Poirot
powrót do forum 12 sezonu

Wie ktoś kiedy w polskich kanałach pojawi się sezon 12?
A może wiecie gdzie można go obejrzeć lub pobrać w internecie?

iga_zarnowska

Nie wiem. Wiem natomiast, że Amercom zapowiedział wydłużenie kolekcji DVD o 4 odcinki z 12 sezonu.

holstensa

Potwierdzam chodź nadal czekam na 44. numer (który miał zjawić się w mym kiosku 28-29.04);)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
iga_zarnowska

"Morderstwo w Orient Expressie" jest niesamowite! Zupełnie inne niż to z Finneyem.
Przypuszczam, że wiele osób nowa wersja może rozczarować, ale jak dla mnie Suchet w tym odcinku przeszedł samego siebie, pod koniec robi wrażenie prawie szekspirowskiej postaci. Nie spodziewałem się, że ten serial dojdzie do tak ciężkich i mrocznych klimatów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
misio_mw

właściwie jako oficjalna data światowej premiery jest podawany 11 lipca, więc może trzeba trochę poczekać - nie wiem, skąd się wzięła w necie wersja z polskim lektorem tak wcześnie :)

iga_zarnowska

Sezon 12-ty jest puszczany od 10 września na Calnal+

ocenił(a) serial na 9
iga_zarnowska

ja oglądam te nowe odcinki na Canale+. co kilka tygodni, w sobotę, pojawia się nowy. puścili już 'Przyjdź i zgiń' i 'Tragedię w trzech aktach'.
na razie zachwycona nie jestem, chyba wolę te starsze odcinki. no ale powstrzymam się póki co z oceną :)

fleUr_henry

Ja chyba też wolę starsze odcinki. Mają w sobie jakiś klimat. Ale w moim wypadku to nie dziwi bo bardziej lubię starsze produkcje niż współczesne. Mimo wszystko pierwsze dwa odcinki sezonu podobały mi się i z niecierpliwością czekam na kolejne.

ocenił(a) serial na 9
joacha

jak dla mnie 'Tragedia w trzech aktach' niezła, choć książka dużo lepsza, ale 'Przyjdź i zgiń' bardzo kiepskie. nie rozumiem dopisywania jakichś wątków o szpiegach i nie wiadomo czym, skoro tego w książce nie było. a ona, swoją drogą, też była bez szału.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones