PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838457}

Plotkara

Gossip Girl
4,7 3 201
ocen
4,7 10 1 3201
Plotkara
powrót do forum serialu Plotkara

Serial GG pierwotny, był czymś nowym, naprawdę oglądając go kilkanaście lat temu zapierał dech w piersiach chyba każdego nastolatka. Miał to coś. Teraz nakręcają to samo tylko po kilkunastu latach, pytanie po co ? Pytanie po co odgrzewać kotleta, skoro można zjeść świeżego i na tym zakończyć.

xnewdayx

po co? żeby przedstawić podobną historię w mniej problematyczny sposob, z bohaterami z którymi współczesne nastolatki będą mogli się bardziej utożsamiać nie tylko ze względu na to że oryginalna Plotkara jest z 2007 więc to inna generacja, ale też dlatego obsada jest bardziej zróżnicowana

kto chce, ten to sobie obejrzy. 
 a kto nie chce, ten nie musi.

isobel

Gdzie niby ta różmorodność o której tak wszyscy mówią, bo co? Bo będzie czarnoskóra dziewczyna z bulimią? A gdzie niepełnosprawni, zblazowani i bogaci nastolatkowie z wszelkimi innymi problemami psychicznymi? Czy nie moglibyśmy zobaczyć np. Nate z Heinnego Medina i krótszą nogą
Kto chcę oglądać kolejną "Dynastię?"Ja mam dosyć oglądania zdrowych ludzi na ekranie. Dlaczego jakaś "Plotkara" miałaby sens skoro jest instagram?

xnewdayx

ktos ci kaze to ogladac czy coXD

użytkownik usunięty
xnewdayx

Zapewne po to, żeby łatwo zarobić na wulgarności i obleśności. Fabuła gotowa, pozostało tylko pouprzedmiotawiać i poseksualizować.

xnewdayx

Ponieważ jak na obecne czasy poprzedni GG jest już niepoprawny politycznie. Jest tam zbyt biało i zbyt mało lewicowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones