PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130208}

Po tamtej stronie

The Outer Limits
7,9 2 849
ocen
7,9 10 1 2849
Po tamtej stronie
powrót do forum serialu Po tamtej stronie

Po opisie wydawać by się mogło że są całkiem podobne, czy mam rację?

ocenił(a) serial na 9
Romet666

Klimatem bardziej mi przypomina opowieści z krypty, albo strefę mroku. Właśnie oglądam 1 sezon i jestem szczęśliwy że kilka sezonów przede mną. Każdy odcinek to zupełnie inna historia miejsce i czas. Zauroczył mnie ten serial nie wiem jak to się mogło stać że go przeoczyłem wcześniej.

seti1974

Ja powtarzam teraz, po prawie 20 latach ten serial, jestem na 2 sezonie. Zaręczam ci, że następne sezony będą trzymać poziom, a nawet są coraz lepsze. Oczywiście trafiają się słabsze odcinki, ale dużo jest bardzo dobrych. Jak będziesz uważnie oglądał, to zauważysz, że czasem jakiś odcinek może nawiązywać do innego, jakby pewna kontynuacja itp.

ocenił(a) serial na 10
mariusz_technik

tak tylko niektóre seriale zostały bezczelnie skopiowane ..niby jako opowieść, lub wspomnienie bohatera...dotyczy to ostatnich seriali z ostatniego sezonu

ocenił(a) serial na 10
MySlaws

Niezupełnie. W każdym sezonie ostatni odcinek stanowi podsumowanie całego sezonu. Ale według mnie to jest zrobione super. .

seti1974

W sumie co mi szkodzi spróbować, opowieści z krypty nigdy nie oglądałem tak czy siak.

ocenił(a) serial na 10
Romet666

Moim zdaniem serial "po tamtej stronie" ma więcej magii i ogólnie jest lepszy

ocenił(a) serial na 6
MySlaws

Może miałby więcej magii gdyby odcinki nie były co niektóre tak słabe. Szczególnie 1 i 2 sezon, gdy już jeden odcinek spełni twoje oczekiwania to potem w zamian dostajesz 2-3 o wiele słabsze odcinki np: Jak prezydent U.S.A siedzi 45 min w bunkrze ze swoimi ludźmi i decyduję o losach swojego kraju....... No sorry ale to tylko jeden przykład bardzo słabego odcinka. No i dziś serial chyba nadrabia aktorami którzy w nim grają, a grają naprawdę gwiazdy dużego ekranu.

ocenił(a) serial na 9
Romet666

Te seriale różnią się m.in. tym że w X files główne role grali ci sami aktorzy w każdym odcinku,w drugim serialu każda opowieść to odrębna opowieść z innymi bohaterami.

ocenił(a) serial na 9
Romet666

Archiwum X to raczej nędza w porównaniu do Outer Limits (przynajmniej dotyczy to większości odcinków X-Files). Oter Limits porusza prawdziwe problemy i próbuje odpowiedzieć na ciekawe pytania. Archiwum z wyjątkiem odcinków UFO-konspiracyjnych to raczej przypadkowa rąbanka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones