PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555086}

Pod kopułą

Under the Dome
6,6 25 407
ocen
6,6 10 1 25407
4,3 3
oceny krytyków
Pod kopułą
powrót do forum serialu Pod kopułą

Jak to?

ocenił(a) serial na 8

Wiedziałam że Barbie nie zgnie jak wpadł do tej dziury, przecież to główny bohater, no ale żeby wyjść
z kopuły? I Sam i Lyle też? Serial mi się podoba ale na prawdę już nie wiem o co tam wszystko
chodzi. A jak niby on ma wejść z powrotem do tej kopuły, czy ma iść i przed kopułą stać? Nie wiem.
Niech wszystkim powie, żeby tam skoczyli i się wydostaną, wtedy bd po serialu. Tak wgl to ile ma
mieć sezonów, bo jak dla mnie na drugim mógłby się skończyć i nie być ciągnięty na siłę :D.

ocenił(a) serial na 4
kindzia160294

Mnie rozwalają słowa Julii pod koniec odcinka 7.: "Skoro Barbie znalazł drogę na zewnątrz, to może też znajdzie drogę powrotną?" A po co on ma szukać drogi powrotnej? Skoro wiedzą, że tam jest wyjście, a mają ku temu poważne przesłanki (np. film z drona) to oni powinni wyjść, a nie on wrócić :) Poza tym nie należy doszukiwać się logiki w wyjściu spod kopuły do Zenith, przecież opadnięcie całej kopuły jest nielogiczne :)

ocenił(a) serial na 8
CrazyMusic

No właśnie cały ten serial jest nielogiczny ale fajnie się go ogląda, mam tylko nadzieje że wszystko jakoś racjonalnie wyjaśnią :)...

ocenił(a) serial na 5
kindzia160294

po 8 odcinku wnioskuje, że w 9 Barbie wróci przez jakieś czerwone drzwi, na pewno czerwone drzwi będą grały główne skrzypce w 9 odcinku bo taki jest tytuł tego odcinka

ocenił(a) serial na 5
Sylar_Heroes

czerwone drzwi są w ogrodzie ojca, pewnie je Barbie znajdzie podczas spacerku;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones