PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130208}

Po tamtej stronie

The Outer Limits
7,9 2 849
ocen
7,9 10 1 2849
Po tamtej stronie
powrót do forum serialu Po tamtej stronie

Za tamtą stronę :D.....

ocenił(a) serial na 6

Oglądam właśnie drugi sezon już w połowie jestem, i przyznam że bardzo ciężki serial. Gdzie przyznam się bez bicia X0Files czy Fringe oglądało się odcinek za odcinkiem to tutaj już tak nie jest, fajnie że każdy odcinek opowiada inną historię. Ale więcej jest tych słabszych odcinków niż tych godnych obejrzenia. Pierwszy sezon wypadł naprawdę słabo, bodajże w połowie sezonu był godny jeden odcinek który pokazał jakiś tam poziom. Za dużo skupiają się na ufo itp: te odcinki są według mnie najgorsze. Drugi sezon zaś rozpoczął się dosyć dobrze pierwsze trzy odcinki naprawdę OK, ale potem już słabo, znowu trzy kiczowate odcinki i potem jeden fajny i znowu kilka słabych. Nie wiem dam szansę jeszcze trzeciemu sezonowi jak on wypadnie równie średnio to daję sobie spokój.
No i serial też sam w sobie się zestarzał, bo on szedł bardziej w kierunku efektów specjalnych które niestety teraz już nie zachwycają a bardziej śmieszą. Mogli by skupić się na dobrej fabule odcinka, tajemniczości i zaskoczeniu. Niż oferować nam efekty na ekranie. Chyba w latach 90 dużo nadrabiał ten serial właśnie efektami specjalnymi.

MaXXi

W tym serialu nie chodzi wcale o efekty specjalne :/ tylko porusza głębsze sprawy, dylematy moralne itd. Ja tak to odbieram.

ocenił(a) serial na 6
mariusz_technik

Gdyby było tak jak piszesz to nie było by tych efektów specjalnych, kiedyś to robiło wrażenie. Dziś już nie...... Jestem po trzecim sezonie i gdyby nie obsada aktorska + niektóre odcinki to było by słabiutko. Na dzień dzisiejszy dałbym temu serialowi 5,5/10 ale że jeszcze nie widziałem wszystkich sezonów to wstrzymuje się z ocenianiem (oczywiste prawda :D )

MaXXi

Gdzie można obejrzeć ten serial ?

ocenił(a) serial na 6
nathalie34

Na stronkach Online, na SerialeOnline.

MaXXi

Dzięki za odpowiedz , pozdrawiam :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones