PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130208}

Po tamtej stronie

The Outer Limits
7,9 2 849
ocen
7,9 10 1 2849
Po tamtej stronie
powrót do forum serialu Po tamtej stronie

Mam pytanie - czy ktoś pamięta, który to był odcinek, chyba z tytułem "Gdyby ściany mogły mówić" (oglądałam bardzo dawno temu, więc mogłam się pomylić). Film był świetny i chciałabym sobie go przypomnieć, dlatego proszę o pomoc. To była historia pewnej pary, która spotkała się w prawie pustym mieszkaniu na randce (chyba to była randka). Otaczają ich białe ściany, które wciągają ludzi do środka (co pokazała scena z pierwszą parą, która zjawiła się tam przed nimi). Mężczyzna zaciekawiony wydobywającymi się odgłosami, zostaje wchłonięty przez ścianę, po czym wraca jako duch i próbuje namówić kobietę, by poszła za nim, ale na nic się to zdało, bo w przeciwieństwie do niego, kobieta piła alkohol (jak się potem okazało, złowroga siła ze ściany bała się tego napoju i to nawet było na końcu wyjaśnione, dlaczego). Pojawiły się też duchy tej wcześniejszej pary, którzy również próbowali ją zabrać do innego świata.
Pamięta ktoś, co to był za odcinek?

ocenił(a) serial na 8
xena_4

E20-S01 - "If These Walls Could Talk"

To ten odcinek właśnie dziś go obejrzałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones