PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856597}

Podróże z Zakiem Efronem

Down to Earth with Zac Efron
7,5 2 079
ocen
7,5 10 1 2079
Podróże z Zakiem Efronem
powrót do forum serialu Podróże z Zakiem Efronem

Wg mnie bardzo dobry jeżeli chodzi o tematykę. Dobrze pokazuje problemy i rozwiązania, które istnieją w różnych zakątkach świata. Troszkę jestem w temacie klimatu z racji swojej pracy i zainteresowań, ale i tak dowiedziałam się kilku nowych rzeczy. Pokazuje jak dość prostymi sposobami możemy, jako ludzkość poczynić duże zmiany. Owszem, serial nie jest idealny, na pewno denerwuje to, że Panowie udają się do (domyślam się) dość drogich restauracji (weganizm na pewno jest super drogi, łojojooooj), żeby próbować jedzenia wegańskiego serwowanego z kory drzewa, mieszkają w dość drogich hotelach (które na bank piorą ręczniki codziennie, ślad węglowy łojojooooj) i na pewno w każde z miejsc dolecieli samolotem (ślad węglowy łojojooooj i że hoho, ale... mieli dojść na piechotę?). Ogólnie na prawdę warto obejrzeć, bo dla zwykłego człowieka jest napakowany ciekawostkami i ważnymi informacjami i może zainspirować do poczynienia kilku zmian w życiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones