PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130208}

Po tamtej stronie

The Outer Limits
7,9 2 849
ocen
7,9 10 1 2849
Po tamtej stronie
powrót do forum serialu Po tamtej stronie

Czy tylko ja zawsze miałam ciarki na plecach, jak na początku każdego odcinka leciała taka czołówka? https://www.youtube.com/watch?v=XMKa1f9Ov5Y

ocenił(a) serial na 8
xena_4

Ciarki może nie, ale skupienie na pewno choć po nocy leciało w TVP1. Właśnie napisałem w innym wątku, że mam pełne skojarzenie z tym serialem oglądając 4 sezon Black Mirror, polecam, bo innego podobnego nie kojarzę.

ocenił(a) serial na 8
fear81

Edit: Ehh prawdę mówią ciarki były za młodu, creepy ta czołowka jest, jak sobie puściłem na YT, no i w sumie pamiętam ją do dziś, to kontrolowanie obrazu w poziomie i pionie :-P

fear81

Może i creepy ale serial ma kilmat .

ocenił(a) serial na 8
xena_4

A teraz sobie wyobraź, że to leciało nie pamiętam dokładnie bo to było wieki temu, ale gdzieś 00:30 w nocy i tak mi się coś kojarzy, że dawali zaraz po tym drugi odcinek. Więc seansik się kończył 2-3 nad ranem. Ta pora robiła sporą robotę i dobrze podkręcała młody umysł, szczególnie że już wszyscy spali :) Magnetowid się ustawiało żeby nie przegapić żadnego odcinka, ale i tak się ślęczało po nocach. Obczaiłem, że jak założę słuchawki to się nie zjarną starzy, że siedzę po nocy bo przecie o 7 do szkoły. I to był błąd bo nie słyszałem za którymś razem jak ojciec wchodzi żeby mnie opie, że nie śpię. No i się prawie obesrałem ze strachu jak mi znienacka wparował przed ekran.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones