PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774221}

Podróżnicy

Travelers
7,4 8 649
ocen
7,4 10 1 8649
Podróżnicy
powrót do forum serialu Podróżnicy

Rewelacyjny 3 sezon!

ocenił(a) serial na 9

Obejrzałem w ciągu jednej doby całość i nie zawiodłem się. Serial trzyma poziom, widać, że twórca zna się na rzeczy, ciągnie tą historie do przodu tak jak w przypadku SG-1, po prostu potrafi do robić.
Jak myślicie, będzie czwarty sezon?

ocenił(a) serial na 10
Matteuush

Według mnie będzie ale obawiam się, bardziej jestem pewny na 90% że ver. 2 traveller program będzie z innymi aktorami?
Mam po prostu Mindblow, do 5 w nocy oglądałem bo nie mogłem się powstrzymać.
KOCHAM

ocenił(a) serial na 9
AreXsoN

Miałem to samo ;)

ocenił(a) serial na 10
Matteuush

Na szczescie nie bedzie. trzeba wiedziec kieduy ze sceny zejsc i 4 sezon by tylko wszystko popsul. wiadomo ze mozna sie domyslec iz ver 2 bedzie lepsza bo jak mowil David ze oni sami ccha naprawiac swiat awiec MakKlaren tylko podsyla wskazowki jak z Heliosem i innymi. Nie bedzie nic tu przysylane przez dyrektora

ocenił(a) serial na 10
devill79

Jak by nie było to by na końcu tej muzyczki i zapowiedzi nie było więc myślę że się mylisz.

ocenił(a) serial na 10
AreXsoN

Nie było na końcu nic co by zapowiadało kolejną część. Po prostu pokazali że jest załadowana wersja druga ta którą kierował teraz MakKlaren. Nie będzie kolejnej części bo rozmawiałem z MacKenzie Porter :) i mówiła, że to był ostatni sezon.

ocenił(a) serial na 10
devill79

Tak oczywiście, rozmawiał pan.
https://www.youtube.com/watch?v=VJvlBdXoB2I

ocenił(a) serial na 10
AreXsoN

nie zaden pan :) i nie rozmawilem tylko pisalem wiadomosci z nia.

ocenił(a) serial na 9
devill79

@devill No trochę źle zrozumiałeś to zakończenie. Wersja pierwsze to była właśnie ta w której wysłał wiadomość, że zawiedli i żeby nie przysyłać 001. Na końcu masz właśnie, że wersja pierwsza zawiodła i załadowano drugą czyli prawdopodobnie wysłano podróżników w inne miejsca i w innym czasie. Nie zdziwiło Cię, że samolot nie walnął w WTC co zdziwiło nawet macklarena?

ocenił(a) serial na 7
Kuchar93

O racja nie było w11 ale nie sądzę aby był sezon 4 może bardziej prawdopodobnie spin off

ocenił(a) serial na 8
Kuchar93

MacLaren był zdziwiony bo znał taką przeszłość i pewnie zorientował się, że coś jest nie tak.
Z tego co pamiętam to 001, miał być chyba tylko pierwszym królikiem przesłanym do XXI wieku, miał dotrzeć, wysłać wiadomość i zginąć w zamachu. Praktycznie wszystkie ślady tego przesyłu znikały, a Dyrektor wiedział, że ta technologia działa i może podjąć próby "naprawy" przyszłości. Tyle, że 001 się wyłamał i uciekł :)
Kiedy MacLaren wysłał wiadomość, to Dyrektor i tak dowiedział się, że technologia przesyłu działa (wiadomość wysłał Podróżnik), ale wiedział też, że coś poszło nie tak w zakładanej wersji v1. 001 nie został więc wysłany, bo nie musiał, zakończono więc v1 i wprowadzono v2.
Ale tak gdybać można bardzo długo :)

ocenił(a) serial na 9
gonzo78

W gwoli ścisłości, to 001 został przesłany do XX wieku :)

ocenił(a) serial na 10
arasik

2001 rok to już XXI wiek

ocenił(a) serial na 8
Kuchar93

MacLaren nie był niczym zdziwiony, tylko oczekiwał na uderzenie pierwszego samolotu. Ten uderzył w WTC o godzinie 8.46, natomiast MaClaren spojrzał na zegarek o 8.33.

ocenił(a) serial na 10
acidity

No to w koncu uderzy ten samolot czy nie? W wersji pierwszej tego 001 wyslal dyrektor wiec dal mu czas na ucieczke a maklarena wyslali tamci przyjaciele wiec dali mu wiecej czasu. i w sumie nie wiem bo mnie tez zdziwilo ze nie uderzyl nic w WTC ale czekalem 10 minut to tylko napisy byly i nic

ocenił(a) serial na 8
devill79

Wszystko jest możliwe. MacLaren mógł oczywiście uniemożliwić atak, jednak moim zdaniem tego nie zrobił, bo atak na WTC nie był w żaden sposób powiązany z wyścigiem zbrojeń, niszczeniem środowiska, nierównościami społecznymi czy też nadchodzącym głodem, a przykład z przekierowaniem asteroidy udowodnił, że efekt motyla nawet przy znacznie większej skali ingerencji nie wystarczy.

Obstawiam, że zwyczajnie wypełnił rolę 001 i pozostał w budynku oczekując na uderzenie samolotu. Z drugiej jednak strony był paradoksem i jedynym, który posiadał informacje o poprzedniej linii czasu. Dla dyrektora, który rozpoczął kolejny projekt podróżników był więc jedynym źródłem informacji o podjętych nieudanych krokach ratowania przyszłości, więc dobranie się do jego wspomnień wydaje się być zbyt ważne, by pozwolić mu umrzeć.

ocenił(a) serial na 10
acidity

Niby zbyt wazne jak mówisz ale skoro zmienil podjeta decyzje Dyrektora na samym początku to reszta jego wiedzy nie była mu potrzebna bo była już nieaktualna. Więc będzie szereg innych decyzji już

devill79

"wersji pierwszej tego 001 wyslal dyrektor wiec dal mu czas na ucieczke a maklarena wyslali tamci przyjaciele wiec dali mu wiecej czasu."

Przyjaciele nie dali mu żadnego czasu :P Ponieważ oni przenieśli go nad jezioro, a nie do WTC. Tam musiał sam przyjść ;)

ocenił(a) serial na 10
Bzium_3

Aaaa racja, teraz to ma sens. Z pewnoscia zginal w tej linii czasu w WTC i wszystko zaczelo sie od nowa w tej samej linii czasu.

AreXsoN

Bardzo dobry sezon. Wydaje mi się,że jeżeli następny sezon będzie to z nowymi aktorami.

użytkownik usunięty
Matteuush

jak dla mnie sezon 3 najslabszy, wynudzil mnie mega i stracil klimat pierwszych dwoch

użytkownik usunięty

Dokładnie. Ale najbardziej ubawił mnie tekst (nie pamietam, który odcinek), jak padło: "wyłączcie prąd i wyjmijcie baterie z telefonów", a każdy w serialu ma iPhone`a:). Zresztą cały serial to jedna wielka reklama Apple.

ocenił(a) serial na 10

a to nie wiedziales ze z iphona mozna wyjac baterie ?

użytkownik usunięty
devill79

Wiedziałem, w ułamku sekundy się to robi jak w serialu.

ocenił(a) serial na 10

No ja tez dopiero po serialu sie dowiedzialem ze mozna wyjac i faktycznie mozna :)

Matteuush

Nie ma się co dziwić. Serial w dużej mierze tworzony przez ludzi, którzy tworzyli serial Stargate. A to był najlepszy serial SF ever.

Matteuush

Mam podobne wnioski po 3 sezonie. Nad wyraz dobrze się oglądało i miało się ochotę na kolejne odcinki. Nie mozna było się oderwać. Na prawdę zaskoczyli. Szkoda, że ostatni sezon. Bo jasno z tego wynika.

ocenił(a) serial na 10
Zetnakatel

dobrze moim zdaniem ze ostani bo trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc. jak by dali wiecej to by w koncu powiedzialo sie ze eee juz naciagane

ocenił(a) serial na 9
Zetnakatel

Ja właśnie skończyłem 3 sezon i założę się że nakręcą 4 (gdyby tego nie zrobili to cytując klasyka "Urżnęli by kurze złote jaja" :-) ).

ocenił(a) serial na 8
SnakePissken

to byś przegrał zakład i cytując klasyka "urżneli by ci jaja"

adiman

Ale przynajmniej wiemy, że nie jest podróżnikiem bo nie zna przyszłości :P

PS
co z tymi jajami?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones