PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130208}

Po tamtej stronie

The Outer Limits
7,9 2 849
ocen
7,9 10 1 2849
Po tamtej stronie
powrót do forum serialu Po tamtej stronie

Proszę o pomoc.Jak się nazywa ten odcinek, w którym głównym bohaterem jest jakiś młody chłopak (chyba blondyn) jest on w jakiejś szkole czy w jakimś obozie z innymi chłopakami i ktoś coś tam na nich testuje czy coś takiego, już dokładnie nie pamiętam... Wiem tylko,że jak byłam młodsza i oglądałam namiętnie serial, to był to jeden z moich ulubionych odcinków, ale teraz ciężko jest mi go znaleźć.. Dziękuję z góry za pomoc

ocenił(a) serial na 9
mawo84

The Outer Limits #29 (season 02 episode 08) title: Straight and Narrow (w polskiej wersji odcinek nosił tytuł "Akademia")

Claude_mOnet

Claude- widze, ze masz ogromn wiedze w tej kwestii. To moze i mnie pomozesz- interesuja mnie 1 odcinek i jego nazwa (oraz okreslenie sezonu):
Odcinek - polgal na tym iz testowana byla sztuczna inteligencja, zaplikowana w ciele androida- kobiety, ktorej zadaniem bylo opiekowac sie jezdzacym na wozku gosciem. Caly problem odcinka polegal na tym, ze ta kobieta-android zakochala sie w swoim podopiecznym
Pomozesz?

n4s

I juz wiem - Sezon I - Valerie 23 :) PS- serial niesamowity

mawo84

A kontynuacja wątku jest w odcinku 11 sezonu 4-ego "Mary 25". Niestety niektóre historie są porozrzucane po różnych sezonach tak jak na przykład Double Helix. Ale z tego co pamiętam w telewizji czasami puszczali historie razem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones