PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710281}

Poldark - Wichry losu

Poldark
8,0 9 630
ocen
8,0 10 1 9630
Poldark Wichry losu
powrót do forum serialu Poldark - Wichry losu

Hej! Temat był już poruszany we wcześniejszych wątkach, ale postanowiłam założyć osobny.
Pytanie moje [nasze] brzmi: Czy jest ktoś, kto chciałby dołączyć do małej grupki osób tłumaczących odcinki?
Póki co jest nas 2/3, a kolejna para rąk mile widziana.

ocenił(a) serial na 9
Svasti

Ale po co, skoro napisy już są?

ocenił(a) serial na 8
wild79

Do pierwszego odcinka tak, ale zostaje jeszcze siedem nieprzetłumaczonych :)

ocenił(a) serial na 9
zuza_k

A wyszły już? Jeszcze nie, więc jak mają zostać przetłumaczone?

wild79

Po prostu chcemy się za to zabrać? Okej?
Z tego co mi wiadomo dziewczyna z tego forum robiła napisy do pierwszego i [MOGĘ się mylić] to jej tłumaczenie jest w necie, więc chcemy zrobić grupę tłumaczącą odcinki. Żeby było sprawniej, szybciej i efektowniej.

Svasti

A jak nie to zrobimy to po to, żeby cieszyć się, że być może ktoś to obejrzy, dla podszkolenia się w języku angielskim i przede wszystkim DLA SIEBIE :))

ocenił(a) serial na 9
Svasti

Ta dziewczyna tłumaczyła ze mną.
Wiesz, wypada się tak w ogóle zorientować, czy ktoś już tego _na pewno_ nie tłumaczy, tak dla przyzwoitości.
I nie, nie będę rezygnować z dalszego tłumaczenia.

ocenił(a) serial na 8
wild79

Oj po prostu przeczytałam że ktoś tłumaczy i zaproponowałam pomoc, myślałam że to tylko jedna osoba, nie grupa osób. Jak już tłumaczycie to dobrze, nie mam zamiaru w to ingerować.
Chociaż z drugiej strony jakbym się bardzo uparła i zrobiła drugie tłumaczenie (czego nie zamierzam robić) to nic by się nie stało ;)

ocenił(a) serial na 9
zuza_k

Pewnie, nic by się nie stało, ale skoro powstają dobre napisy i to w miarę szybko - to jaki sens?

ocenił(a) serial na 8
wild79

Dla czystej przyjemności tłumaczenia :)

ocenił(a) serial na 9
zuza_k

Spoko, powodzenia :)

ocenił(a) serial na 8
wild79

Wiem że jeszcze nie wyszły, po prostu czasem tak jest że ktoś się zabiera za tłumaczenie, a po pierwszym odcinku rezygnuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones