PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112895}

Pogoda na miłość

One Tree Hill
7,9 29 061
ocen
7,9 10 1 29061
Pogoda na miłość
powrót do forum serialu Pogoda na miłość

Python i Lucas? Brook i Lucas?
Kogo wolicie? Dlaczego?

ocenił(a) serial na 9
tynka3300

Jasne, że Peyton, wzdychał do niej od pierwszego odcinka, ona była jego przeznaczeniem.

Annika_on_fw

Najlepsye chwile w serialu miał z Brooke, przez 3 sezony razem zakochani. Peyton była dobra do 3 sezonu potem jej postać stała się męcząca, a jak już zaczęła chodzić z Lucasem na dobre to już wcale, Jak zawsze byłem na Brooke i Lucasem oni wyglądali zdecydowanie lepiej. Obie zakochany się w nim bez pamięci, ale on wybrał na końcu Peyton.

ocenił(a) serial na 10
Logan_Cole

haha mysle dokładnie tak samo !!! dla mnie to co mieli brook i lucas było niezastąpione i w sumie ona była jego pierwszą miłością a nie peyton

anellotti

Nie no...pierwszą była peyton...Do niej zarywał od początku, a Brooke za nim latała jak głupia za to, że był tak przystojny, ale i taki dobry i Brooke się w nim zakochała, on był jej pierwszą wielką miłością, a po nim to już same pasma niewypałów..
Peyton była ładna laska pierwsze 2-3 sezony, a potem stała sie taka chuda, wyskoka same kości jej graa nie zachwycała i eh..Od pierwszych odcików byłem za Peyton, ale potem jak widziałem Brooke i jej hm... biust, tyłek twarz, włosy i to jak za nim latała, Brookas xD
Eh to były czasy..Wszystkie dobre seriale sie pokończyły, a teraz co nowego to aktorszczyzna na siłe wszystko próbuje..

ocenił(a) serial na 10
Logan_Cole

nie lubiłam Peyton i Haely, byłam przekonana że nathan i P do sb wrócą albo po ich odejściu Nathan będzie z brook hehe

ocenił(a) serial na 9
tynka3300

ja nie przepadam za Peyton jestem na 5 sezonie, i strasznie męcząca jest i drażniąca jak dla mnie
ja zawsze kibicowałam Lucasowi i Brooke

ocenił(a) serial na 10
madziius

Ja też od zawsze byłam za Brooke i Lucasem. Peyton jakoś nie trawię od pierwszego sezonu.
Brook i Lucas byli jakby dla siebie stworzeni, kochałam ich razem, do samego końca im kibicowałam.

tynka3300

Peyton jest jedną z moich ulubionych postaci ever, ale jakoś nigdy nie widziałam jej z Lucasem. Zawsze kibicowałam jej i Jake'owi, mieli coś, czego między Leyton nigdy nie było.

ocenił(a) serial na 10
tynka3300

Ogólnie mi pasuje taka kolej rzeczy :) Macie racje , że Brook świetnie pasowała do Lucasa , ale Peyton też fajnie z nim wyglądała. "To ty. To zawszebyłaś ty". Peyton była tą jedyną.Brook jest za to drugą najlepszą przyjaciółka po Haley. B. też , wreszcie , odnalazła tego jedynego- Juliana. uważam , że oni są jeszcze lepsz parą niż Lucas i Brook. Tak wiec Brook+Julian , Peyton+Lucas !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones