PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130208}

Po tamtej stronie

The Outer Limits
7,9 2 848
ocen
7,9 10 1 2848
Po tamtej stronie
powrót do forum serialu Po tamtej stronie

Mam bardzo wazne pytanie do ludzi ktorzy mieli przyjemnosc ogladac ten serial na axn, otoz wiem ze serial puszczany w ameryce polnocnej np w sc-fi channel byl ocenzurowany. Niektore odcinki puszczano okrojone o 2 minuty np zawierajace nagosc i elementy gore. Czy ta wersja ktora leci obecnie na polskim axn jest w porzadku czy takze ocenzurowana? Pytam sie bo na necie mozna znalesc wszystki 7 sezonwo zgrane wlasnie z axn i chcialbym wiedziec czy warto je sciagac. Bez lektora mozna znalesc przewaznie tylko amerykanske tv-ripy te ktore sa wlasnie ocenzurowane ale wiem ze sa takze z brytyjskich stacji ktore byly bez cenzury. Teraz pytanie ktore puszcza nasze axn?

ocenił(a) serial na 7
Cinek_16

Hm... Widziałem wspomnianą nagość w paru odcinkach, więc raczej są bez cenzury. Choć, kto wie. :)

ocenił(a) serial na 10
Cinek_16

Z tego co wiem w ten sposób ocenzurowano kompletne wydanie wszystkich sezonów serialu, które jakiś czas temu ukazało się za oceanem. Obiło mi się o uszy, że cenzorzy nie byli zbyt dokładni w swojej pracy i działali dość wybiórczo. Stare, tematyczne zbiory odcinków, wypuszczone na DVD parę lat temu nie były cenzurowane. Mi osobiście nie wydaje się, żeby na AXN leciała wersja z cenzurą.
BTW nie wiesz ile sezonów wyemitowali na AXN Sci-Fi? Wspominałeś, że w necie jest komplet nagrań pochodzących stamtąd. Coś mi tu nie pasuje, bo czy przypadkiem AXN nie puścił jedynie 2-3 sezonów?

cool_atlantis

Na darkwarezie sa wszystkie 7 sezonow w stylu DVBRip.LektorPL.avi przy pierwszych dwoch pisali ze sa z AXN ale pozniej juz nic nie bylo konkretnie powiedziane ale podejrzewam ze raczej takze sa z tej samej stacji chyba ze jeszcze jakas inna stacja w polsce puszczala to niedawno w TV wiec za nic reki sobie uciac nie dam tyle ze sa z lektorem. Wiec uwazasz, ze najprawdopodobniej sa to normalne wersje? Dobrze by bylo bo szkoda ogladac okaleczony (wg mnie przynamniej) serial.

Cinek_16

Juz nie moge edytowac.. Wyniuchalem pewna informacje na jednym z anglojezycznych warezowi i teraz mozna zrobic pewnie sledztwo odnosnie tych releasow. Koles napisal ze w odcinku o Kubie Rozpruwaczu w nieocenzurowanej wersji calkiem na poczatku sa sceny rozbierane o dlugosc odcinka to okolo 44. Wiec sciagne ten odcinek z lektorem i zobacze co i jak. Jak mniemam chodzi o odcinek 5x11 pt "Ripper". Choc co do dlugosci to pewnie ciezko bedzie porownac w zaleznosci jak bylo to zgrywane, wyciete reklamy itp.

Cinek_16

No i wielka kicha sciagnelem juz kawalek tego 11 odcinka z 5 sezonu i sie okazuje ze sa to jakies pozal sie boze marnej jakosci ripy z tv albo inaczej przegrywane z tv na vhs a potem do avi. Rodem z TVP3 Kraków....malo co widac a slychac jeszcze mniej...oglolnie straszny burdel tam maja z tymi wstawakami do tego serialiu nie wiadomo co jest co trza to jakos ogarnac...

Cinek_16

Dobra bo kota mozna dostac podsumowujac z tego co udalo mi sie wywnioskowac po wielkosci plikow i sciagnieciu niektorych odcinkow dostepne tv ripy w b.dobrej jakosc i lektorem sa sezony 1,2,3 (AXN) 6,7(TVP ) sezony 4,5 sa to wlasnie nieciekawe kopie kombinowane z rozmych kanalow, vhs itp Czyli te dwa sezony nie byly zapewne jakos porzadnie emitowane w niedawnym czasie lub nikt ich nie rippowal. Lepszy rydz niz nic tym bardziej ze chyba z napisami do serialu bedzie ciezko wiec zostaje lektor i w takiej jakosci, przy tym wszystkim cenzura schodzi na dalszy plan, przekonam sie osobiscie jak zaczne ogladac czy duzo wycieli.

ocenił(a) serial na 7
Cinek_16

Ewentualnie można oglądać online na iitv

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones