PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774221}

Podróżnicy

Travelers
7,4 8 648
ocen
7,4 10 1 8648
Podróżnicy
powrót do forum serialu Podróżnicy

Genialne

ocenił(a) serial na 10

Wciągające. Obejrzałem 12 odcinków w dwa dni. Ciekawe kiedy drugi sezon?

ocenił(a) serial na 7
Andrzej_WM

Ja w jeden ;-)A drugi sezon prawdopodobnie w październiku tego roku

ocenił(a) serial na 1
Andrzej_WM

Zacząłem właśnie oglądać, zapowiada się dobrze. Jedno co mi sie rzuciło w uszy to muzyczka - cholernie podobna do tej, która została użyta w grze Borderlands 2. Jak oglądam własnie pierwszy odcinek to miałem wrażenie że jednocześnie gram w tę grę.

ocenił(a) serial na 7
rool72

Oceniłeś ten serial na 1?

ocenił(a) serial na 1
Corrolek

Wszystko tu mam na 1 - dla mnie FW to spis filmów czy seriali które obejrzałem. Ja chcę coś oceniać to piszę.

ocenił(a) serial na 7
rool72

Nie zaznaczaj sobie jedynkami coś co oglądałeś bo krzywdzisz filmy.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 1
Corrolek

Niestety, tutaj ocenianie filmów nie jest adekwatne do jakości filmu. Jedni ocenią film na np: 1 tylko dlatego że brak logiki w fabule albo nie ten aktor czy jakaś postać była nieodpowiednia. Inni ocenią film na max dlatego że grał(a) aktork(a) która sie komuś bardzo podoba i śni o niej co noc, albo dla zasady bo to jest tematyka która lubi. Można by tak wymieniać sporo. Ja daję 1, więc twierdzisz że krzywdzę filmy, a gdybym zaznaczał sobie filmy 10-tkami które obejrzałem? wtedy bym krzywdził kogo? - tez filmy czy ludzi którzy ocenili ten film na niską ocenę?

ocenił(a) serial na 7
rool72

nie rozumiesz idei systemu ocen najwidoczniej To że udzie oceniają subiektywnie to trudno, normalka Ale ocenianie wszystkich filmów na jeden to kretynizm

ocenił(a) serial na 1
ponurykaznodzieja

kretynizmem jest ocenianie tutaj filmów numerkami i debilizmem zawierzeniu tej ocenie a nawet wykłocanie sie o nią.

rool72

Dokładnie tak.
Ja akurat oceniam w swojej skali 1-10 ale jak najbardziej rozumiem to stanowisko. Oceny na filmwebie to ranking popularności i tyle. No może jeszcze kwestia nakładów na rzesze oceniających za pieniądze dystrybutorów. Ktoś kto ma trochę oleju w głowie dawno już przestał przejmować się ocenami przy decyzji oglądać - nie oglądać.

ocenił(a) serial na 1
Wiatrak99

Dokładnie tak. Najlepiej to przeczytać opis filmu (chociaż te tutaj też niekiedy oddają co jest w filmie) i jak zainteresuje - obejrzeć. Opinię zachować dla siebie albo podzielić się z nią z innymi. Hehe - i "odznaczyć" że film sie obejrzało

rool72

Jak się nie chcę oceniać filmu, wystarczy kliknac, że się widziało i w ogóle nie oceniać... Ja mam kilka pozycji nieocenionych, a obejrzanych. Naprawdę warto się zaznajomić z tą opcją

Dariena

Po prostu się klika na napis "Widziałem"

ocenił(a) serial na 1
Dariena

poprostu kliknąć na jedynkę - to też znaczy że widziałem

ocenił(a) serial na 8
rool72

To czemu wybrałeś 1 do tego? Równie dobrze możesz zaznaczać zawsze 5 czy 10 - co znaczyłoby że widziałeś.

ocenił(a) serial na 1
Gandalf13

lubię jedynkę

Dariena

Nie wiem czy warto się zapoznać. Wiem tylko że nie warto się spinać na forach internetowych.

rool72

Ocenianie filmu/serialu na 1 żeby tylko zaznaczyć że się go widziało to największy kretynizm jaki ostatnio słyszałem/widziałem... Kompletne zaprzeczenie i rozwalenie idei ocen na FW.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
expensiw

Mam nadzieje ze jesteś z wrocka bo z miła chęcią bym takiego bezmuzga dojechał

ocenił(a) serial na 1
expensiw

Tobie to samo, dam Ci adres na privie, tylko napisz - zawsze chętnie "podyskutuję".

ocenił(a) serial na 1
expensiw

Widać za mądre słowa dla Ciebie abyś zrozumiał moje przesłanie. Jeżeli w szkole by Cię nauczyli że trawa jest czerwona a mleko niebieskie to trzymałbyś się tego do końca życia a wszystkich tych, co uważają inaczej zezwał od najgorszych. Cóż, jak tak bardzo chcesz spróbować dać mi po buzi i stanąc na demną, to nie widzę problemu - na privie dam Ci mój adres i pofatyguj się - jestem otwarty na "dyskusję" .

ocenił(a) serial na 8
rool72

wtrącając się nieco z boku - oceny/opinie to takie coś co nigdy nie jest obiektywne - na żadnym portalu na świecie nikt nigdy obiektywnie nic nie ocenił - nawet jeśli wydaje się komuś, że tak uczynił... każda pojedyncza ocena/opinia jest zawsze li tylko i wyłącznie oceną subiektywną...

użytkownik usunięty
rool72

Lecz się, człowieku.

ocenił(a) serial na 1

czegoś człowieku nie zrozumiałeś? Czy może jesteś jednym z tych że jak film Ci przypadł do gustu to znaczy że wszyscy też go muszą lubić.

rool72

hej :) widzę z tego co piszesz że jesteś dość inteligentny :) Czytam te wypowiedzi i tyle powiem : HAHA. Ludzie wiecie co to jest tolerancja? Każdy ma swoje zdanie. Kolega powyżej lubi 1? i co? To zaraz musi sie leczyc?
rool72 są ludzie i "parapety" a jak widać powyżej niektórym nie przetłumaczysz. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 4
ziolo09t

już dawno mówię i piszę aby zamiast lekcji religii jedynej słusznej głoszącej miłość wprowadzić zajęcia z asertywności, byłoby to odczuwalne na pewno... na forum filmwebu:)

rool72

czego nie rozumiesz w sentencji że nie oceniasz jedynką po to aby sobie pozycję "zaznaczyć".

rool72

Chcesz ocenić, to pisz. Ale ocenę zostaw skoro mówisz że jest nieadekwatna i zbędna. Cokolwiek to brzmi.

rool72

Lepiej na jeden niż na dziesięć. Wszystkie filmy na tym portalu i tak są mocno przecenione :p

rool72

Nie mogłem Ci wysłać prywatnej wiadomości, więc piszę tu. Jesteś młotkiem i tyle. Każdy film i serial ma opcje "widziałem" lub "nie interesuje mnie". Nie musisz ich oceniać na 1 czy na 3 czy na 7 żeby sobie odznaczyć cokolwiek. Tak po za tym to się z tobą zgodzę. Są młotki większe od Ciebie które myślą , że ich ocena ma wpływ na to czy np. dany serial będzie miał kontynuacje lub nie. HEHE

ocenił(a) serial na 1
zbychuhu

ech, jesteś głupi jak stado pędzący kombinerek, więc żeby zakończyć tę dyskusję, uznaj że oceniam filmy, seriale czy co tam jeszcze - na zwykłe 1. I po sprawie.

ocenił(a) serial na 10
rool72

Chyba są jakieś reguły, widocznie ty ich nie masz.

rool72

''kretynizmem jest ocenianie tutaj filmów numerkami i debilizmem zawierzeniu tej ocenie a nawet wykłocanie sie o nią.'' - W takim razie po co zakładałeś konto na FIlmwebie skoro uważasz tutejsze ocenianie za kretynizm .

ocenił(a) serial na 1
buterfly

głupie pytanie, więc głupio odpowiem - żebyś miał pytanie.

rool72

Nie dziw mnie wcale że trudno ci odpowiedzieć na tak proste pytanie :) .

ocenił(a) serial na 1
buterfly

A mnie dziwi że w ogóle zadajesz takie pytanie.

rool72

Wystarczyło nie zakładać konta - Unikniesz wtedy pytania o własny komentarz ;)

ocenił(a) serial na 1
buterfly

Również wystarczy jak ludzie zrozumieją co napisałem i nie będą musieli zadawać pytań

rool72

Wyobraź sobie że bardzo chętnie przeczytałbym odpowiedź na moje pytanie ;)

Andrzej_WM

Wiadomo coś na temat drugiego sezonu?

ocenił(a) serial na 8
wilczekstepowy

Do rool72...Kolego mój drogi, Twoje tłumaczenie tego co robisz jest całkowicie do bani od a do z. Po jaką cholerę oznaczasz wszystkie filmy jakie obejrzałeś oceniając je na 1, skoro jest opcja "widziałem"??! Nie wiem czy do Twojego leciwego mózgu dociera fakt, że jednak bardzo duże grono użytkowników FW kieruje się właśnie oceną danego filmu wybierając dla siebie to co akurat chce obejrzeć? Kumasz to w ogóle? Ty swoim działaniem każdemu filmowi zaniżasz ogólną ocenę...po jaką cholerę? Tym bardziej, jak pisali Ci wyżej i ja również, jest opcja "widziałem" - no chyba, że najnormalniej w świecie nie rozumiesz co oznacza słowo: "widziałem"...i coś mi się zdaje, że właśnie tak jest, tym bardziej, że napisałeś iż lubisz "1", a lubienie "1" jest typowym zjawiskiem dla matołków i osiołków, a może i nawet analfabetów...

Nie mniej jednak bardzo ładnie Cię proszę, oceń oczywiście według swojego własnego gustu wszystkie filmy, którym dałeś obecnie "1", według wyznaczonej skali jaka jest na FW, jeśli nie chcesz oceniać w ten sposób, to odznacz po prostu "widziałem", a nie zaniżaj wszystkim oceny...

Inny sposób to po prostu wyrejestruj się z FW, gdyż go wypaczasz i znajdź sobie inny sposób na odznaczanie filmów, które już widziałeś, no chyba, że jest to dla Ciebie zbyt trudne...

Pozdrowienia matołku...:-)

ocenił(a) serial na 1
misiorek_filmweb

Jak wyżej, uznaj że oceniam wsio na zwykłe 1 - chyba nie masz z tym już problemu? Poza tym, dziwię sie ludziom że ocenę tutaj biorą pod uwagę, dlaczego? - przeczytaj sobie jeden z moich postów napisanych wyżej. Jak zrozumiesz co napisałem to może przestaniesz wypisywać durnoty.

ocenił(a) serial na 8
rool72

Ależ oczywiście, że rozumiem wszystko co napisałeś powyżej w swoich wątkach i tak oczywiście, że ludzie oceniają firmy biorąc pod uwagę wiele czynników (czytaj wystawiają ileś tam gwiazdek), Twoim czynnikiem wystawiania gwiazdek, a dokładnie wystawianie 1, jest hasło: "obejrzałem dany film/serial", co jest kompletną bzdurą, a szczególnie biorąc pod uwagę, że masz dodatkowe opcje, które dają Ci możliwość zaznaczenia danej produkcji, że ją już obejrzałeś lub, że nie jesteś nią zainteresowany. Niestety, to nie ja wypisuję durnoty, tylko Ty. No, ale cóż jest takie dobre powiedzenie, które odzwierciedla całe to zdarzenie: "są ludzie i są parapety", a Ty należysz do tej drugiej frakcji. Serdecznie Cię pozdrawiam i trzymam kciuki, abyś wystawił jak największą liczbę 1...xD

ocenił(a) serial na 1
misiorek_filmweb

Niestety nie zrozumiałeś.

rool72

Zaznacz że widziałeś bez oceny i wypieprzaj ze swoim zgniłym filozowaniem, że ocenianie wszystkiego na 1 jest dobre.

Cysiek1991

Twoja wypowiedź "Wszystko tu mam na 1 - dla mnie FW to spis filmów czy seriali które obejrzałem. Ja chcę coś oceniać to piszę."
Po prostu kliknij na słowo "Widziałem" nad gwiazdkami, to ci zaliczy film jako obejrzany.
Film ocenia się albo oceną w skali 1-10 albo komentarzem albo tym i tym. Ty robisz to drugie, a na pierwsze masz wyj3bane, bo mylisz je z "obejrzałem, ale nie chce wystawiać gwiazdki"

ocenił(a) serial na 1
Cysiek1991

Kolejna osoba która nie kmini wypowiedzi.Czytanie ze zrozumieniem to aż taki problem dla młodych?

rool72

Napisałeś ze dajesz jedynki tylko dlatego że lubisz jedynki. Tak, to bez sensu.

ocenił(a) serial na 1
Cysiek1991

Napisałem to aby skończyć tę dyskusję, ale wcześniej napisałem co tak naprawdę myślę. Szukaj postu wcześniejszego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones