PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774221}

Podróżnicy

Travelers
7,4 8 649
ocen
7,4 10 1 8649
Podróżnicy
powrót do forum serialu Podróżnicy

Uwielbiam ten serial. Ogladam juz 5-ty raz i nadal odkrywam cos nowego. Rewelacyjny sezon 3, powala z nóg!!! Najlepszy serial jaki w życiu widziałam. Polecam dla każdego nie tylko dla fanów sy-fy!!!! Niesamowicie utalentowani aktorzy.... zreszta trzeba to zobaczyc i koniec. ;)

ocenił(a) serial na 9
ania_beata

Zgadzam się z poprzedniczką, serial jest rewelacyjny, inny niż wszystkie z tego gatunku. Wciąga od pierwszego odcinka, od pierwszych sekund ma się swoich ulubionych bohaterów którym się kibicuję do samego końca. Nie powiem, w serialu było kilka niedociągnięć, szczególnie w odcinku Helios 685 to było przegięcie, ale jednocześnie ten odcinek mnie rozbawił, ci emeryci strzelający z broni. Cały serial oceniam na 9/10. Finał 3 sezonu wzbudził we mnie mieszane uczucia, radość, smutek. Tym bardziej, że się dowiedziałem, że Netflix zawiesza kontynuację serii. Chciałbym zobaczyć kolejne sezony. Sądziłem, że pokażą jak wyglądała przyszłość z której pochodzą podróżnicy, sądziłem, że David zostanie wcielony do grupy podróżników, że będzie więcej walk między podróżnikami a frakcją, bądź między innymi nowymi wrogami.
Serial miał potencjał, szkoda, że to już koniec

ocenił(a) serial na 9
cysiumass1989

Kuźwa, jak można produkować tyle gównianych filmów, a rezygnować z tych dobrych... Koniec Sense8 jeszcze przebolalam, ale teraz to naprawdę się zawiodłam. Ani trochę nie dziwi mnie że akcje lecą na łeb i szyje. Ostatni rok 95% nowych produkcji to porażka. Netflix zatapia łódź która płynie a wielkie japy próbuje chyba teraz wiedźminem zapchać.

ocenił(a) serial na 8
ania_beata

mozesz wytłumaczyć zakończenie skoro tyle razy ogladalas ten serial?

ania_beata

Oglądałaś Zagubionych, Dom z Papieru?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones