PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,6 14 030
ocen
7,6 10 1 14030
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

hej ! znalazłam to na stronce amerykańskich serial, niestety nie wszystko rozumiem , wiem tyle że three rivers sciągają z anteny natychmiastowo, ponieważ nie przynosi zysków. Alex ma jeszcze podpisany kontrakt ze stacją i piszą tam że moonlight możliwe wróci. ;-) proszę o przetłumaczenie tego ;-) oby :p to swietny serial :D teraz w ameryce lecą same denne seriale :( już nie ma co oglądać :P

Bela09

http://tvseriesfinale.com/tv-show/moonlight-three-rivers-cancelled-return/ oto link ;-)

ocenił(a) serial na 7
Bela09

Bardzo mi przykro, ale na podstawie tego artykułu muszę powiedzieć, że szanse na wznowienie są nikłe niestety. Napisano tam, że owszem, Alex wciąż ma kontrakt ze stacją i że zdjęto Three Rivers, ale teraz szukają dla niego czegoś nowego, nie chcą wracać do starego schematu.

Bela09

Nie ma tutaj żadnych obietnic co do powrotu serialu, wznowienia pracy na planie itp. Są tylko przypuszczenia i nadzieje na to, że po zawieszeniu TR być może producenci powrócą do pracy nad ML...

Czyli nic nowego ponad to, co już wiemy od jakiegoś czasu...
Jedyny pozytyw to fakt, że temat pojawia się co jakiś czas w necie, czyli zupełnie nie zapomniano o tym serialu... może to coś przyniesie w przyszłości... Miejmy nadzieje :)

haruka13

oby ;( a wielka szkoda bo to jeden z najlepszych seriali jakie oglądałam ;-))

Bela09

Alex ma nadal umowę, ale z tego co wiem rusza od jesieni nowy serial z nim w roli głównej =) Tytuł to Hawaii Five-0 Alex będzie tam gliniarzem. Zapowiada się całkiem nieźle. Poza tym wolę oglądać O'loughlina w krótkich włosach umięśnionego z bronią w ręku niż w wampirzej charakteryzacji. (aczkolwiek Moonlight oglądnęłam 3x) Rzućcie okiem na 4min promo nowego serialu i same oceńcie =)
http://www.youtube.com/watch?v=ruKODTVxy3E

Forever_18

Czy mi się wydawało, czy inny wampir występował w tym promo? Mam na mysli Spikea z Buffy??? Tak mi się wydawało, ale te ciemne włosy mnie zmyliły...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones