Plotkara
powrót do forum 4 sezonu

Sezon 4 na AXN, pon-czw o godzinie 17, powtórka następnego dnia o godzinie 13.

ocenił(a) serial na 8
Hans_Kloss

Oglądam
:P:P:P:PP:P:P:uwielbiam :D:D:D:D:

Liwkaaa

:-)

Liwkaaa

Przy okazji, sezon 4 z lektorem ( 5 też jest, ale nie w całości) pisane łącznie h t tp://vi de o.an y fil es.pl/Plo tk ara+S04E01+2010+HDTV+x264+Lek tor+PL/K ino+i+TV/video/65139

ocenił(a) serial na 8
Hans_Kloss

Z ten lektor na axn mnie denerwuje lepiej z napisami się ogląda,scena na paryskim dworcu nie ma takiego uroku jak z napisami:D:D:D:

Liwkaaa

Już po glosie można poznać aktorów, nawet nie patrzac w ekran :).

ocenił(a) serial na 10
Hans_Kloss

Oglądam i czasami dopada mnie złość z powodu tego, że to Dana zrobili plotkarą. np w 4x06 był wątek z "chorobą weneryczną" S. Po co Dan miałby umieszczać swoje zdjęcie w klinice z podpisem, że może między nim i Sereną doszło do czegoś więcej niz pocałunku? Skoro przez cały czas kłócił się o to z Vanessą? Tak absolutnie mu na niej nie zalkeżało, ze był gotów związek zaryzykować dla marnej plotki? ;o

Tibby1996

D. związał sie z V dla wygody, gdy V zaproponała mu pomoc przy dziecku. Jak wiemy D. nie był jednak ojcem, wiec V była juz zbędna + do tego dochodzilo zachowanie V. Także D. ''choroba weneryczna'' była na ręke,żeby pozbyć sie V, tym bardziej, że nadal S nie była mu obojętna.

ocenił(a) serial na 10
Hans_Kloss

to dlaczego w takim razie odcinek wcześniej przestał starać się o S, twierdząc, że kocha V?

Tibby1996

O chorobie wenerycznej mowa w odc 5. W odc.4 D. przechodził obok i wpadł do S. Rozmawiali, pomagał jej w zdobywaniu informacji o Evie, wspolnie spacerowali, dobrze sie razem bawili,odzyly wspomnienia. Potem było przyjecie ( na ktorym Ch. miał przekazac pieniadze na fundacje, a zalozyl fundacje imienia Evy) i jest scena na tarasie, rozmowa S i D.
D pyta o sms jakie wyslała S do D. i N. i mysłał, że S chce zerwac z N
Dalej pyta D do kogo chciala S wrocic.
S odpowiada, ze nie mogla sie zdecydowac
D. mowi, ze niektorzy nie mieli takiego problemu- wiec ja to interpretuje, jakby D chciał być z S.

Kolejna scena D wraca na Brooklyn, V jeszcze sie pakuje, rozmawiaja, zali sie ze S nigdy sie nie zmieni i powiedzial, do V, ze ją kocha.

Odc 5, afera z choroba wen, V nie wierzy, ze D. nie spal z S. Potem scena na imprezie z panią dziekan/afera z telefonem, nastepnie rozmowa D z V, V mowi,ze tego nie zrobila/nie ona wyslala maila, pyta czy D jej wierzy, D mowi, ze tak, ale problemem jest to, ze V mu nie wierzy ( nie wierzyla, ze V, ze D nie spal z S) i nastepuje rozstanie V i D. Wyrwalo sie D. ze kocha V.

PS pisze na szybko, bo w robocie jestem i zalatwiam tez rownoczesnie inne sprawy :D

Hans_Kloss

Patrzac dalej, D jednak zalezy na S, bo poznym wieczorem od razu po odsłuchaniu wiadomosci jedzie do S. Mam na mysli scene przed domem, gdzie S po powrocie z opery ( w operze Julliet i V. chciały przekazać pani dziekan zdjęcia Colina i S, na dowod, ze mają romans) nagrywa sie na skrzynce glosowej zapraszajac D, w miedzy czasie dzwoni N, S odrzuca połączenie N.
Sytuacja sie komplikuje, gdy pojawia sie przed domem N, prosi S o 2 szanse, a D to widzi wysiadajac i stojąc przy taksowce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones