Podróżnicy (2016-2018)
Podróżnicy: Sezon 2 Podróżnicy Sezon 2, Odcinek 5
Odcinek Podróżnicy (2016-2018)

Jenny

44m
7,7 137
ocen
7,7 10 1 137
Podróżnicy
powrót do forum s2e5

Dziwnie ogląda się ten odcinek w środku pandemi koronawirusa Covid-19....

ocenił(a) serial na 7
aga_71

Coś w tym jest

ocenił(a) serial na 10
pymek27

Ja wczoraj fragmenty znajomym nagrywałam tak nie mogłam uwierzyć jak idealnie odtworzyli skutki pandemii, którą obecnie przechodzimy. I David wychodzący na te puste ulice. Rynek w Szangchaju jako początek (podobieństwo do Tuhan). I ten framgment jak David pyta przez telefon Marcy "Coś jak Sars?!" .... aż ciary na plecach. Niesamowity serial.

ambiwalentna

Nic nie "odtworzyli", pokazali to, co już od jakiegoś czasu planowano udostępnić ludzkości, dlatego teraz dzieje się pLandemia...
Wszystko to, co nam planują, zawsze wcześniej udostępniają w filmach i literaturze, najwyższy czas zwrócić na to uwagę... O 1984 już nawet nie chce mi się pisać....

N7fan

Mam dużo folii w przystępnych cenach hurtowych, starczy dla waszej całej wioski

ocenił(a) serial na 9
ambiwalentna

"jak idealnie odtworzyli skutki pandemii," i zrobili to w 2017 roku xD

ocenił(a) serial na 4
ambiwalentna

Gdybyście oglądali wiadomości, czytali gazety i ogólnie mówiąc interesowali się tym, co się dzieje na świecie, to wiedzielibyście, że 20 lat temu w Chinach była już epidemia wywołana przez wirusa Sars i że w od tamtego czasu było na świeci już kilka większych epidemii. .

Ale wy wolicie snuć teorie spiskowe, że "twórcy serialu przewidzieli koronawirusa".

ocenił(a) serial na 4
ambiwalentna

Wpiszcie sobie drogie Dzieci Neo hasło w Google "Pandemia grypy H1N1". To było zaledwie 10 lat temu. Wirus H1N1 opanował w zasadzie cały świat, tylko na ciut mniejszą skalę. Ale w wielu krajach noszono maseczki, było lockdowny, obostrzenia itd. I ta pandemia - jak każda inna - przebiegała w podobny sposób zarówno w kwestii choroby jak i organizacji różnych spraw z tym związanych.

Scenarzyści filmów katastrodicznych analizują prasę z różnych epidemii i układają fabułę.
A potem internetowe oszołomy mówią rzeczy w stylu "Twórcy film Contagion przewidzieli epidemię covid-19". 

A tacy, jak ja - czyli ludzie, którzy mają jako taka wiedze o świecie - się z nich śmieją :)

aga_71

Przecież nie ma żadnej "pandemii"....
"PLANDEMIA" za to pełną gębą...

ocenił(a) serial na 9
N7fan

Kolejny xD. Wykształcenie podstawowe? Zarobki w okolicach minimalnej? Nie szczepisz się? I to zwykła grypka co?

ocenił(a) serial na 8
Sarcastic_Person

Sarcastic, zapomniałeś o szczepionkach zrobionych z abortowanych płodów xD

ocenił(a) serial na 10
Sarcastic_Person

I co zaszczepiencu? Głupio ci teraz? Ile razy już zachorowałeś? Idiotą!

N7fan

Spisek olaboga :)))

ocenił(a) serial na 7
aga_71

Dziwne to mało powiedziane. Wszystko idealnie "przepowiedziane". Ciary na plecach

ocenił(a) serial na 9
Manor

xD. Bo to się w końcu musiało wydarzyć, zobacz sobie film epidemia, co jakiś czas wyskakuje nowa choroba w dziejach ludzkości. Niech zgadnę, powiedz jeszcze że się nie szczepisz? No idiota

ocenił(a) serial na 7
Sarcastic_Person

No idiota to możesz powiedzieć patrząc w lustro, prostaku.

Sarcastic_Person

Dokładnie wielkie epidemie występują równo co 100 lat... dziwne prawda? takie równe odstępy czasowe, a takie ciemniaki jak co niektórzy wierzą, że to "przypadek". Info do sprawdzenia.

ocenił(a) serial na 8
Manor

Naukowcy ostrzegali, że pandemia się zbliża, że jest duża szansa, iż rozpocznie się w Chinach, z powodu tamtejszego traktowania dzikich zwierząt i słabej higieny, a nawet podejrzewali, że to będzie rodzaj koronawirusa. Więc covid to nic zaskakującego. Problemem jest głupota ludzi.

ocenił(a) serial na 7
Talibowy

Zapomniałeś dopisać - "którzy w to wierzą"

ocenił(a) serial na 8
Manor

Ech, ale wy, foliarze jesteście irytujący. Zero wiedzy, zero wykształcenia, nie macie żadnego pojęcia o temacie, ale jesteście pierwsi, by wymyślać głupoty.

Wiesz co, chętnie wysłucham twoich wymysłów w momencie, gdy udowodnisz mi, że masz większą wiedzę, doświadczenie i lepsze referencje od np. prof. Parczewskiego. Nie masz? Ach, jaka szkoda...

ocenił(a) serial na 7
Talibowy

Ech, ale wy covidianie jesteście irytujący. Zero poddawania czegokolwiek w tym temacie w wątpliwość ale jesteście pierwsi by robić to co wam każą. Jak będzie trzeba zjeść własne g-no to to zrobisz.

Manor

Covidianie mają info tylko z telewizorni, co im tam powie Pan/Pani redaktor, to oni łykają wszystko jak ciemna masa z matrixa.

ocenił(a) serial na 4
Talibowy

"Naukowcy ostrzegali"? Naukowcy na bieżąco, każdego roku, tworzą prognozy kolejnych epidemii, z których większość się nie sprawdza. Ale czasem jakaś epidemia faktycznie się pojawi - najczęściej z tych samych powodów, czyli brak higieny itp.
Zamiast udawać wykształconego i nazywać innych foliarzami, to najpierw dowiedz się co nieco o temacie.

aga_71

Też o tym pomyślałem. Dziwne uczucie...

ocenił(a) serial na 8
aga_71

Ale przewidywana liczba śmierci była śmiesznie niska. W seriali mówili, że to będzie pandemia z 70 tys. ofiar (później ta liczba wzrosła, gdy okazało się, że to wirus z przyszłości). Obecnie covid zabił ponad 4,5 mln ludzi, a i tak znajdują się wśród nas idioci, którzy twierdzą, że żadnej pandemii nie ma. Perspektywa trochę się zmienia.

aga_71

Problem w tym, że tacy zjadacze chleba jak 95% z was nadal nie rozumie, że koronawirus i pandemia były zapowiadane przez masonerię już w 99 innych produkcjach filmowych, w tym w Simsonach, serialu The Strain i innych, a wy nadal nie rozumiecie, że to jest cały czas realizacja światowego planu ograniczenia populacji. Przykre, że tyle nieświadomych osób, nazywa innych, którzy mówią by się nie szczepili "antyszczepami", nie rozumiejąc kompletnie tego, że te osoby są po prostu świadome, tz. czytają, oglądają wiele materiałów, których nie puszczają w TV...

ocenił(a) serial na 8
aga_71

śmieszne to się wydaje teraz w prawie dwa lata po wielkiej zarazie zwanej wielką ściemą a główny inicjator A Fauci czyli tzw minister zdrowia USA jeszcze nie siedzi a głupia ludzkość nadal płaci za własną głupotę - dobrze że głupota nie boli bo byłoby dużżżżo cierpiących.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones