PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622113}

Podmiejski czyściec

Suburgatory
6,9 5 983
oceny
6,9 10 1 5983
Podmiejski czyściec
powrót do forum serialu Podmiejski czyściec

ostatni odcinek

ocenił(a) serial na 9

czy 3 sezon naprawdę kończy się na 13 odcinku i nie będzie kontynuacji ?

ocenił(a) serial na 6
niiks

Zanosi się na to że nie :( A takiego smaka narobili :(

ocenił(a) serial na 8
niiks

Niestety tak :( o ile 2 sezon był dość słaby i strasznie się męczyłam przy jego oglądaniu, tak sezon 3 był naprawdę świetny i strasznie mi szkoda, że to już koniec.

ogonekcyferka

A skończyli serial ze względu na małą oglądalność?

ocenił(a) serial na 8
kasiunia1599

nie wierze, że takie seriale jak "teoria wielkiego podrywu" mają tyle sezonów, a ten ledwo 3 dociągnął. Myślałam, że w usa to może być hit, szkoda............; (

Apolllonia

To fakt, że często nie rozumiem amerykańskich gustów. Ten serial był świetny i miał wyraziste postacie. Natomiast kiedy TBBT było oryginalne i świeże w pierwszych 3 sezonach to serial miał małą oglądalność, teraz wieje nudą to ogląda to 20 milionów ludu.

ocenił(a) serial na 8
gacek870

dokładnie, super charaktery, tak przesadzone, że na początku mnie strasznie raziły, ale potem byłam zachwycona i chociaż uważam, że 3 sezon jest dużo gorszy to z każdym kolejnym odcinkiem widziałam , że nie cały sezon jest zły tylko pierwsze odcinki i praktycznie wszystkie 3 według mnie są na równym (fantastycznym) poziomie, w każdym jest coś absurdalnego i pomysłowego, chociaż myślałam, że już wszystkie możliwe wątki wyczerpali. Myślę, że z czasem mógłby stać się jeszcze lepszy, gdyby pozwolono twórcom się zagłębić w inne tematy niż tylko stereotypowe blondyneczki i silikony :( dlatego tak bardzo żałuję, że nie dano mu szansy. Jest tak bardzo stereotypowo amerykański, ale nie w bardzo obraźliwy sposób ( bo nie tylko obrażają plastiki z przedmieści, ale i mieszkańców nowego yorku ) tak bardzo żałuję, :( normalnie nie moge. To jeden z lepszych seriali komediowych ( z tych najnowszych ) i w którym każdy element jest przemyślany i po coś, a nie moge znieść seriali typu hoży doktorzy, który absolutnie nie ma fabuły i jest tylko zlepkiem miałkich dygresji ( do tego mnie denerwuje bo jest o lekarzach, a ma dosyć aroganckich lekarzy w życiu realnym ), albo Teoria... która mnie zwyczajnie nie śmieszy, a ich wywody naukowe są czasem tak absurdalnym zlepkiem mądrych słów które może przekonują " głupich" amerykanów, ale ktoś kto jest w nauce nawet 1 nogą widzi, że to nie ma większego sensu. Trudno. :( Widocznie nie jest mi dane odnalezienie tego jedynego serialu wśród tak popularnych dziś serii bo co mi sie coś spodoba to schodzi z anteny :/

ocenił(a) serial na 8
Apolllonia

sorry za literówki :( telefon ma małe klawisze xd

ocenił(a) serial na 8
Apolllonia

wgl. zauważyłam tendencje ostatnio, że ludzie lubią seriale o rzeczach o których nie mają zupełnie pojęcia typu dr. House, Big Bang blabla o "nauce" ( w stylu amerykańskim), Hoży Doktorzy ( o nudnym życiu doktorów w szpitalu.. no serio oni tam nic nie robią tylko gadają, już Ostry Dyżur był lepszy ) , ja nie lubię może dlatego, że jestem z tym związany w życiu prywatnym, ale też dlatego, że widzę, że jest tam mnóstwo rzeczy niedociągniętych, jakby reżyser uważał że i tak widz nie ogarnia więc po co to dopracować.. to jednak uwłacza inteligencji przeciętnego, ogarniętego widza.

ocenił(a) serial na 8
Apolllonia

* związana ( boże czemu tu nie można edytować swoich tekstów xd bardzo przepraszam :() zawsze zapominam

ocenił(a) serial na 7
niiks

Awkward

niiks

szkoda,że zakończyli serial na 13 odc 3 sezonu, a takie zakończenie!!!!:(;( aż przykro, to nieludzkie kończyć serial w taki sposób, z tyloma niedomówieniami, jak oni mogą robić takie rzeczy? czy naprawdę tak mało ludzi go oglądało ?;( A wiele seriali anulowali w taki sposób ;(
Ale chociaż doprowadzili do tego że Ryan znów był z Tessą,bo nie wiem co bym zrobiła, gdyby nie pokazali tego w zakończeniu.
Ciekawi mnie czy Ryan skoro całował się z Tessą to zerwie z June i będą znów razem, uwielbiam ich jako parę Tessę i Ryana.Jak by zareagowała June? I gdzie Tessa pójdzie na studia?Może tam gdzie Ryan, żeby być blisko niego?;D i nie czaję za bardzo czemu zerwali, jak Ryan miał wyjechać na studia, nie mogli spróbować na odległość? wiem że ich poróżniło to że Tessa ustawiła to losowanie, jaką uczelnię ma wybrać Ryan, ale to i tak dziwne.Moim zdaniem oni powinni być razem.;D
I wkurzyło mnie,że Dallas ma jakieś pretensje do Georga,że nie chce o nią walczyć po tej nocnej przygodzie, skoro sama wcześniej rzuciła go z wielkim hukiem, wywróciła jego życie do góry nogami, a on tylko pragnął żeby się zaangażowała, żeby z nim zamieszkałą, a potem takie coś, sama mówiła że to był błąd.Dziwi mnie że leciał a tak sztuczną laskę.

ocenił(a) serial na 7
kinia_47

Dallas zerwała z nim, bo wiedziała, że jej nie kocha(przynajmniej wtedy) Nie była miłością jego życia tylko miłością w jego życiu. Pragnęła czegoś więcej, a George po ich wspólnej nocy nie zachował się tak, jakby chciał spełnić jej oczekiwania. Dallas po prostu chciała żeby ją szczerze kochał. Myślę, że gdyby nie wstrzymanie produkcji serialu to jego twórcy rozwinęliby ich wątek, bo faktycznie ich wątek została urwana w kiepskim momencie. Cieszę się, że sprawa Tessy i Rayana zakończyła się jako tako pomyślnie. Są niedomówienia, ale co nieco możemy dopowiedzieć sobie sami:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones