Plotkara
powrót do forum 4 sezonu

Sezon 4

ocenił(a) serial na 8

obejrzałam 3 pierwsze sezony i teraz nie wiem czy oglądać czwarty czy już dać sobie spokój. Słyszałam, że jest beznadziejny i nic ciekawego i nowego się nie dzieje, to prawda? Czy jednak mimo wszystko fajnie obejrzeć, bo jest interesujący tak samo jak poprzednie 3.

Sonia_90

Jak zaczęłaś oglądać to oglądaj, jak można tak przerwać bo ktoś mówi że nudny ?!
Warto, warto! Chyba polubiłaś bohaterów skoro nie skończyłaś na kilku odcinkach, nie ciekawi cię co dalej?
Oglądaj ;P

użytkownik usunięty
alkamb

Dokładnie :)
Nie zniechęcaj się tylko dlatego, że ktoś mówi takie, a nie inne rzeczy. Mnóstwo jest osób, choćby na tym forum, które uważają 4 sezon za klęskę. A jednak wytrwały do końca. Może z sentymentu. W każdym razie polecam. Niektóre odcinki (choćby 7, a przede wszystkim jego zakończenie) są świetne :)

Albo 8 ;D

Sonia_90

Zależy od tego co lubisz. Nadal są intrygi, nadal jest knucie, nadal są wojny ;) Ale są też momenty, w których widać, że postacie zaczynają dorastać. Obejrzyj i sama oceniasz, kilka wątków na pewno Cię zaskoczy, szczególnie w drugiej połowie sezonu i zapewne przez myśl Ci wcześniej nie przeszło, że scenarzyści mogliby zrobić coś takiego :) Miłego oglądania!

ocenił(a) serial na 8
someonelikeyou

Dobrze, więc :) biorę się za sezon nr 4 :)

użytkownik usunięty
Sonia_90

Wejdź potem kiedyś na forum i napisz jak wrażenia ;p

ocenił(a) serial na 8

To wchodzę by opisać wrażenia :) Powiem wam, że mimo wszystko bardzo mi się podobał ten sezon. Wątek z Rainą był taki sobie, bo coś denerwowała mnie ta dziewucha, Charlie też jakaś spoko nie była dopóki nie okazało się, że to wszystko to pic na wodę. Do tego aż się popłakałam gdy Blair rozstawała się z Chuckiem, niby definitywie, ale któż to może wiedzieć? Zresztą to równie dobrze może być test ciążowy wskazujący, że to Chuck jest tatusiem, a wtedy jeszcze bardziej polubię ten serial. Tak więc podsumowując, sezon był w porządku i czekam na piąty.

użytkownik usunięty
Sonia_90

nie wiecie czy będzie może 6 sezon???

użytkownik usunięty
Sonia_90

Jestem zaskoczona, że obejrzałaś i że dzielisz się teraz wrażeniami. Fajnie, fajnie ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones