Plotkara (2007-2012)
Plotkara: Sezon 3 Plotkara Sezon 3, Odcinek 7
Odcinek Plotkara (2007-2012)

Jak dojść na szczyt imperium Bassów

How to Succeed in Bassness 41m
9,0 1 651
ocen
9,0 10 1 1651
Plotkara
powrót do forum s3e7

Dwie rzecz - peruka Rufusa i dziewczynka przebrana za Lady Gagę xD

ocenił(a) serial na 6
Luelle

Niezła zapowiedż występu Gagi w serialu co nie?

hilaryveronicafan

świetna xD prawie padłam ze śmiechu xD

ocenił(a) serial na 6
Luelle

Wasza wersja odcinka też była krótsza o około 5-6 minut? Jakby coś ucięło?

Skyler

ta... właśnie się nad tym zastanawiałam, czy to wina tego konkretnego pliku, czy wszyscy tak mają... urywa się np w jednej scenie z rufusem i lily...

ocenił(a) serial na 6
Skyler

też mnie to zdziwiło, mam nadzieję, że jednak wyjdzie jakaś cała wersja tego odcinka. ogólnie rozpiszę się jak obejrzę z napisami bo dziś wyjątkowo mało zrozumiałam

ocenił(a) serial na 6
klau

ja miałam cały odcinek za krótki <br/>

ocenił(a) serial na 9
hilaryveronicafan

Czas trwania tego odcinka: 37:41
Każdy poprzedni trwał 41:43

No ciekawe co było w tej scenie...

ocenił(a) serial na 8
freepick

A ja jestem ciekawa, co trio Jenny zrobiło chłopakowi Erica... xd

ocenił(a) serial na 8
hell_yeah_05

A już znalazłam. Tą wycięta część w fragmentach można znaleźć tu:
http://plotkara.info/

ocenił(a) serial na 9
hell_yeah_05

a ja właśnie nie wiem, co 'przyjaciółeczki' Jenny zrobiły chłopakowi Erica.
a tak wogóle to Jenny robi sie coraz większą su*ą. i niedługo będzie jak te jej landryny.

Rufus w tym odcinku przebił wszystko ! wyglądał komicznie ;D
Ogólnie to mi podobał odc.

ocenił(a) serial na 9
malinowa_m

W wyciętych scenach jest przede wszystkim właśnie ten moment, w którym pokazują jak przyjaciółeczki Jenny czekają na chłopaka Erica, a potem obrzucają go jajkami.. było to w chwili, w której szedł na imprezę Chucka w galowym stroju.

ocenił(a) serial na 9
freepick

kurde, nie moge sie już doczekać następnego odcinka. ;*

ocenił(a) serial na 8
malinowa_m

Strasznie podobał mi się wygląd Chucka w kapeluszu ;D Normalnie się zauroczyłam ^^

A ogólnie c do odcinka to mam mieszane uczucia. Niby wszystko ok, ale jednak czegoś mi brakowało.. Chyba najlepszym momentem była końcówka jak policja weszła do klubu i było zamieszanie.
Jenny drażni mnie tym, że zapomniała kim jest i skąd pochodzi. Jak dla mnie nie nadaje się na królową. Żeby rządzić trzeba być zimną suk*, a ona wciąż się waha, nie wie, czy powinna być po dobrej, czy złej stronie.

Dan i Olivia nadal obojętni mi są. K.C wcale nie jest taka zła. Mało Nate'a - chyba nie mają na niego pomysłu.

Brakowało mi Georgi. Może i mnie drażni, ale przynajmniej jej intrygi są ciekawe ;]

freepick

są różne wersje... wycięta jest scena jak serena poznaje byłego chłopaka Olivii lub co jak wredne dz. rzucają jajkami z Erica kolege czy tam chłopaka... ;)

mxrtx

Ogólnie... Mi się nic nie urywa w żadnej scenie z Rufusem i Lily... (niech żyje podwójne zaprzeczenie w języku polskim ;p) [Gdybym nie weszła tu na forum nawet bym nie zauważyła różnicy, ze czzegoś brakuje, czy coś jest wycięte.] Chodzi o to, ze jest taki szybki przeskok od nich w 30:00 min i od razu powrót do tego klubu Chucka, czy o co? [Mam tę wersję 37:41 ;)]

I gdzie Wy macie Chucka w kapeluszu?

Jenny mnie wkurza.
Od zawsze na zawsze o.o

mammocno92

A) Ok dobra, już znalazłam te sceny. To przerwane, gdzie będzie, jak te laski będą obrzucać jajkami, będzie po 27:50, zgadza się?

B) No i nie wiem, nie mam nigdzie tego, jak Serena poznaje byłego Olivii.

C) Ale na str plotkara. info jeszcze była scena z przepraszaniem Chucka (tu był w kapeluszu - mniam :D - no właśnie, ale tylko tu go nosił... o.O) przez Blair (i Blair też była zupełnie inaczej ubrana niż w reszcie całego odcinka), wgl nie mam pojęcia, w którym miejscu mogłoby być...

D) Chyba potrzebowałabym pełnej wersji, bo tak się nie odnajdę ;P

I kolejne pytania...

1. Czy tylko mi się wydaje, że ten, który zabrał Georginę, to ten sam, co gra ochroniarza w domu Lily? I właśnie, wgl co z G.? Czekam na jej vandettę ;d

2. Tu bardziej do ludzi takich, co z angielskim... Interesuje mnie, dlaczego te takie zwiastuny na yt poszczególnych odcinków nazwali 'sneek peek' - peek to podejrzane coś, ale sneek? Nigdzie nie mogę znaleźć, jak już to 'sneak', a to 'szuja'. Co ma jedno do drugiego?

mammocno92

Czyżby to wielkie przepraszanie było pomiędzy pocałunkiem Olivii z Danem i Sereny z tym Patrickiem, a przed wywieszeniem karteluszki o zamknięciu? ; o

mammocno92

I ten no, (ostatni post, sorry za ten cały spam, ale ja się tak przejmuję tym wszystkim, że to koniec i nie myślę logicznie xD), jeszcze wycięli, chwilowy pakt Jenny i Erica.
To ile w końcu oni tego wycięli? o.O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones