PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37109}

Pogoda dla bogaczy

Rich Man, Poor Man
7,6 1 166
ocen
7,6 10 1 1166
Pogoda dla bogaczy
powrót do forum serialu Pogoda dla bogaczy

ja właśnie sobie teraz ściągnęłam i oglądam w długi deszczowy weekend, ciurkiem, podoba mi się tak samo jak 30 parę lat temu a to dlatego,że był dobry, może nie tak jak książka ale dobry. Teraz seriale robi się zupełnie w innym tempie i stylu, więc ten trąci myszką, ale może właśnie dlatego warto zobaczyć

kwieku50

to sa skarby mionych lat a nie myszka z kazdym rokiem swiat robi coraz bardziej hu..y

Szybszy

ch.....wszy ewentualnie a myszką trąci nie treść a sposób robienia filmów. No, ale to trzeba czytać ze zrozumieniem :D

kwieku50

a ta wspolczesna technika jest taka zajebista? to ty musisz miec wszystko co najnowsze ? sposob byl taki jaki byl, jak kochasz kino to masz w dupie sposob. Ile ty masz lat? ja kocham na przyklad wsterny z lat 30 dzis nikt by takich nie nakrecil, nie liczy sie technika tylko czy film jest dobry chocby mial 5000 lat

Szybszy

te wasze myszki zasrane, i gonienie za nowoscia

Szybszy

a przecież napisałam tylko,że film mi się bardzo podoba :D :D więc o co chodzi bo nie kumam a lat mam 60 i trochę

kwieku50

po prostu nie wiem co wy macie z tym za problerm czy film jest z 32 z 66 czy 99 roku, nie kumam tego ,

Szybszy

Niw kumasz, że kazdy człowiek jest inny i na co innego zwraca uwagę? Taki "mądry", a nie kuma.

damkram

wyglądasz z profla jak dupa goryla i nie podskakuj do mnie bracie bo na dobre ci to nie wyjdzie

damkram

niepotrzebnie się unosisz młody czlowieku, wyglądasz tak a nie inaczej to nie twoja wina

Szybszy

To ty sie unosisz, bo ktoś ma inne zdanie cepie. Zamknij dziure i parz herbate starcze.

Szybszy

Taki dorosły, a nie rozumie, że pewnych tematów jak gusta się nie komentuje, bo to nie ma sensu. Kazdy widzi świat inaczej i ma inne upodobania i wymagania.  Do tego komwntarze w takim stylu. Wypad na covidowy i do wora jak nie potrafisz się zachować. Stary, a głupi jak but. Zgorzkniały dziad w kalesonach, plujący pewnie kwasem przed tvnem albo tvp, poucza tu wszystkich co mają lubieć. To, że żyjesz mentalnie w innych czasach i nie potrafisz się dostosować biadolac na lewo i prawo o nowoczesności to jest tylko twój problem. Ogarnij lepiej bajere, bo ci żyłka pęknie.

damkram

no no kamat juz dobrze, niepotrzebnie sie unosisz chłopcze to charakterystyczne dla twojego wieku, kiedyś to zrozumiesz ale jeszcze nie dziś

Szybszy

biedaku nawet nie wiesz jak wyglądał normalny swiat,żal

Szybszy

Wiem. Brak wszystkiego od ciuchow po buty. Siedzenie na dworze i rzucanie nożem w piaskownicy. Jak chcesz to wracaj do kasprzaka i wolnej europy i monochromatycznego. Szare bloczyska, bloto i technologia ktorej juz nikt nie chcial. Mi tam dobrze przed lcd 65 cali i kinem domowym. Jak chce to skocze do Hiszpanii na wakacje albo w gory wlasnym autem z fajnym noclegiem, a nie do bulgarii z dzinsami po chałwę pod karabinami. Jak trzeba to i na wiosce sobie wezmę wakacje wśród zwierząt i ciszy w ludzkich warunkach, a nie z wychodkiem za stodoła na żniwach wracajac z ćwiartką swiniaka na dachu okropnie głośnego malucha jadąc po dziurawych drogach. No to było życie. Wóda, szarość i niemoc. W Ameryce żyli wtedy jak my dziś tutaj. 

Szybszy

Masz fioła na punkcie wieku. Myślisz, ze wiek gwarantuje inteligencje i nieskończoną mądrość. Owszem często tak jest, ale jak widać powyżej nie zawsze. Pobudka.

damkram

trudmo zewbym nie mial wiedzac to co dzis wiem

Szybszy

Już byli tacy co mówili jak ludzie mają myśleć czego słuchać i co oglądać. Daj spokój

damkram

zrobiliscie z internetu szambo i cenzurę jaką komuna mogłaby wam pozazdrościć

Szybszy

Wam? Internet to ludzie. Każdy moze sie wypowiedzieć, ale jak wyżej widać, ze jak ktos mysli inaczej to szanowny szybszy miesza go z błotem. Teraz krzyczy, ze ktos cos zrobil z internetem. Hipokryzja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones