PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130208}

Po tamtej stronie

The Outer Limits
7,9 2 849
ocen
7,9 10 1 2849
Po tamtej stronie
powrót do forum serialu Po tamtej stronie

I dla tego serialu siedziało się do 2:00 a czasem 4:00 godziny nad ranem.
Ktoś miał nieźle powalone we łbie, żeby taki serial puszczać o takie porze. Wtedy jeszcze nie miałem telewizora w swoim pokoju i chodziłem po pokojach z których mnie wyganiali i przeklinali ;)

ocenił(a) serial na 10
markac

x2! Zapadł mi w pamięć na zawsze. Najlepsza seria jaką widziałem. Nigdy nie zapomnę tych nieprzespanych nocy!

markac

Dołączam do ekipy nocnych marków!
Ja również pamiętam te nieprzespane noce, spędzone przed ekranem telewizora, w którym to obraz kontrolowany był w "pionie i poziomie" :D
Rewelacyjny serial z pogranicza fikcji i rzeczywistości...

Logan_6

Mnie nikt z pokoju nie wyganiał :-)) oglądałam ten serial z mamą. Dla nastolatki (miałam jakieś 16 lat gdy leciał pierwszy sezon) nocne oglądanie serialu z mamą było świetną płaszczyzną porozumienia :-) no i fajnie było przekonać się, że ma się zakręconą mamę. Sobotnie noce z tym serialem to jedne z moich najlepszych wspomnień z tamtych lat.

markac

dołączam do nocnych marków. I ja zarwałam wiele nocy na oglądanie tego serialu. Bywały odcinki, że nieźle się bałam :)

markac

Też zerwałem nie jedną noc aby zobaczyć kolejny odcinek. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
markac

W tym roku obejrzałam wszystkie 7 seri! Super serial, kiedyś oglądałam go na tvp 1 po północy :D

ocenił(a) serial na 7
koko_szanel

swietny serial no wlasnie tvp 1 mogla by go znowu puscic a polsat opowiesci z krypty

ocenił(a) serial na 9
andzia192

poznałem ten serial całkiem niedawno, ale jestem ałkiem zadowolony, wręcz zachwycony :) to nareszcie coś, co nie pozwala mi zasnąć, co każe rzucić głupie książki i zeszyty i zsiąść przed tv :)
pierwszy od czasów "z archiwum x" na polsacie serial, który mnie wciąga w stu procentach

ocenił(a) serial na 10
markac

myślałem ze oprócz mnie nikt nie ma takich sfiksów :)

ocenił(a) serial na 10
markac

Tak samo pamietam jak dzis, zaczynal sie o 2 : 30 i co sobote kolejne dwa odcinki wbijaly mnie w TV przemierzajac glebie mojej podswiadomosci az znajdowalem sie po tamtej stronie :)

ocenił(a) serial na 10
aproxx

Ten serial ma niesamowity klimat,Nie ma drugiego takiego,też pamiętam moje nieprzespane noce;)

ocenił(a) serial na 8
izabelaxxx

Ja również zarywałem noce by to oglądać. Dzieciakiem jeszcze wtedy byłem. Serial obecnie o całkiem normalnej porze emituje kanał AXN Sci-Fi. Dzisiaj przypadkowo na niego trafiłem. To już 4 sezon. Nie pamiętam czy TVP 1 emitowała wszystkie sezony.

markac

Mój ulubiony serial - jest po prostu zajebisty ! Z tego co wiem w sieci krążą sezony z lektorem w marnej jakości , na prywatnych stronach jest dostępna jakość DVBRip z lektorem i takiej polecam szukać . DVD z lektorem nigdy nie widziałem bo kupiłbym od razu nie ważne ile by kosztowały .

Fajnie powrócić myślami do dawnych czasów ,pamiętam jak czaiłem się na nowy odcinek nad ranem , chętnie obejrzałbym coś podobnego lub wersję ze starszych lat ,ale tak to jest ,że nie ma napisów do tego co dobre a do jakiegoś gówna tłumaczą ...pozdrawiam fanów TOL'a

ocenił(a) serial na 10
markac

Witam nocnych marków! :) Pamiętam te soboty, 2, 3 w nocy. Czekało się bez względu na porę aby obejrzeć dwa odcinki. Dla mnie to był genialny serial zwłaszcza ze względu na końcowe teksty. Moralitety można powiedzieć... Jestem w szoku, że tych sezonów było aż 7. Dla mnie ten sezon skończył się na TV. Ktoś wie czy wyszły do tego napisy?

ocenił(a) serial na 10
Martin

witam ,nie wiem czemu ale w polsce wszystkie tego typu seriale puszczają późno w nocy nie wiem skąd się to im wzięło werrrrr :-(
tak samo 4400 w nocy po 24 werrrrrrrr nic tylko iść pod tv,pl i spalić ich :D chcą na siłę ludziom puszczać w koło klany,kiepskich etecera ;] a dobre seriale i filmy bardzo późno w nocy :-(
ps. nie żebym miał coś do tych naszych seriali po prostu ich nie trawię :D
To co amerykanie nagrywali 30 lat temu śmiało mogli by puszczać u nas o 20 a te nasz powinni puszczać po 2 w nocy :D

ocenił(a) serial na 10
damian252

Olej TV. Dobrze poszukasz to będziesz oglądał o której porze tylko sobie zażyczysz :)

ocenił(a) serial na 10
Martin

powiedz tak komuś kto nie ma kablówki :P

ocenił(a) serial na 10
damian252

Dobrze wiesz, że nie miałem na myśli kablówki ;)

ocenił(a) serial na 10
Martin

sie wie :D

ocenił(a) serial na 8
damian252

A ja ten serial nagrywałem magnetowidem. Pamiętam te noce z soboty na niedzielę. Puszczali po dwa odcinki. Teraz oglądam czasem na AXN Sci- Fi. Też po północy puszczają. Najfajniejszy był chyba pierwszy sezon. I faktycznie, jak dobrze poszukać, to się znajdzie i można pooglądać o dowolnej porze. W pionie i w poziomie;).
O dziwo ten serial, jak na mój gust oczywiście, nie zestarzał się tak bardzo. Całkiem przyjemnie się go ogląda. Odcinki nie są równe. Są lepsze i gorsze, ale wciąż mi się podoba.

ocenił(a) serial na 10
pirks4

nie tylko Tobie się podoba mimo że ma parę wiosen :-)
ale wnerwia to że tak późno puszczają takie seriale werrrrrr
niby i tak siedzę do 2 w nocy codziennie ale zdziwienie pozostaje :D
może boją się że babcie się zgorszą jak puszczą o wcześniejszej porze :D

ocenił(a) serial na 9
markac

chyba skuszę się na ponowne obejrzenie tego serialu. Wywarł na mnie duże wrażenie w "dzieciństwie". Uwielbiałam te nocne seanse :). Najbardziej utkwiła mi w pamięci czołówka. Dobrze wiedzieć że tyle osób ma podobne wspomnienia :)

ocenił(a) serial na 7
theagatas

Dokładnie, za dzieciaka siedziałem do późnej nocy, oglądałem calutkie a potem się strasznie bałem wyjść z pokoju:D samo intro wzbudzało dreszcze:D

ocenił(a) serial na 10
markac

Bez wątpienia jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem.
Oczywiście ja też czekałem do póznych godzin nocnych żeby tylko znalezdz się Po Tamtej Stronie!

ocenił(a) serial na 10
markac

Maltretowali nas, to prawda, ale ten serial był warty czekania, choćby dla samej sentencji początkowej, a później... no głupio byłoby nie usłyszeć końcowej ;)

markac

Cześć wszystkim. Chciałem się dopytać bo szukam takiego odcinka i w zasadzie nie kojarze czy to była strefa mroku czy po tamtej stronie więc opisze wam po krotce o co chodziło w tym odcinku.
Rzecz się dzieje jak to zawsze w Ameryce :). W pewnym spokojnym miasteczku żyła sobie rodzinka z pieknym i uzdolnionym dzieckiem (chyba chłopiec). No i jak to bywa sąsiedzi zza płotu im zazdroscili takiego dziecka, wiec udali się do kliniki ktora zajmowala się modyfikacja genetyczną i sztucznym zapłodnieniem. Tam ją poinformowali że jest możliwość stworzenia sobie takiego dziecka jak tylko chcemy, mozna było sobie wybrać kolor oczu, wlosow, czy ma byc uzdolnione, o tym czy ma byc chłopcem czy dziewczynką juz nawet nie wspomnę. Wszystko ładnie, pieknie ale poinformowali ich że istnieje bardzo małe prawdopodobienstwo że ich dziecko może sie urodzic zdeformowane ale wcale nie musi. Więc w koncu dali sobie czas na zastanowienie. Pewnego pieknego dnia u ich wzorowych sasiadów zauważyli podejrzane zachowanie. Okazało się że ukrywają kogoś w piwnicy i że ci wzorowi sasiedzi spłodzili dziecko z probówki w tej samej klinice i to było ich pierwsze dziecko zmodyfikowane genetycznie które jak sie okazalo było mutantem, a to drugie dziecko piekne i uzdolnione, które tak wszyscy podziwiali było chyba drugim podejsciem. A tego mutanta nie chciali zabić bo to było ich dziecko wiec trzymali je z zamknieciu w piwnicy. Ci sąsiedzi co im zazdroscili i jak odkryli prawde to chyba nie zdecydowali się na tą modyfikację genetyczną ich przyszlego potomka bo zdawali sobie sprawę że ich to może też dotknąć ichyba się skończył tak urodzila normalnie bez żadnych ulepszen a itak okazało sie ładne i wogóle :) wiecie co to za odcinek może? Albo może ja to sobie sam zmyslilem :), nie naprawdę był taki odcinek tylko nie kojarze jak sie nazywał. Pozdro dla fanów.

ocenił(a) serial na 9
skyter

Witam, to i ja się dołożę. Ja również zarywałem noce dla tego serialu regulaminowo w sobotę, z bratem (jeszcze jako małolaci) robiliśmy dużo herbaty i czekaliśmy z niecierpliwością co się będzie działo. Pamiętam ze obejrzeliśmy prawie wszystkie odcinki (czasami przepadły) wyjazd rodzinny/wesele. Ale co by nie było czekało się od rana na kolejne odcinki i wiadomo było że my będziemy oglądać i że spać nie pójdziemy.

Zastanawia mnie tylko co za idioci dają dobre seriale o 12-02 w nocy a później dziwią się że mała oglądalność. Czyli jest źle TVN poleciał w kulki z Supernaturals ale udało się bo Fringe był wcześnie koło 23 - też idioci zamiast dać to o 20, nic debilne polskie seriale muszą być grane w najlepszym czasie antenowym.

ocenił(a) serial na 10
sokoleokoo2

Bo o tej porze lecą shity typu M jak miłość lub inne badziewia, które z prawdziwymi serialami nie mają nic wspólnego.

skyter

Twój opis dotyczy odcinka "Unnatural Selection" (Dobór nienaturalny - s.02 e.03), którego kontynuacją jest odcinek "Criminal Nature" (Dziedzictwo - s.04 odc.01).

flopjop

Dzięki wielkie flopjop. Pozdro

markac

Dołączam do grupy wielbicieli tego serialu. Za czasów młodości to było coś!

ocenił(a) serial na 9
markac

Niezapomniany. Nie obrazilbym sie na reemisje nawet o tak poznej porze:)

markac

Hehe, ja z kolei co sobotę targałem po ciemku telewizor od babci do swojego pokoju:)
Kojarzy ktoś odcinek w którym miał być rozbłysk na słońcu czy coś w tym stylu? Zna ktoś tytuł?

piotrek_mi

s03e14 Music of the Spheres na 99% to ten

chinska_konserwa

Wielkie dzięki.

ocenił(a) serial na 10
markac

świetny serial, zarwane noce, to co tygrysy lubią najbardziej. Cciałbym sobie odświeżyć całość.. ma ktoś może jakiś namiar na dobrej jakości odcinki w pl ?

ocenił(a) serial na 7
Rastan_2

vider. info/dir/+d1ss11

ocenił(a) serial na 9
markac

Choć napisano ten post wiele lat temu i ja dołączam się do grona wielbicieli. Dodam jeszcze, że teraz choć stuknelo mi tak wiele wiosen w kalendarzu również świetnie się go ogląda gdyż w mojej ocenie nic się nie zestarzal. Pozdrawiam wszystkich fanów i nocnych marków :)

ocenił(a) serial na 10
markac

Oj tak a jeszcze jak się trafił jeden z tych horrorowstych odcinkow to już po spane było

ocenił(a) serial na 7
markac

Mam nieodparte wrażenie, że to właśnie późna pora nadawania serialu dawała podwójnego kopa w odbiorze. Właśnie oglądnąłem ostatni odcinek... po 18 latach od jego premiery. Pustkę czuję ogromną na wespół z satysfakcją, że warto było poczekać. Inna sprawa, że prawie w każdym odcinku można znaleźć źródło inspiracji dla innych filmów (i to kasowych). A i raz znalazłem powiązanie z... teledyskiem Avicii - Levels (odcinek z nawiedzonym szpitalem psychiatrycznym).

markac

Miałem tak samo z tymi nocami

ocenił(a) serial na 8
markac

Kilka wiosen minęło ale odgrzewam temat i ja. Zarwane noce, oglądanie jednym okiem bo jedno już spało albo na dwa nie dało rady złapać ostrości. Wiadomo - sobota, późne godziny nocne. Nie zawsze dotrwałem do końca z powodu spożycia ale zawsze byłem na siebie za to zły.
+100 do kultowosci za dziwną po PRLowską ramówkę, powód żeby wrócić do domu o relatywnie rozsądnej porze i stymulację szczenięcej wyobraźni.

ocenił(a) serial na 9
markac

Jeden z wielu dowodów na to, że lata 90 były super!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones