PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,6 14 030
ocen
7,6 10 1 14030
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

POWIAŁO NUDĄ.

ocenił(a) serial na 9

w serialu nic nowego, ludzie na forum ci sami, pisanina o głupotach. jednym słowem: nuda. zabrałam się za supernatural z tego wszystkiego. przynajmniej ma nieskończoną ilość odcinków i jest w miarę ciekawy. i jest o czym czytać i o czym pisać. do moonlight wrócę za jakiś czas. zajrze tu za pół roku jak się zrobi ciekawiej.

ocenił(a) serial na 7
regenesis

Supernatural, to może zainteresuje Cię forum RPG/PBF w tym klimacie:

http://supernaturalpbf.mojeforum.net/


Zapraszam.

ocenił(a) serial na 9
Hominus_nocturnus

dzięki za link. ale chodziło mi bardziej o ocenę forum ml.

regenesis

To może zapodaj jakiś "ciekawy" temat na tym forum, żebyśmy mogli poprowadzić jakąś sensowną rozmowę, bo z tego co wiem kilka osób z naszego żelaznego składu nadal tu zagląda...

Ad "Supernatural" i jego odcinków: jeśli zależy Ci na "w miarę ciekawym" serialu, o którym będziesz mogła coś przeczytać i napisać to chyba idealna będzie do tego "Moda na sukces" - nieskończoność odcinków u niej jak znalazł... Idealna pozycja do prowadzenia o niej ciekawych rozmów... nie to co o naszym ML ;/

ocenił(a) serial na 9
haruka13

żelazny to może most nad Wisłą, a nie "skład" forum )))) och! dziękuje za propozycję(o modzie mi chodzi) ale twoja propozycja okazała się także nudna!! wszędzie gdzie się nie poskarżysz to zaraz ci proponują " modę na sukces" albo "pierwszą miłość". czy wy nie znacie innych seriali? a propos "mody na sukces". wrzućcie link gdzie można oglądać ten serial od 1-go odcinka. skoro HARUCZKA tak mi go poleciła, to musi być wart obejrzenia. jak kuba bogu.....

regenesis

... tak Bóg Kubańczykom???

Żelaznych rzeczy jest wiele, również i kilka osób, które siedzą na tym forum od ponad roku... nie znam składu chemicznego mostów położonych nad Wisłą, bo się najzwyczajniej tym nie interesuję, ale skoro tak mówisz to skłonna jestem Ci przyznać rację, chociaż ludzie też są z żelaza...
Patrz chociażby tutaj: http://www.filmweb.pl/f1126/Cz%C5%82owiek+z+%C5%BCelaza,1981 czy tutaj: http://www.filmweb.pl/f90812/Tetsuo+-+Cz%C5%82owiek+z+%C5%BCelaza,1989

A Moda na sukces od razu mi się nasunęła jak wspomniałaś o niezliczonej ilości odcinków. Moja w tym wina, że to najbardziej rozpoznawalna opera mydlana na świecie??? Chciałaś rozrywki to rzuciłam swoją propozycję...

ocenił(a) serial na 9
haruka13

no tak. jakie to święte. żelaźni ludzie na forum o ml. ja na mostach nie znam się również. o człowieku z żelaza nie musisz mi pisać bo jako dziecko strajkujących stoczniowców znam to od podszewki))))) więc spokój z "żelazna społecznością" ml. i z modą na sukces też. ogląda ja masa ludzi tylko nikt sie nie chce do tego przyznać. pzd.

ocenił(a) serial na 9
regenesis

a właśnie. coś mi się przypomniało. bzdury na bok. nie pamiętam, czy to na tym forum ktoś wkleił link z zajawkami nowego odcinka ml ?!?!?! haruka kojarzysz coś? nie mogłam otworzyć tego linka, więc nie wiem o co chodzi. albo po prostu jestem sporo nie na czasie i nie wiem najważniejszego?

regenesis

Zgodnie z moją wiedzą odpowiadam całkiem poważnie, że pierwsze słyszę o tym linku i jestem tyci tyci zdziwiona... nie pamiętam żeby ktoś tutaj wrzucał takie rewelacje, ale mogłam też coś przeoczyć... w każdym bądź razie nie kojarzę nic związanego z Twoim pytaniem...
Jeśli zaś chodzi o informacje o nowym odcinku ML czy też o nowym sezonie ML to kojarzę tylko tyle, że były tutaj linki do dwóch stron w j. ang. i po polsku, w których była mowa, że jest szansa by powstał drugi sezon ML. Informacje o tym na pewno znajdziesz tutaj w liście tematów na forum, bo ktoś to wrzucał jako odrębny temat...

ocenił(a) serial na 9
haruka13

no to ogupiałam całkiem. teraz nie mam czasu szukać w tematach ale to na pewno było po polsku. widziałam to jeszcze wczoraj. a może to było gdzieś indziej... jutro poszukam. ale dzięki.

ocenił(a) serial na 7
regenesis

nudą powiało to w eee...esmeraldzie :D oglądał ktoś? haha

regenesis

No i wykrakałaś Regenesis...

Gdzieście się podziali, do piekła i wszystkich szatanów!
Ja wiem, że wiosna, że w końcu można wyjść na powietrze i bla bla bla... to co lubicie porobić w taką pogodę, ale tu forum nam umiera! :P

Vampire solidarity: Rah! Rah! Rah! :

ocenił(a) serial na 9
haruka13

Haru, spokojnie, nie nerwuj sia wampirzyco. ;

ocenił(a) serial na 9
Himeko

no właśnie. nerwy mnie biorą na ten zastój. w filmie i na forum. na innych wiosna działa "skowronkowo", a na mnie...lepiej nie pisać(((((( macie rację. od dzisiejszego wieczoru moonlight od początku. trzeba pocieszyć oko. moze i do mnie wiosenka zapuka. o północy. w szybę.

regenesis

Ejże... :D
Regenesis, poddałaś mi pewien pomysł...

Pewnie szanse na jego zrealizowanie będą marne, ale niniejszym oto składam wniosek formalny, abyśmy zmobilizowali się do odświeżenia swej pamięci w postaci zgrania się i indywidualnego (ale zsynchronizowanego z innymi forumowiczami!) ponownego obejrzenia Moonlighta! Ha! :D
Może dzięki temu powrócą dawne rozmowy na temat poszczególnych odcinków, może także odnajdziemy jakieś przeoczone wątki godne obgadania na forum FW???? Ha! :D
Jakby to powiedział mój ulubiony Kronczesław: "Ma się ten mózg" :D:D:D

Co o tym sądzi reszta moich moonlightowych potworków? ;)

Vampire solidarity: Rah! Rah! Rah! :

ocenił(a) serial na 9
haruka13

podbijam)))))))))))

ocenił(a) serial na 7
haruka13

Czemu nie - zawsze jakaś odmiana od marazmu napisów końcowych.

Dlaczego zaraz 'potworków'?

Vampire solidarity: RAH! RAH! RAH! :

ocenił(a) serial na 9
Hominus_nocturnus

Popieram w 100% ale u mnie to realne dopiero koło... wakacji...

Nie ma się co oszukiwać, w „zwykłym” świecie zębate istotki raczej zaliczane są do potworków ;

ocenił(a) serial na 9
Himeko

wydaje mi się, że taki apel już kiedyś się pojawił na jakimś temacie...

Himeko

Owszem był taki pomysł, chyba nawet Sonny go zapodał... jeśli dobrze pamiętam hasło zostało rzucone jakoś w okolicach 1 rocznicy emitowania ML w TVP. Ale pewnie trudno i darmo go tutaj szukać skoro tyle z naszych tematów skasowano...

Ad potworków: bo potworki to o wiele ciekawsze istoty aniżeli aniołki ;)
Poza tym za aniołki moglibyście się pogniewać a potworki to wiadomo... potworki ;)

ocenił(a) serial na 9
haruka13

Hello :)
Jak miło Was wszystkich tutaj jeszcze zobaczyc
:)

_Mycha_

O-rzeszku włoski!
Czy ja dobrze widzę na moje stare wampirze ślepia???
Mycha, niechże Cię uściskam :):):):):):):):)
Jak się masz?
Czyżbyś wreszcie obudziła się ze snu zimowego? ;)

ocenił(a) serial na 9
haruka13

hmmmm
:) powiedzmy :)
uściskac??? ok ale nie gryz ^^

ocenił(a) serial na 7
_Mycha_

A co powiesz na takiego RPG-a:

http://supernaturalpbf.mojeforum.net/ ?

Potrzebujemy nowych graczy, dołączysz się, Mycho :P?

ocenił(a) serial na 9
Hominus_nocturnus

Niech mię gęś kopnie!!
Regis czy to aby na pewno Ty?
O ile mię pamięc nie myli każdy kto umieścił na forum link z grą zostawał
zlinczowany przez Ciebie :D:D:D
Z jednej skrajności w drugą... :D:D:D
A kto gra?
:D

ocenił(a) serial na 7
_Mycha_

Bo to jest poważny erpeg, nie jakieś BiteFighty czy Menelgame'y. Poza tym jestem tam MG. I temat jakoby związany z wampirami, więc nie jest to spam. Na razie mamy kilkunastu aktywnych graczy.

_Mycha_

Kurczaczek! Czyżbyś miała mały telewizorek, że widzisz kiedy mam wysunięte kiełki i co chcę zrobić...? :P:P:P:P
A już myślałam, że sama wpadniesz w moją pułapkę... :P
HAHAHAHA :

ocenił(a) serial na 7
haruka13

Może dokręcą te cztery odcinki albo zrobią pełnometrażowy film. Czas pokaże, czy ruszą swe tłuste rzycie i wezmą się do roboty.

haruka13

No taa jak co złego, to zaraz do diabła! ...ehh

ocenił(a) serial na 9
Mefisto666

Ellow ^^
Co do ML mam nadzieję, że wznowią całą serię, obejrzałabym sobie jeszcze
raz :)
Może forum by się ruszyło :P
Haru Ty masz zawsze wysunięte kiełki kiedy ze mną rozmawiasz...od
pierwszego razu :D:D:D

ocenił(a) serial na 7
_Mycha_

Dlaczego post uciekł w niebyt??

ocenił(a) serial na 7
Hominus_nocturnus

Już go znalazłem, menda schowała się kilka postów wyżej.

_Mycha_

A masz dostęp do odcinków ML? Żeby tak zapodać sobie mały seansik ML np. w nadchodzące święta...? ;)

Skoro my tutaj jesteśmy, to forum musi co najmniej dychać ;) Jak nas w razie by zabrakło, to już by była kaplica...

To było dawno i nieprawda! :P
Jesteś złośliwa bestyjo niedobra! :P

ocenił(a) serial na 9
haruka13

coś się wykombinuje, lepsze to niż oglądanie NEW MOON :D:D:D:D
ale chyba sobie zapodam...chociażby po to, żeby się pośmiac...dawno nie
widziałam dobrej komedii :P
Haru jestem złośliwa odkąd pamiętam a Ty dopiero teraz się o tym
przekonałaś???
Chyba za słabo się starałam jak do tej pory :)

ocenił(a) serial na 7
_Mycha_

NEW MOON?

Chyba że w wersji p0rn albo z Nochalopagusem.
Toć to gniot gorszy niż Zmierzch - śmieszy jeno łażenie po lesie.

ocenił(a) serial na 9
Hominus_nocturnus

Nie komedia???
Więc co?
Dramat?
hehe
btw
http://demotywatory.pl/1319802/Przez-wiecznosc-bez-erekcji.
to dopiero dramat :D:D:D:D

ocenił(a) serial na 7
_Mycha_

Dramat - dla widza, który nie wiedział, co to takiego przed seansem.

A co do demota: To byłby HORROR, a nie dramat.

ocenił(a) serial na 9
Hominus_nocturnus

haha
Regis skoro tak dobrze wiesz jaki był tzn., że oglądałeś :)

ocenił(a) serial na 7
_Mycha_

Po łebkach - całego bym chyba nie przeżył. Jednak można zrobić film gorszy od zmierzchu - księżyc w rowie.

ocenił(a) serial na 9
Hominus_nocturnus

od razu przepraszam, że nie na temat (nie odsyłajcie mnie proszę), ale ostatnio tak jakoś do zombiaków-gryzaków mnie przybliżyło. no dobra. przyznaję się, że już bardzo dawno))))))))) tzn.filmy, książki itd. jak byście książeczki jakieś zapodały to byłoby fajnie. jak nie to ok. nie obraże się. pytam tutaj bo na fora o gryzakach żadko kto zagląda. a tematu nie będę zakładać. chyba wesołego alleluja też nie wypada życzyć na tym wampirzym forum))))???? ale teraz wpadło mi coś do głowy!!!! czy czasami wampiry i zombiaczki nie mają czegoś współnego?a może nawet dużo....

ocenił(a) serial na 9
regenesis

ewwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
Regis haha czy to by znaczyło, że jesteś spokrewniony z zombiakiem :P
buahahaha

ocenił(a) serial na 9
_Mycha_

nie ma się z czego śmiać!!! to i to tętna nie ma!!!!!!!tak mi tylko do głowy przyszło. troche urozmaicenia na forum nie zaszkodzi.

ocenił(a) serial na 9
regenesis

masz racje nie ma się z czego śmiac...
:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D

ocenił(a) serial na 9
_Mycha_

a nie uważasz mycha że te wszystkie tematy, nie tematy o wampirach to komedia? przeciez to jedna wielka bzdura i farsa.co za różnica wampiry czy gryzaki. pod każdym jednym wpisem mozna zrobić takie DDDDDDDDDDDD.

regenesis

No to w ch*** ale mnie w przedszkolu oszukali wmawiając, że wampiry istnieją...!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

regenesis

Wesołego alleluja?
Dość oryginalny pomysł na życzenia na takim forum jak to, ale w sumie dla mnie nic dziwnego, skoro wszyscy funkcjonujemy w takiej a nie innej tradycji...
czasem jednak mam wielką ochotę rąbnąć to wszystko i pieprzyć całą tą tradycję... Co to za święta jeśli się ich w ogóle nie odczuwa, zero tych pozytywnych odczuć, które powinny mnie ogarniać im bliżej Dnia Zmartwychwstania Pańskiego... piekło i szatani... ;/
PS. Marudzę? ;/

ocenił(a) serial na 9
haruka13

Haru Ty zawsze marudzisz...
Jezdy jeżeli ta kobieta jeszcze raz poróna wampira do zombie to nie ręczę
za siebie....

_Mycha_

Dzięx, na kogo jak na kogo, ale na Ciebie i Twoje pozytywne nastawienie do mnie, mogę zawsze liczyć :P

Co zrobisz? Uderzysz monitor swojego komputera? :P:P:P

ocenił(a) serial na 9
haruka13

Czyżby mój post zniknął O_O
fuck...........

ocenił(a) serial na 9
_Mycha_

hmmm fakt...
zajrzałam na to forum o którym mówił Regis ostatnimi czasy i nie zgadniesz
powtórzyła się sytuacja...
Tak jak kiedyś jeden babsztyl naskoczył na mnie tak wczoraj kolejny...
ehhhh

_Mycha_

Troszkę jaśniej proszę, bo wiesz... po dwóch nocach spędzonych bardzo pracowicie, nie mogę wystarczająco dobrze się skupić na czytaniu między wierszami...
O co poszło?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones