Poldark Wichry losu
powrót do forum 3 sezonu

Obejrzałam trzeci sezon i nie mogę się doczekać czwartego.

Akcja z odbijaniem Dwighta - wspaniała.

Rowella rozpracowała Osbourne'a bezbłędnie, jestem na 90% pewna, że jej od początku chodziło o tego bibliotekarza, ale nie mieli pieniędzy i pewnie matka wolałaby kogoś bogatszego. A w efekcie nie dość, że dostała chłopa, jakiego chciała, to jeszcze ma parę groszy na start. Nie zginie dziewczyna.

Podoba mi się też wątek z Samem i tą dziewczyną z wioski. Podobało mi się zwłaszcza to, że była nim szczera.

No i dostaję szczękościsku na widok Hugh. Oczywiście nie pochwalam zachowania Demelzy, o tym potem, ale Hugh... Uważa Rossa za swojego przyjaciela. Zawdzięcza mu życie. I podrywa mu żonę? Czy to jest zachowanie godne dżentelmena?

Demelza... Nie podobało mi się zachowanie Rossa pod koniec zeszłego sezonu i nie podoba mi się jej zachowanie. Już wtedy, gdy poszła na tamten bal, miałam lekki zgrzyt, ale wtedy się chociaż opamiętała.

Natomiast Ross w tym sezonie patrzy, jak Demelza się zachowuje, słucha, gdy go ruga i chyba coraz bardziej dociera do niego prawdziwość powiedzenia "jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones