PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856597}

Podróże z Zakiem Efronem

Down to Earth with Zac Efron
7,5 2 080
ocen
7,5 10 1 2080
Podróże z Zakiem Efronem
powrót do forum serialu Podróże z Zakiem Efronem

Niestety, ale cały program (kilka odcinków) prawie w ogóle się nie odzywał, a nawet jeśli, to nie był w stanie powiedzieć nic ciekawego ani odkrywczego, jedynie "Hmm, wow. Szanuję to." Jego towarzysz był o wiele bardziej elokwentny, zresztą zwyczajnie znał się na temacie, a jednak to Zaca postawili na piedestale, bo "gwiazda". Szkoda.

Mimo to warto obejrzeć dla ładnych lokacji. Duże wrażenie zrobił na mnie odcinek o samowystarczalnej wiosce w dziczy i o Islandii - szacun!

mippek

Jestem po pierwszym odcinku i mam dokładnie takie samo wrażenie o Zacu. Wielka gwiazda, która nie zna życia spoza swojego apartamentu. Taki przynajmniej ukazał mi się obraz Jego osoby po tym, co zaprezentował na początku. Może później będzie lepiej. Tak czy siak szkoda, bo takie programy zyskują znacznie więcej, kiedy narratorem opowieści jest ktoś bardziej zafascynowany danym zagadnieniem, a nie wygłupami przed kamerą.

mippek

Nie da się nie zauważyć, że Zac jest na drugim planie, ale czy właśnie nie o to chodziło? Poznał doswiadczonego w tym temacie człowieka, powstał program opierajcy się na jego nazwisku (prawa marketingu) żeby ten program zaistniał, każdy o nim usłyszał. Zac uczy się razem z nami, nie ukrywa że jest laikiem w danym temacie, sami byśmy reagowali "O Jezu nie wiedziałem tego". Cel jest szczytny, nie musi być gwiazdą w programie ważne żeby przekazywane informacje były wartościowe. To nie jest kolejny kinowy hit.

mippek

Przecież to aktor - to oczywiste, że nie ma wiedzy w zakresie energetyki, ekologii czy choćby wody. Od tego w programie są specjliści, żeby pokazać, wyjaśnić, zaciekawić widza. Z drugiej strony ten "światowy guru od bioodnowy" potrafi sypnąć taką bzdurą, że mózg się wygładza (np "woda to największe źródło energii dla organizmu").

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones