PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112895}

Pogoda na miłość

One Tree Hill
7,9 29 061
ocen
7,9 10 1 29061
Pogoda na miłość
powrót do forum serialu Pogoda na miłość

Wyjątkowy.

ocenił(a) serial na 9

Zawsze gdy mam doła i wrażenie, że już nic się nie uda, włączam One Tree Hill i jakoś wtedy udaje mi się
funkcjonować. Podnosi mnie na duchu, na chwilę zapominam co się dzieje, myślę, że to jeden z
największych plusów tego serialu.

aczkolwieczka

Zgadzam się w 100% każdy z odcinków oglądałam kilkakrotnie, a jednak na gorsze dni nadal go odtwarzam, jest wyjątkowy to prawda.
Cytaty, aktorzy no i przede wszystkim muzyka tworzą coś wspaniałego. Można się uzależnić :)

ocenił(a) serial na 8
aczkolwieczka

Ooo taaak! Zgadzam się. Dlatego uważam, że każdy człowiek powinien zobaczyć ten serial, ja po jego oglądnięciu stałam się trochę inną osobą. Zrozumiałam co tak na prawdę się liczy, i że marzenia się spełniają.

Pomyśl życzenie. I umieść je w swoim sercu. Cokolwiek chcesz. Czegokolwiek chcesz.
Masz je? Dobrze.
Teraz uwierz, że to może się spełnić.
Nigdy nie wiesz skąd następny cud może przyjść, następny uśmiech. Kolejne życzenie do spełnienia.
Ale jeśli w to wierzysz, to jest to tuż za rogiem. I otwórz swoje serce. I pomyśl o prawdopodobności tego czegoś, o jego pewności.
Po prostu możesz dostać coś o czym marzysz.
Świat jest pełen magii. Musisz po prostu w to uwierzyć. Więc pomyśl sobie życzenie.
Masz je? Dobrze.
Teraz w nie uwierz. Całym swoim sercem.

ocenił(a) serial na 10
yolo17

zgadzam się:) serial uzależnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones