PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774221}

Podróżnicy

Travelers
7,4 8 649
ocen
7,4 10 1 8649
Podróżnicy
powrót do forum serialu Podróżnicy

Podróżnicy to serial, gdzie już od pierwszego odcinka lubisz bohaterów, masz swoich faworytów, dopingujesz im, aby wszystko szło po ich myśli.

Trzeci sezon to kolejka górska, sinusoida, raz jesteśmy uśmiechnięci, by zaraz posmutnieć, do ostatnich minut nie wiadomo jak ten sezon się skończy, mamy dużo zwrotów akcji, świetnej gry aktorskiej (ten sezon wymagał od aktorów bardzo dużo), humoru.

Po przejęciu serialu przez Netflixa rozwinął skrzydła, mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że to najlepszy sezon produkcji, a także jeden z lepszych jakich widziałem w przeciągu tego roku. Jednego jednak nie rozumiem, mając taką perełkę Netflix nie za bardzo reklamował ten serial, uważam, że jest niedoceniany i mało popularny, kto nie widział - polecam. 9+/10

TomdeX

Czy wiadomo kiedy 4 sezon?

ocenił(a) serial na 9
anjia25

Serial został zakończony.

ocenił(a) serial na 9
TomdeX

Szkoda, że skończyło się na 3 sezonach, bo serial miał potencjał

ocenił(a) serial na 9
anjia25

Czwartego sezonu raczej nie będzie, a szkoda, bo serial miał wielki potencjał.

ocenił(a) serial na 9
TomdeX

Po trzecim sezonie zmieniłam ocenę z 7 na 9. Rewelacyjny serial- jak tylko myślałam że mam wszystko rozpracowane akcja robiła zwrot o 180 stopni. Pomimo niektórych słabszych odcinków całość trzymała się kupy, więc jak ktoś się jeszcze zastanawia to polecam z czystym sumieniem.

ocenił(a) serial na 8
I_am_a_Bad_Girl

Szkoda tylko że szef wrócił do żony do przeszłości... Co z jego murzynka? Już nagle ja przestał kochać? Zostawił ją. Dla mnie ocena spadła do 4

ocenił(a) serial na 8
MamaDudusia2018

SPOILER

Nie wrócił do żony. Powiedział jej żeby czekała na tego swojego chłopaka.
A jego ukochana, której świadomość była w Carly przecież się jeszcze nie urodziła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones