PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130208}

Po tamtej stronie

The Outer Limits
7,9 2 849
ocen
7,9 10 1 2849
Po tamtej stronie
powrót do forum serialu Po tamtej stronie

Właściwie to wydaje mi się, że brzmiał tak samo a pamiętam z niego najwyraźniej tylko jedną postać - to była kobieta, nawet pamiętam jak wyglądała, i teraz najważniejsze: miała ksywkę Ważka (czy coś koło tego). Jak dobrze kojarzę, a pamiętam serial chyba gorzej niż jak przez mgłę, to były tam właśnie jakieś dwa światy równoległe, po "naszej" stronie jakiś nastolatek (mógł mieć przyjaciół, tak mi się coś kojarzy) i oni trafili jakoś do tego alternatywnego świata, gdzie spotkali tą Ważkę (ona chyba miała jakiś statek którym latała). Na początku była taką sucz, ale pamiętam że z biegiem czasu zaprzyjaźniła się z tym chłopakiem, se tak podróżowali: raz ona do nich, raz oni do niej. Ale częściej chyba oni do niej. Ona im w czym pomagała, może nawet ratowali świat (raczej na pewno, bo to standard w takich serialach:D). No tyle pamiętam z fabuły... Komuś brzmi jakoś znajomo? Macie pomysł co to może być? Byłabym wdzięczna, bo nawiedza mnie ten serial w snach już a nie mogę odnaleźć. No i mówię - ten tytuł coś mi świta... O ile to nie jest ten dokładnie ten serial :D byłoby zabawnie...

Z góry dzięki za pomoc :)

anusza

Twój opis skojarzył mi się trochę z tym serialem http://www.filmweb.pl/serial/Dwa+%C5%9Bwiaty-1995-36059 . A ta kobieta, o której piszesz, to nazywała się Ashka. Ale nie mam stuprocentowej pewności, czy to właśnie o ten serial ci chodzi xD.

jemima668

Tak!! To ten ;D i ta kobieta - Ashka :D (z jakaś ważką wyskoczyłam :D - widać zapamiętałam mniej więcej fonetycznie). Dzięki wielkie :)) i ten jej kombinezon :D świetny.

anusza

Heh xD. Ważka, no faktycznie, brzmi podobnie xD, ale ja też kiedyś przekręcałam jej imię, zamiast Ashka to mówiłam na nią Maszka xD. Wtedy wydawało mi się to imię dość dziwne i stąd to wszystko xD. A kombinezon, taaa, miała zarąbisty xD. A co do tej części opisu "Na początku była taką sucz, ale pamiętam że z biegiem czasu zaprzyjaźniła się z tym chłopakiem, se tak podróżowali: raz ona do nich, raz oni do niej. Ale częściej chyba oni do niej. Ona im w czym pomagała, może nawet ratowali świat" to może się mylę, bo serio daaaawno nie oglądałam tego serialu, ale Ashka chyba w ogóle się z nimi nie przyjaźniła, znaczy, ona po prostu udawała i tyle, chciała władać dwoma światami, swoim i ich i jakoś tam wykorzystywała ojca tego chłopaka, chyba miał jej udoskonalić ten cały kombinezon, żeby mogła latać? o_O, coś takiego mi się kojarzy.

Cieszę się, że to o ten serial ci chodziło i że mogłam pomóc :-)

jemima668

Bardzo możliwe, ja też oglądałam baardzo dawno i to chyba nawet nie jakoś namiętnie, więc to akurat możliwe, że poplątałam coś w tej historii ;) jeszcze raz dzięki - cieszę się, że pomogłaś :D;)

anusza

Heh, to super :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones