PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130208}

Po tamtej stronie

The Outer Limits
7,9 2 849
ocen
7,9 10 1 2849
Po tamtej stronie
powrót do forum serialu Po tamtej stronie

Też zarywaliście noce, żeby oglądać, pomimo pory emisji? :)

ocenił(a) serial na 9
allusia

jasne; " Twój telewizor działa prawidłowo, nie próbuj go regulować, teraz MY kontrolujemy transmisję..."

lolek_p

Taaaak! :D Niezapomniane wieczory:)

lolek_p

No dokładnie, leciał chyba o 2 czy 3 w nocy! Pora koszmarna, ale czekałam ;)

ocenił(a) serial na 8
allusia

Alez oczywiscie, jak tylko doczekalem sie swojego pokoju po przebudowie domu - pozycja obowiazkowa :P

A_Master_of_Disaster

Tak, pamiętam, leciał jakoś między 1996 a 1998 rokiem, w soboty ok. 2.00 w nocy :)

jedzoslaw

Też oglądałem, chyba po 2 odcinki puszczali? Przemierzysz tajemniczą głębię podświadomości, aż znajdziesz się...Po Tamtej stronie

mariusz_technik

Tak, po dwa odcinki. W tamtych czasach mieliśmy potężny wysyp seriali s-f w telewizji, poczynając od kultowego "X-files", zaś w kinie sporo było obrazów kosmicznej i ziemskiej zagłady ("Dzień Niepodległości', "Armageddon", Twister","Góra Dantego" i inne). W dodatku czekało się z niepokojem na rok 2000 i koniec wieku... Ten serial wpisywał się w ówczesne nastroje pop-kultury, które, jako nastolatek, mocno chłonąłem :)

ocenił(a) serial na 10
allusia

Bjutiful serial :))

ocenił(a) serial na 9
allusia

Ta, ale to było w sobotę po 1 godzinie. Nadawali to jak byłem liceum... a w liceum, w weekendy po 1 to ja przytomniałem. Tak trochę. Piękny serial

pegaz_filmweb

między pierwszą a drugą jakoś leciało, ale bliżej chyba drugiej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones