zatrudnienia, bo nie uzbierał tylu punktów ile trzeba... Ta polska mentalność - najlepiej niech za małe pieniądze przyjdą natychmiastowe i oszałamiające efekty - przecież tak też myśli nasz polski pseudo-Napoleon, który ma pretensje do Morawieckiego, że efekty w gospodarce nie są widoczne na drugi dzień po reformie, a do Szałamachy, że nie ma pieniędzy ;)

Mogli chociaż zakończyć wątki, żeby nie było niedomówień.

Ryloth

udeż się w czoło

DickLeBovski

uderz*

Ryloth

Nauczyłeś się w końcu odróżniać serial od rzeczywistości? xD

afilman

K****nik???

ocenił(a) serial na 1
bartimus

"Ważniejszy jest sprawca niż ofiara.To jemu przysługują prawa człowieka, domniemanie niewinności uczciwy proces"

No, na tym polega sprawiedliwość, że trzeba wiedzieć, że ktoś coś zrobił by go za to ukarać, faktycznie przerażające...

WielkiKrasnolud

http://film.onet.pl/wiadomosci/janusz-tracz-z-plebanii-powraca-internauci-chca-n owego-serialu-w-tvp/h7hhb3

ocenił(a) serial na 8
Marcin5800

byloby wspanale

WielkiKrasnolud

Wie ktoś może jak się nazywa odcinek/wątek w której Tracz jest w strachu prze jakąś tam mafią? Ruską chyba czy ukraińską, nie pamiętam już. Ale przewodzi nim tak starszy gościu z 50-60 lat, siwy z niewielką nadwagą i gada po rusku

ocenił(a) serial na 10
Morgotheron

To są pierwsze odcinki. Ten co gada po rusku to Igor, zarywał do pierwszej żony Janusza - Angeliki. Jak znajdziesz kompilacje z Januszem Traczem na YT, (w sumie jest dedykowany temu kanał) to powiem że to jakaś 2-3-4 seria (oczywiście tych zlepek scen z Traczem)

WielkiKrasnolud

On mi grą przypomina Chyre. Taka rasowosc z niego bije.

WielkiKrasnolud

Ale co taki gangster robił na takiej pipidówie?

mania19

robił szamlec bo był królem przemytu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones