PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125510}

Poirot

Agatha Christie's Poirot
8,1 21 887
ocen
8,1 10 1 21887
7,2 4
oceny krytyków
Poirot
powrót do forum serialu Poirot

13 sezon

ocenił(a) serial na 9

Czy ktoś się orientuje co z nowym sezonem? 2012 się skończył, a tu ani widu ani słychu...
Nie jestem biegła w wyszukiwaniu takich newsów, a wszystko czego się doszukałam dotyczyło
zapowiedzi na 2012. Czy ktoś coś wie?
Mam nadzieję, że pomysł dokończenia serialu nie upał?

ocenił(a) serial na 9
natalle

Moje supertajne źródła informacji;-) doniosły, że:
-prace nad sezonem 13 trwają od października 2012
-zaczęły się od kręcenia "Kurtyny", która ma trwać 100minut i która podobno już została nakręcona ( w rezyserii Hettie Macdonald);
-w następnej kolejności, w najbliższych miesiącach kręcone mają być: Słonie mają dobrą pamięć, Wielka Czwórka, Prace Herkulesa, Zbrodnia na festynie;
-nikt póki co oficjalnie nie przesuwał daty premiery, więc teoretycznie rok 2013 aktualny;
-głosy sceptyków (realistów?) mówią jednak o grudniu 2014 czy wręcz 2015 (dla wydania brytyjskiego rzecz jasna);
-studio TV zaangażowane w produkcję potwierdziło, że po ostatnim sezonie planuje wydanie DVD z serią wszystkich epizodów.

Czyli - nadal nic pewnego i nie wiadomo, w co wierzyć. Osobiście jestem pewien, że prędzej czy później w naszych kioskach zobaczymy znowu znajomy wąsik na okładce, ale raczej nie nastawiam się na to w tym roku i staram się o tym nie myśleć, bo to takie palcem po piasku pisane wszystko.

ocenił(a) serial na 10
adipiscor

Czy ktoś ma jakieś info kiedy dokładnie będzie ostatni sezon?

PiterUL

Nie znam szczegółów, ale kilka dni temu czytałam na stronie ITV, że w listopadzie 2012 kręcono sceny z Wielkiej Czwórki. Było nawet zdjęcie z Suchetem w charakteryzacji. Wiec spodziewam się premiery w tym roku.

ocenił(a) serial na 9
natalle

Czy ktoś się orientuje kiedy/czy już można kupić na DVD 13 sezon??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones