PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707915}

Pokémon seria: XY

Pocket Monsters XY
7,4 683
oceny
7,4 10 1 683
Pokémon seria: XY
powrót do forum serialu Pokémon seria: XY

Boje się!

ocenił(a) serial na 8

Seria świetna, zwłaszcza Selina i jej romans miłość (nie nachalnie) dana do anime. Ale jak zobaczyłem Sun&Moon to się załamałem Ash zamiast ewoluować cofa się w anime w ogóle zaczyna se szkołe, zmienia się nagle w kresce w dzieciaka jedynie z tego co widać w Trailerze to Selina jest dobra względem wyglądu nie mam pojęcia czy S&M trailer to jakiś kawał czy co. ta seria naprawdę trzymała poziom mistrzowski i nagle twórcy chcą strzelić sobie w łeb? niby z jakiej racji?. Między jedną a drugą walką mają być lekcje? a gdzie niby podróże? to one dawały magię calej serii? mam nadzieję że to jakiś przemyślany zabieg.

ocenił(a) serial na 9
filmmaniak_3

Serena. Szkoda, że jej nie będzie w Sun & Moon. Może wróci na kilka odcinków jak poprzednie towarzyszki Asha (oprócz Iris)

GTRFan

No i chyba Misty ? Czy coś mnie pominęło ? Bo mówiąc szczerze nie za bardzo śledziłem ostatnie serie. Dziś się trochę wziąłem tak z sentymentu za nadrabianie, ale nigdzie jej tam nie spotkałem.

ocenił(a) serial na 9
PMRock

Misty wróciła na 2 odcinki najnowszej serii Sun & Moon

GTRFan

Tak, też to już znalazłem. Jako fan Originalsów, wręcz za dzieciaka byłem fanboyem można powiedzieć Pokemonów postanowiłem sobie zrobić dzień na zobaczenie jak trzyma się obecnie moje dawne ulubione anime. Pod wieloma względami jest nieźle, ale jeśli chodzi o Storyline to jest totalna klapa. Zrobili z Pokemonów tasiemiec pokoleniowy, poszli zupełnie w złą stronę. Mówiąc tasiemiec pokoleniowy mam na myśli, że każde pokolenie które zaczyna oglądać Pokemony może mieć swoją ulubioną serie, bohatera, Pokemony, jednak fani tacy jak ja myślę, że już się nie odnajdują w świecie Pokemonów, oczywiście wiek robi swoje, ale gdyby zrobili z Pokemonów anime które ma storyline wiążący ze sobą początek i koniec to nawet fani którzy zaczęli oglądać je 20 lat temu myślę, że dotrwali by do końca. Tak naprawdę obecnie jedyne wątki które wiążą początek i koniec to to, że Ash nadal chce zostać mistrzem a Zespół R na niego poluje, i tyle. Szkoda. Szkoda, że tak łatwo pozbyto się Misty czy też Brocka. Pocałunek Asha z Sereną to już kompletny cios miedzy żebra dla fanów Originalsów. No nic, po prostu szkoda mi, że moje ulubione anime z czasów dziecięcych poszło w tym kierunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones