PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130208}

Po tamtej stronie

The Outer Limits
7,9 2 848
ocen
7,9 10 1 2848
Po tamtej stronie
powrót do forum serialu Po tamtej stronie

Serial się zestarzał

ocenił(a) serial na 3

Pamiętam że bałem się przy mim w dzieciństwie prawie jak przy Twin Peaks. Nawet te pseudofilozoficzne moralizatorskie gadki wyrażane na poczędku i na końcu robiły na mnie ogromne wrażenie. Mimo że darzę serial sentymentem, mam nieodparte wrażenie że był realizowany nakładem bardzo nisko budżelowym. Ponad to w każdym odcinku który wyrywkowo oglądałem potrafią dowalić cos takiego że ośmiesza cały przekaz. To astrofizyk który widzi wyjątkowo jasny księżyc i podejrzewa wybuch supernowej tudziesz nowy rodzaj wody który zamarza w temperaturze 4 stopi, a zaczyna topnieć dopiero przy 32 stopniach. To znowu naukowiec słyszący sygnał dzwiękowy z odległej galaktyki. Nobel z fizyki za odkrycie reżysera z Holywood - "Fale akustyczne jednak rozchodzą się w próżni" Podsumowując, ani dla dzieci (bo straszny) ani dla dorosłych (bo głupi)

ivanhoe_2

Niestety masz racje. Probowalem ostatnio przypomniec sobie ten serial. Zrezygnowalem po kilku odcinkach.

ocenił(a) serial na 8
ivanhoe_2

Serial się zestarzał ? A ten z 1963 to dopiero jest stary.

ocenił(a) serial na 9
ivanhoe_2

To ty może sie zestarzałeś, nie przypominam sobie odcinka o wodze... ani o astrofizyku, a widziałem chyba wszystkie...

Dormant

a ja sobie przypominam, widać było chyba nawet zaciemnioną połówkę księżyca, bo światło odbiło się od ziemi. było to chyba w 1 albo drugim sezonie

ocenił(a) serial na 7
ivanhoe_2

Waśnie się zastanawiam nad tym serialem i muszę powiedzieć, że po tych niby śmiesznych rzeczach jestem zdecydowany go obejrzeć,. Chociaż nie spodziewam się, by rewelacyjnie zostało to ukazane i dalej rozwinięte, to właśnie tego oczekuję po serialu, żeby doszukiwał się nieprawdy w tym co powszechnie uznane (przez ludzi którzy śmieją się z wyobraźni, chociaż osobiście wszystkiego dokładnie nie zweryfikowali). W ten sposób przecież rozwija się nauka, coś pewnego okazuje się głupotą, dzięki udowodnionemu doświadczalnie absurdowi.

ocenił(a) serial na 10
ivanhoe_2

Chyba naogladales sie za duzo nowego badziewia kolego. The outer limits wymiatal, wymiata i bedzie wymiatac ...

ocenił(a) serial na 8
ivanhoe_2

A CO MA DZISIAJ DO ZAOFEROWANIA KINO HARD S-F ? NIC ,PODOBNIE JAK TWÓJ KOMENTARZ. AKURAT JESTEM NA BIERZĄCO I KAŻDY ODCINEK JEST LEPIEJ PRZEMYŚLANY NIŻ WSZYSTKO CO TERAZ WYCHODZI NA GÓWNIANYM NETSZIKSIE.TO WŁAŚNIE KIEDYŚ POTRAFILI BARDZIEJ DOPRACOWAĆ WSZYSTKO ,MOŻE NIE NA OSTATNI GUZIK ALE POTRAFILI ZASKOCZYĆ , A TE MORAŁY KTÓRE TAK CIEBIE ŚMIESZĄ NA POCZĄTKU I NA KOŃCU KAŻDEGO ODCINKA SĄ LEPSZE NIŻ PRZEREKLAMOWANA INCEPCJA I INTERSTELLAR RAZEM WZIĘTĘ. CZYLI KINO NOLANA DLA DEBILI.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones