PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856597}

Podróże z Zakiem Efronem

Down to Earth with Zac Efron
7,5 2 078
ocen
7,5 10 1 2078
Podróże z Zakiem Efronem
powrót do forum serialu Podróże z Zakiem Efronem

Cała seria ma raczej pozytywną i lekką atmosferę, chociaż zdarzają się mocniejsze momenty. Zdecydowanie można dowiedzieć się czegoś nowego o niby banalnych rzeczach, które nas otaczają. Zrealizowany w bardzo przystępny do oglądania sposób. Cieszę się, że takie programy powstają i zwracają uwagę na problemy związane ze zmianą klimatu. Można mieć za złe to, że duża większość posiłków w serii ma miejsce w restauracjach lub bardziej sprawdzonych miejscach i że nie jest to zbyt „down to earth”, ale biorąc pod uwagę, że Efron jest jedną z większych gwiazd w Hollywood to prawdopodobnie realizatorzy po prostu nie pozwolili na to ze względów bezpieczeństwa. Duet prowadzący cały program naprawdę daje radę, widać że mają do siebie dystans.
Można odnieść miejscami wrażenie, że Zac nie do końca wie jak ma się zachować, co niektórzy widziałem, że odbierają to jako brak szacunku i pajacowanie. Nie byłbym taki surowy w ocenie, bo uważam, że intencje ma naprawdę dobre starając się znaleźć balans pomiędzy zapewnieniem rozrywki, a byciem poważnym i przekazywaniem informacji. Sam fakt, że podczas samego kręcenia serii wsparli wiele razy odwiedzane ośrodki ochrony czy lokalną społeczność zasługuje na uznanie. Mam nadzieję, że utrzyma ten kurs, bo myślę że idzie to w dobrą stronę. Naprawdę warto zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones