PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112895}

Pogoda na miłość

One Tree Hill
7,9 29 061
ocen
7,9 10 1 29061
Pogoda na miłość
powrót do forum serialu Pogoda na miłość

Jak dla mnie najlepszy serial jaki kiedykolwiek oglądałam. Nie jest jakimś tanim badziewiem o nastolatkach i ich późniejszym życiu. Można się z niego naprawdę dużo nauczyć i jest bardzo wciągający... Niedawno zaczęłam oglądać 3 raz. Fajni aktorzy, ciekawa muzyka, fragmenty książek znanych pisarzy, cytaty. Za każdym razem wynoszę z niego inne, interesujące i życiowe wnioski.

ocenił(a) serial na 10
_Sun_Shine_

Ja serial oglądam od marca jakoś aktualnie jestem w połowie 7 sezonu. Powiem tak pierwsze jej wow bum super serial też tak miałem ale od jakiegoś 4 sezonu serial jakoś nudzi. Oglądam bo oglądam chce dokończyć ale 4 5 6 sezon męczyłem na siłę wiało nudą już siódmy jest lepszy na pewno dzieje się trochę dużo zwrotów akcji. Jest to serial typowo kobiecy na pewno dużo więcej lasek go ogląda więc im na pewno bardziej się spodoba. Ja go dokończę ale moja ogólna ocena końcowa na pewno będzie oscylowała około 6 góra 7 na 10 a z początku dałbym spokojnie 9.

ocenił(a) serial na 10
_Simon

To jest mój drugi ulubiony serial zaraz po Gotowych na wszystko. Ja powiem tak, jak oglądałam pierwszy sezon to mnie męczył i oglądałam go chyba z miesiąc. Jak się zaczął drugi to już nie mogłam przestać oglądać tak mi się spodobał. Zgadzam się, że sezony 4-6 są nudnawe i nic sie za bardzo nie dzieję już byłam skłonna dać ocenę może 7, ale potem znowu zaczęło się dziać i to akcja za akcją. Większą część serialu oglądałam z przyśpieszonym biciem serca i zaskoczona co się w nim dzieję, bo nie myślałam, że bd aż tak mi się podobał. Jak skończyłam go oglądać to chciałam jeszcze, bez zastanowienia dałam ocenę 10, chodź myślałam że Gotowych na wszystko u mnie nic nie pobiję a jednak. Zachęcam do obejrzenia całego serialu i dopiero potem można powiedzieć co się tak na prawdę o Nim myśli :), pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones