Poldark - Wichry losu (2015-2019)
Poldark - Wichry losu: Sezon 3 Poldark - Wichry losu Sezon 3, Odcinek 8
Odcinek Poldark - Wichry losu (2015-2019)

Odcinek 8

58m
8,2 104
oceny
8,2 10 1 104
Poldark Wichry losu
powrót do forum s3e8

W tym odcinku moje dwie ulubione sceny to:
1. wizyta lekarska Dwighta u Whitworthów kiedy Morwenna była jeszcze w ciąży i kwestia współżycia podczas ciąży;
2. wyimaginowana "spowiedź" Rossa Demelzie;
3. rozmowa między Rossem i Demelzą na samym końcu odcinka.

ocenił(a) serial na 8
karola_biel

Wymieniłaś trzy

ocenił(a) serial na 8
natalie88

:) Mnie niestety nie poruszył ten odcinek. Ewentualnie scena, w której Ross przygląda się śpiewającej Demelzie zapatrzonej w ... nie pamiętam imienia ;) ... chyba będzie romans :P

natalie88

Zapatrzona w Hugh ;) nie wiadomo czy to będzie romans, alenapewno coś między nimi zajdzie jak pokazują zdjęcia z 9 odcinka ;)

karola_biel

O faktycznie, wymieniłam trzy zamiast dwóch :). W każdym razie te trzy to moje ulubione sceny z tego odcinka :).

użytkownik usunięty
karola_biel

mnie zdenerwowala ostatnia scena, zawiało jakąś patolą. ta wyimaginowana też.
dziwie sie ze w ogole wszyscy maja gdzies to co sie dzieje z Morwenna. A i jeszcze - w poprzednim odcinku miala chyba juz kilkuletnie dziecko i kolejne w drodze, teraz trzecie, a jefrey nic sie nie zmienil, a takie mlode dzieci jak on to sie w 2 lata juz mocno zmieniaja.
a ta jej siostra to jakas przebiegla sucz

Te dzieci kilkuletnie to dzieci jej męża - jego żona umarła chyba przy porodzie i zostawiła córki, stąd wielebny chciał jak najszybciej żonę. Morwenna jak na razie urodziła tylko jedno dziecko.

użytkownik usunięty
karola_biel

aa, to dzięki, sorry, moja pamięć jest krótsza niż tydzień

ocenił(a) serial na 9

Ja myślę że ona go prowokuje. Może mu łeb rozwali

użytkownik usunięty
renata_35

aha, bo ta scena gdy tak glosno powiedziala ze sie idzie kapac, a biedna Morwena na tym ucierpiala troche dwuznaczna byla

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones