PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856597}

Podróże z Zakiem Efronem

Down to Earth with Zac Efron
7,5 2 078
ocen
7,5 10 1 2078
Podróże z Zakiem Efronem
powrót do forum serialu Podróże z Zakiem Efronem

Bardzo ciekawy serial, naprawdę wiele się można nauczyć! Piękne miejsca i inny problem poruszany w każdym z nich. Fanką Zaca jestem od czasów HSM i cieszę się, że wziął udział w tak ważnym projekcie. Myślę, że wiele osób pozna też Zaca od innej strony - od tej za którą ja osobiście go uwielbiam :)

ocenił(a) serial na 9
Misia_1810

To samo miałam napisać :) dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy i dużo dało mi do myślenia. Zaca bardzo lubię jako aktora, a po tym programie polubiłam go jeszcze bardziej - taki normalny fajny facet. I widać, że przejmuje się losem ziemi.

Dzej_dzej_

Ja go uwielbiam i jako aktora i jako człowieka. Oglądanie nie tylko jego filmów, ale też wywiadów to czysta przyjemność :) Chyba najbardziej go cenię za to, że zawsze jest w nich taki prawdziwy i skromny. Ale nie skromny "bo tak wypada", ale naprawdę go krępują wszelkie komplementy co jest urocze haha :D A odnosząc się jeszcze do "Down to Earth" to ubolewam jedynie nad tym, że ten serial nie jest u nas promowany tak jak jest np. w Stanach czy UK. A uważam, że właśnie szczególnie w naszym kraju, by się przydało takie chociaż drobne uświadomienie społeczeństwa, bo wszyscy wiemy jak u nas się dba o ziemię...

ocenił(a) serial na 9
Misia_1810

Zac w sumie jest jednym z moich ulubionych aktorów, ale nie oglądałam z nim wywiadu, a chyba warto :D to taki typ faceta, z którym mogłabym się kolegować :D serial rzeczywiście powinien być bardziej promowany, bo daje do myślenia i naprawdę warto go zobaczyć. W odcinku o Sardynii było fajnie powiedziane, że żeby żyć sto lat nie chodzi o to, żeby jeść jak Włosi, ale żeby wprowadzać małe dobre zmiany w swoim życiu.

Dzej_dzej_

Polecam, ja widziałam chyba wszystkie, bo oglądam od samego początku czyli od czasów jak byłam dzieciakiem i nie rozumiałam nic z tego co mówił haha XD W sumie to była też moja motywacja, żeby się nauczyć języka :D
Dokładnie tak! Ludziom się czasami wydaje, że przecież on sam nic nie zmieni, a gdyby każda osoba która tak myśli coś zmieniła to już by sprawy były na lepszej drodze. Mam jednak nadzieję, że pomimo braku promocji ludzie trafią na ten serial. W USA był #1 w top10 Netflixa, w UK też był wysoko, a ciekawe ile u nas osób to widziało tak naprawdę :c

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones