PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637303}

Pokojówki z Beverly Hills

Devious Maids
7,7 12 019
ocen
7,7 10 1 12019
Pokojówki z Beverly Hills
powrót do forum serialu Pokojówki z Beverly Hills
susan77

poprawka... już dwie :)

susan77

Roselyn Sánchez – Carmen, była pani ogrodnik w domu Solis (odc. 8.23)

Po pierwszym odcinku tylko tyle z mojej strony i ja też tęksnię za DH. Zasługiwały na 9. sezon a dopiero po nim wielki koniec.

michu1945

W takim razie mamy już cztery, bo zauważyłam jeszcze jedną :)

Szkoda, że chociaż nie powstała wersja kinowa ;/


DHarethebest!!!!

susan77

Czy możesz mi je zdradzić? BARDZO PROSZĘ!

michu1945

Ok, myślałam, że jeszcze ktoś się pogłowi ... ;)
To tak... Pamiętasz może szaloną siostrę Mary Bernard ? Próbowała przekabacić Carlosa :) Melinda Page Hamilton w DM to Odessa Burakov http://www.imdb.com/name/nm1561547/
Dziewczyna Toma Scavo(jak ja jej nie lubiłam.!.) - Jane czyli w Devious Maids zagrała(Nancy O'Dell) tę kobietę, która przyjechała przeprowadzić wywiad z Peri Westmore.
Pamiętasz może walniętą żonę Orsona Hodge'a ? Alma Hodge :) Valerie Mahaffey zagrała tę kobietę, która wparowała na kolację Taylor Stappord z jej mężem:)


To chyba tyle... Zobaczymy co będzie dalej.


DHarethebest!!!!

susan77

AH! Może to dlatego, że ściągnąłem cały odcinek, ale obejrzałem tylko fragmenty. MAŁE fragmenty. Dzięki

michu1945

Jak widać Marc Cherry ma swoje ulubienice :)
Spoko ;) Ciekawe co będzie dalej...




DHarethebest!!!!

ocenił(a) serial na 8
susan77

Na wikipedii widnieje info, że Marc Cherry powiedział w 2013 roku, że planuje zrobić film :) Chętnie bym go obejrzała i też tęsknię za DH, właśnie skończyłam oglądać wszystkie sezony od początku :p

baasienkaaa

Byłoby świetnie gdyby się w końcu zdecydował :) Mama nadzieję,że aktorki się zgodzą i scenariusz nie zawiedzie :)
Mam tak samo... już po raz (kurczę sama nie wiem który) oglądam od początku :D

ocenił(a) serial na 8
susan77

A producentem wykonawczym jest Eva Longoria :D

turboturtles

Jest jeszcze mama Bree :) Gra Evelyn Powell.I w zyciu bym nie zgadla, ze Odessa to siostra Mary!!!! :D

tristeTristan

Haha, a tak mi się wydawało, że kojarzę skądś twarz Odessy :P

ocenił(a) serial na 9
susan77

a we wczorajszym odcinku pojawił się Rex z Desperatek :). Mark Cherry lubi swoich aktorów :D.

Aintha

Ciekawe ilu jeszcze ich się pojawi xD






DHarethebest!!!

Aintha

Steven Culp?! N-I-G-D-Y W Ż-Y-C-I-U. We "wczorajszym odcinku", czyli 1x04 pojawił się Richard Burgi

ocenił(a) serial na 7
susan77

Nie wierzę , że nikt tego nie napisał- w odcinku pojawił się również Karl Mayer czyli Richard Burgi - pierwszy mąż Susan :)

malutka_dziewczynka

Właśnie przed chwilą obejrzałam 4 odcinek . Karl, Karl , Karl.... Jak mogłabym go nie poznać xDD

susan77

specjalnie weszłam na forum zeby tez to napisac xD

susan77

W 1x04 gra Matt Cedeño jako Alejandro Rubio. W DH był pierwszym były mężem Edie Britt z odcinka 5x13.

michu1945

Nie zauważyłam... będę musiała jeszcze raz obejrzeć 4 odcinek michu1945 ;)

susan77

Ósma minuta odcinka.

ocenił(a) serial na 8
susan77

Od 3 sezonów DH było na siłę przeciągane. Ostatni sezon był nudny jak flaki z olejem.
Nie wiem, za czym tu tęsknić.

chatiflatt

Ty masz swoją opinię na ten temat ja swoją i już.
Z tego co wiem mam do niej prawo , no nie ??

MIsss them !!!

ocenił(a) serial na 8
susan77

No tak "!!!!"

"LoFFFciam"

chatiflatt

To dobrze, że loffciasz :)

chatiflatt

Hoooow słiiiit .

ocenił(a) serial na 8
susan77

Używam twojego języka. Loffciaj dalej.

chatiflatt

Jesteś pewien, że mojego ? Użyłeś cudzysłowu,ale jakoś nie widzę w moich wypowiedziach " lofffciam"

ocenił(a) serial na 8
susan77

Loffciaj i słiiitaj dalej hahaha

chatiflatt

Ok :)

susan77

Pamięta ktoś może wielebnego Sikesa ?? W ósmym odcinku zagrał miliardera Alfreda ;D

susan77

właśnie miałam to pisać ;D

susan77

Kim - wydawca książek Marisol to Richard Ruccolo i pojawił się w sezonie 8. odcinek 5. "gotowych...".

michu1945

Tak właśnie mi się wydawało, że już go skądś kojarzę :)

susan77

Carla Jimenez (Esperanza z odcinka 2x12) w 7. sezonie DH (odc. 4, 6, 8 i 9) grała Carmen Sanchez, biologiczną matkę Juanity oraz adopcyjną dla Grace.
_________________

Reggie Austin (Reggie Miller z całego 2 sezonu) był w 7. sezonie DH (odc. 5) ex mężem Renee Perry, Dougiem.
_________________

Rebecca Wisocky (Evelyn Powell) grała matkę Bree w 8. sezonie DH (odc. 17).

michu1945

Właśnie miałam napisać o matce Juanity. :)
Ale Reggiego nie rozpoznałam... Dzięki :)

susan77

Alec Mapa jako Jerry w s03e01 "Awakenings"

W Desperatkach grał Vern'a, stylistę Gabrielle (s02e07, s03e09, s03e10, s03e13 i s03e21)

michu1945

Haha, wiedziałam że skądś go znam ! :) :)

michu1945

Wiecie o kim zapomnieliśmy ? O Nickolasie mężu Marisol z DM ;)
Mark Deklin grał faceta z którym spotykała się Gabi w trzecim sezonie :D

susan77

Ku... [cenzura], faktycznie!

susan77

W dzisiejszym odcinku pojawiła się również Justina Machado (Reina - siostra Zoili) xD

susan77

Stephanie Faracy − Frances, przyjaciółka Adriana i Zoily (odc. 4.02 − 4.04, 4.06 i 4.08 − 4.09). W siódmym sezonie DH grała Panna Charlotte, kobietę która prowadziła w Fairview sklep z drogimi porcelanowymi lalkami
_________________

Sharon Lawrence − Lori, dziewczyna Genevieve (odc. 4.10). W pierwszym sezonie DH grała Maisy Gibbons, nieco zrujnowaną finansowo kochankę Rexa Van de Kamp.
_________________

James Denton − Peter Hudson, producent filmowy, były trzeci mąż Genevieve i narzeczony Marisol (odc. 4.01 − 4.03, 4.05 − 4.06, 4.08 i 4.10). W DH był jedną z głównych postaci, Mike'iem Delfino.
_________________

Eva Longoria − Eva Longoria, grała rolę Flory, (odc. 4.01). W DH była jedną z głównych postaci, Gabrielle Solis.

michu1945

Dzięki Michu, dawno mnie tutaj nie było a wiem że brakowało nam tu paru pozycji :)

susan77

kurcze, połowa aktorów z DH, muszę zabrać się z a ten serial :)

knopek

Haha, może byłoby i więcej, ale niestety nie przedłużyli im na kolejny, 5ty sezon :/ No właśnie, a jak Wam podobał się ten ostatni? :)

susan77

słyszałem że już koniec ale może powrócą ? bo pewnie w dziwnym momencie się zakończył 4 sezon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones