PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112895}

Pogoda na miłość

One Tree Hill
7,9 29 061
ocen
7,9 10 1 29061
Pogoda na miłość
powrót do forum serialu Pogoda na miłość

mam pytanie czy lucas przyzna sie matce ze jest chory, a jesli tak to w ktorym odcinku????:**

truskawka221

Jeszcze nie ogladalam wszystkich sezonow OTH ale gdzies juz tu ktos pisal na forum ze Lukas przyzna sie matce o tej chorobie, o ile sie nie myle to w 3 sezonie...

truskawka221

Tak, Lucas się przyzna... najpierw trenerowi i Nathan'owi, a później matce. To będzie jakoś już po śmierci Keith'a

kama_kg

Dlaczego Lucas nie może grać? Jestem na początku 4 sezonu, akurat gdy zrezygnował i oddał swoje miejsce Skillsowi. Ale przecież w poprzednim sezonie, gdy brał leki, nie było problemu, mógł grać normalnie. Tylko bez spoilerów, proszę ;).

ocenił(a) serial na 10
Dzasmin

Nie pamiętam już dokładnie, w każdym bądź razie wtedy za leki płacił mu Dan, a później Lucas z czymś go wydał i Dan przestał dawać mu na nie pieniądze, przez co musiał zrezygnować z gry. - Tak mi się wydaję.

mielczi

Rzeczywiście Dan mu płacił za te leki, ale dlatego, że Lucas nie chciał, żeby matka się dowiedziała, a sam nie był w stanie zapłacić. W takim razie, jak wszystko już wyszło na jaw, Karen nie mogła o to zadbać? :D

ocenił(a) serial na 10
Dzasmin

Lucas przestał grać, gdyż leki go spowalniały. Stwierdził, że nie będzie grał w kosza, jeżeli nie jest w stanie robić tego na 100%.
Później dostanie jeszcze szansę gry ale w krótszym wymiarze czasowym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones